Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Garsus Rusijos parodijų kūrėjas ir komikas Maksimas Galkinas jau kurį laiką su šeima gyvena Izraelyje. Rusijos karą Ukrainoje pasmerkusi pora susiduria su valdžios „kerštu“.

Garsus Rusijos parodijų kūrėjas ir komikas Maksimas Galkinas jau kurį laiką su šeima gyvena Izraelyje. Rusijos karą Ukrainoje pasmerkusi pora susiduria su valdžios „kerštu“.

REKLAMA

M. Galkinas buvo „pašalintas“ iš visų televizijos kanalų, kuriuose dirbo, taip pat buvo uždrausti jo koncertai Rusijos Federacijoje. O jo žmonos primadonos Alos Pugačiovos buvo viešai „išsižadėta“. 

Valstybės Dūmos saugumo komiteto pirmininko pavaduotojas, buvęs KGB agentas Andrejus Lugovojus pasiūlė iš garsios poros atimti ir jų namus, kur jie ilgus metus gyveno su vaikais. Taip pat neseniai aktyvistai kalbėjo, kad dvaras esą pastatytas pažeidžiant įstatymus.

Todėl rusai turėjo pasiūlymą konfiskuoti dvarą ir atiduoti jį šalies viduje perkeltiesiems asmenims iš Donbaso.

„Moraliniu požiūriu aš neabejoju, kad tai išdavystė. Tai žmonės, kurie nemėgsta Rusijos ir visiškai nesupranta, kas vyksta, jie eina ten, kur kvepia pinigais. Teisingumu susirūpinę žmonės stengiasi išsiaiškinti, kaip jie gyveno iki tol, kol neišdavė valstybės“, – per rusų radiją propagandos tiradas skleidė Lugovojus.

REKLAMA

Jis pridūrė, kad jei atsiras kokių nors „spragų“, susijusių su poros gyvenimu, jų turtais ir kitais dalykais, tuomet prokuratūra turės jas patikrinti.

„Jei jie taip elgiasi, tuomet nereikia užmerkti akių. Jei bus kokių pažeidimų, iš M. Galkino turėtų atimti viską, ką jis turi. Aš palaikyčiau idėją perkelti ten pabėgėlius iš Donbaso. Tegul M. Galkinas ten, už Rusijos Federacijos ribų, džiaugiasi“, – pridūrė meluose paskendęs deputatas.

Primename, kad A. Pugačiova pareiškė esanti pasirengusi ginti savo vyrą Maksimą Galkiną, kuris Rusijoje gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn dėl savo pasisakymų prieš karą.

Apie tai „Youtube“ laidoje „And Graham Burst“ pasakojo šeimos draugas, rusų publicistas Maratas Gelmanas.

Jis citavo A. Pugačiovos žodžius: „Jei Maksimui bus iškelta byla, tada aš pradėsiu kalbėti ir nesiliausiu.“

REKLAMA
REKLAMA

Gresia baudžiamoji byla

Jis taip pat pridūrė, kad nors A. Pugačiova vis dar tyli apie karą Ukrainoje, ji vis tiek palaiko ukrainiečius. Be to, M. Gelmanas pažymėjo, kad A. Pugačiova Vladimiro Putino pradėtą karą laiko beprotybe, tačiau ji dar nėra pasirengusi kovoti su savo gimtinės režimu, skelbia UNIAN.

Pažymėtina, kad pirmosiomis Rusijos invazijos į Ukrainą dienos Ala Pugačiova su Maksimu Galkinu ir vaikais išvyko į Izraelį. Iš ten šou vedėjas kariauja informacinį karą ir skelbia tiesą apie tai, kas vyksta Ukrainoje.

Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova (nuotr. Instagram)

Už tokią griežtą poziciją prieš karą jis jau buvo „uždraustas“ Rusijoje. M. Galkinas buvo atleistas iš „Pervij Kanal“, kur dirbo šešerius metus. Taip pat atšaukė visus savo koncertus.

Be to, Rusijoje jam nori iškelti baudžiamąją bylą. Šiuo metu jis yra Izraelyje ir jau paskelbė apie ne vieną koncertą, už kuriuos dalis surinktų pinigų bus pervesti Ukrainos pabėgėliams.

REKLAMA
REKLAMA

Parduoda dvarą?

Tiesa, gegužę ėmė sklisti kalbos, kad pora nesiruošia grįžti į Rusiją ir patys ruošiasi parduoti dvarą Griazo kaime. 

Teigiama, jog pora parduoda 3000 kvadratinių metrų dvarą, į kurį investavo ne tik savo sielą, bet ir įspūdingą pinigų sumą.

Parduodamo dvaro kaina prasideda nuo 10 milijonų dolerių. Namas yra 6 aukštų, jame – baseinas, kino teatras, vasaros terasa ir prašmatnus sodas. 

„Galima sakyti, kad architektai išpildė Galkino vaikystės svajonę, sukurdami klasikinio stiliaus būstą su neįprastu interjeru. Aukščiausias dvaro taškas siekia šeštojo aukšto aukštį. Yra kur klajoti: svetainė, biurai, vaikų kambariai, virtuvė, daug miegamųjų, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kiniško stiliaus baseinas ir net liftas! Pasirodė informacija, kad šou vedėjas nori parduoti savo pilį už maždaug 10 mln.“, – sakė  nekilnojamojo turto agentūros ekspertė Polina Burova.

Pasak nekilnojamo turto agentūros ekspertės, pirkėjas turi žinoti, jog šiems namams reikės turėti daug pinigų ir išlaikymui, skelbė starhit.ru.

„Taip pat būtina atsižvelgti į tai, kad potencialūs dvaro savininkai turės išlaikyti neįtikėtinai daug darbuotojų, kad išlaikytų pačią pilį, visas teritorijoje esančias patalpas ir objektus, tvarkingą sodą“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų