„Vogue“ viršelį sutepė fotošopas ir figūrų nelygybė: kilo skandalas

Mados žurnalas „Vogue“ daugeliui modelių ar manekenių yra tarsi Biblija. Ant šio leidinio viršelio svajoja patekti kone visos mados industrijoje besisukančios merginos, tačiau naujausias skandalas šiek tiek sutepė šventą žurnalo vardą.

19

Naujausias „Vogue“ viršelis, anot leidėjų, spinduliuoja grožio lygybe. Šįkart pabrėžiamas skirtingų moters figūrų patrauklumas. Tiesa, to nė su lašeliu neįžvelgė viršelio rezultatą pamatę internautai.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naują „Vogue“ viršelį sutepė fotošopo skandalas ir figūrų nelygybė

Fotosesijoje dalyvavo ne tik liekni supermodeliai (Kendall Jenner, Gigi Hadid, Adwoa Aboah, Liu Wen, Vittoria Ceretti, Imaan Hammam), bet ir „plius“ dydžio gražuolė Ashley Graham.

Septynių gražuolių nuotraukoje kontrastuoja dvi dalys. Pirmoji – modelio G. Hadid ranka netikroviškai ilga ir liesa. Tokį netikslumą pastebėję komentatoriai „Vogue“ viršelį apšaukė fotošopo nesėkme.

Kitas kontrastas – A. Graham išskirtinumas. Anot internautų, merginos figūra paploninta. Modelio poza taip pat susilaukė nuostabos, atrodo taip, lyg A. Graham dengtųsi savo kūną: „Tau nėra ko gėdytis, esi nuostabi!“, - rašė viena moteris. Taip pat pastebėta, kad „plius“ dydžio gražuolė yra vienintelė, kuri dėvi juodos spalvos šortukus, optiškai liekninančius figūrą.

„Kam šaukti apie grožio revoliuciją, kai jūsų viršelis rodo visišką to priešingybę“, - siuto „Bogue“ viršelį išanalizavusi komentatorė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų