• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Keturiems ūkininkams ir kandidatams į jų širdis kartu praleidžiant vis daugiau laiko, ima megztis ne tik pirmosios simpatijos, bet ir intrigos.

16

Keturiems ūkininkams ir kandidatams į jų širdis kartu praleidžiant vis daugiau laiko, ima megztis ne tik pirmosios simpatijos, bet ir intrigos.

REKLAMA

Šį pirmadienį TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ dalyviai ims nebeslėpti pavydo – konkurencija augs tiesiog minutėmis!

Algirdo ūkis neabejotina taps tuo, kuriame intrigos verda labiausiai. O kai netikėtai sušlubuos Vaidos sveikata, netgi bus sunku suprasti, kas tą paskatino – sunkūs ūkio darbai ar nelengvas gyvenimas, kai konkuruoti dėl vieno vyro širdies tenka su dar trims moterimis?

Daugiausiai dėmesio šiame ūkyje sulauks Živilė – tiesa, ne tik iš gerosios pusės.

Mergina neslėps, kad tam tikrų ūkio darbų ji visai nenori dirbti, o ir Algirdo širdį bandys patraukti ne savo atkaklumu ar darbštumu, o… kalbomis. Tačiau merginai užsiminus apie seksualų savo bikinį, tokios kalbos ūkininko nesužavės – jam tai pasirodys kaip pigus triukas.

„Ji viską daro gerai, bet man labiau patinka moterys su paslaptimi. Tokios, kurios mažiau kalba, yra švelnesnės. Jos formato moterys man nepatinka“, – sakys Algirdas, tačiau neslėps, kad jo nuomonė dar gali pasikeisti.

REKLAMA
REKLAMA

Pavydo bus gausu ir Manto ūkyje. Dviem merginoms – Emai ir Indrei – jis mes ekstremalų iššūkį. Net minutę laiko joms teks praleisti ledo vonioje!

REKLAMA

O iškart po to jų lauks ir dar viena užduotis – pirmą kartą gyvenime nuo pradžių iki pabaigos paruošti cepelinus. 

Tuo tarpu pats Mantas trečiąją kandidatę Anželiką pasikvies laiką praleisti tik dviese, kasant krienus. Tai kaip reikiant įsiutins likusias dvi kandidates į jo širdį… 

„Kai Mantas ir Anželika išvažiavo kasti krienų, jaučiau ne tai, kad pyktį, bet pavydą. Pagalvojau, kad, galbūt, ji Mantui labiau kritusi į akį, todėl jis pasiėmė ją, o mus įkišo į vandenį. Galbūt jis nori kartu su ja praleisti daugiau laiko…“ – svarstys Indrė. 

REKLAMA
REKLAMA

Nepatenkinta bus ir Ema.

„Tai buvo pati blogiausia situacija… Galvojau, kodėl jie išvažiavo kartu? Taip, suprantu, kad jie ten dirba, bet gal daro ir dar kažką? O mes čia nubaustos prie puodų, prie cepelinų? Man tai nelabai patiko. Kalbėjome su Indre, kad abi pasijutome kaip nuskriaustos našlaitės“, – tikins ji. 

Ypatinga akimirka laukia ir vyresniosios ūkininkės Zitos kandidatų į širdį – moteris abu vyrus pakvies į atskirus pasimatymus!

Apie ką visi šnekėsis? Prie kurio vyro labiau links Zitos širdis? Visa tai – jau šį vakarą.

„Ūkininkai ieško meilės“ – šiandien, 19.30 val. per TV3!

Sieksiančios šūdo?
Taip...be žodžių. Nebėra nieko švento...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų