Vasario 16-ąją minėkime kartu – šventinė laida „Aš tikrai myliu Lietuvą“

Šį vakarą specialiame Vasario 16-ąjai skirtame TV šou  „Aš tikrai myliu Lietuvą“ šalies garsenybės demonstravo savo žinias apie Lietuvą. Buvo įdomus, intriguojantis, įdomių klausimų ir galbūt ne visiems žinomų faktų kupinas vakaras.

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai skirtoje laidoje rungėsi dvi komandos. Vienoje komandoje – „Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtojas Jonas Vozbutas, laidos „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė ir kino bei teatro aktorius Audrius Bružas. Šiai komandai vadovaus TV laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vasario 16-ąją minėkime kartu – šventinė laida „Aš tikrai myliu Lietuvą“

Kitoje komandoje – „Lietuvos talentai. Supervaikai“ komisijos narys Julius Judin, kino bei teatro aktorė Ineta Stasiulytė ir operos solistas Merūnas Vitulskis. Šiai komandai vadovaus televizijos laidų vedėjas, humoristas Justinas Jankevičius.

„Kova buvo labai azartiška – tokią nuotaiką padiktavo komandos kapitonas M. Stasiulis“, – sako A. Bružas.

„Buvo labai smagu. Prisiminti reikėjo ne tik istorijos vadovėlius, bet ir iškilias asmenybes, šiek tiek primirštas, bet nepamirštas muzikos grupes. Kova buvo įtempta iki paskutinės minutės, nežinojome, kas laimės. Mano komanda buvo labai smagi, nuostabus kapitonas. Mindaugas puikiai išmanė tarmes, Audrius visiems pakėlė nuotaiką, o jaunasis akordeonistas demonstravo devintoko žinias, kurios labai pravertė. Visus klausimus atsakydavome pasitarę komandoje“, – po filmavimo kalbėjo D. Petrikonytė.

Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną švęskime kartu! Šventinis šou „Aš tikrai myliu  Lietuvą“ – vasario 16 d. 19.30 val. per TV3! 


Rašyti komentarą...
O
O kur
2021-02-16 19:41:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia ta laisva Lietuva, kai ji parduota globalistams? Nė vienoje šalyje nėra laisvės. Viskas parduota globalistams
Atsakyti
-1

K
Kraiter12345
2021-02-16 20:07:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gera laida
Atsakyti
-1

V
Vidma
2021-02-16 19:37:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susidekite reklamas...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų