Vido Bareikio „Klausimai“ pirmą kartą suskambės Klaipėdoje

Šeštadienį, Klaipėdos socialiniame klube „Raketa“, Vidas Bareikis pristatys naujausią savo albumą „Klausimai“. Atlikėjas klaipėdiečius intriguos unikaliu pasirodymu ir emocijomis, kurios perteiks vieną itin svarbią menininko žinutę klausytojams.

34

V. Bareikis sako, šeštadienio koncertas – tai per ilgai užklaikyta „skolą“ klaipėdiečiams, kurią pagaliau galės grąžinti. Atlikėjui pajūrio scenose iki šiol nepavyko pasirodyti su naujausio albumo kūriniais, kuriuos išleido 2015 m. gruodį. Taigi galimybė pasirodyti „Raketoje“ itin džiugina.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Režisierius Vidas Bareikis: menininkai yra tie, kurie nieko neveikia, tik kuria debesų pilis

„Jaučiausi skolingas Klaipėdai, tad labai laukiu susitikimo su pajūrio gerbėjais. Gruodį pristačiau naują albumą, prie kurio prisidėjo ir prodiuseriai Leonas Somovas, Tomas Fingalicka. Kartu sukūrėme skambesį, kurio dar neturėjau. Dabar jame mažiau akustikos, daugiau elektronikos”, – koncertą pristato V. Bareikis.

„Žmogumi orkestru“ vadinamas V.Bareikis naują savo muziką pristato labiau tankesne, elektronine ir įvairiapuse. Atlikėjo kūryboje vietą rado ir hipopo ritmai, kuriuos kūrė kartu su „G&G Sindikato“ nariu Donatu Juršėnu-Donciavu.

REKLAMA

Klaipėdiečiams atlikėjas pažadėjo emocianalų gyvo garso pasirodymą, kuriuo jis tikisi įkvėpti klausytojus ir pasidalinti su jais reikšminga žinute.

„Mano kūryba yra labai asmeniška, tarsi mano dienoraštis. Nieko nekuriu iš reikalo, ar, kaip sako, kad „važiuotų“. Taigi didžiausias įvertinimas, kai šie kūriniai tampa kultiniais, publika priima juos, pavyzdžiui – „Trys Kanados“. Savo pasirodymais siekiu įkvėpti klausytojo žingsnius nuoširdumo link, nebijoti savęs, atskleisti tikruosius savo „aš“. Svarbu nebijoti parodyti save, o tuomet jau ir sulauksi atsako”, – sako V. Bareikis.

Naująjį albumą Klaipėdą muzikantas pristatys vienas, tačiau „žmogumi orkestru“ vadinamam atlikėjui tai nesutrukdys sugroti ir bendradarbiavimo su kolegomis rezultatais tapusius kūrinius. Šeštadienį skambės ir ryškiausi naujieji kūriniai, tokie, kaip „Babkės“, ir seni, visų pamėgti hitai, „Sėdau“, „Panda“, „Žmogus orkestras“, „Trys Kanados“ ir kiti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų