• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

TV3 realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ užvirė pirmosios aistros. Pirmą kartą gyvai kandidatus į savo širdį išvydę ūkininkai turėjo nuspręsti, su kuriais iš dalyvių pažintį norėtų pratęsti.

TV3 realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ užvirė pirmosios aistros. Pirmą kartą gyvai kandidatus į savo širdį išvydę ūkininkai turėjo nuspręsti, su kuriais iš dalyvių pažintį norėtų pratęsti.

REKLAMA

Tačiau, atėjus akimirkai rinktis, ką norėtų pakviesti į savo ūkį, ūkininkas Mantas sulaukė netikėto akibrokšto – po pasimatymo viena dalyvė taip ir nepasirodė! Negana to, mergina pareiškė norą būti su kitu ūkininku. 

Visi keturi ūkininkai ketvirtadienį turėjo progą nueiti į greitą pasimatymą su kiekvienu jų širdies siekiančiu kandidatu.

Tiesa, ne visi pasimatymai praėjo sklandžiai – ūkininkui Mantui ir Živilei rasti bendros kalbos taip ir nepavyko. 

„Pabendravus su Mantu, liko įdomus įspūdis – manau, kad žiūrovai patys apie jį susidarė savo nuomonę. Aš nemėgstu blogai šnekėti apie žmones, bet būčiau norėjusi, kad per tą pasimatymą būtų buvę ne tik vandens (juokiasi).

REKLAMA
REKLAMA

Kadangi aš labai laisvai jaučiuosi prieš kameras, aš labiau moku būti savimi. Manęs kameros netrikdo. Tačiau puikiai suprantu, kad kai kurie žmonės prieš kameras sustingsta, pradeda jaudintis. Todėl, galbūt, ta jo arogancija buvo tiesiog jaudulys“, – sakė Živilė. 

REKLAMA

O štai galiausiai ji netgi nusprendė, kad kur kas labiau nei Mantas, jai patiko… ūkininkas Algirdas.  „Jis į mane labai žiūrėjo. Jis mane tikrai priimtų“, – sakė Živilė ir nuskubėjo pas šį, kandidačių dėmesiu ir taip nesiskundžiantį ūkininką. 

Tai nulėmė, kad atėjus metui rinktis, ką pasikviesti į savo ūkį, Mantas galėjo rinktis tik iš keturių likusių merginų, nusiteikusių siekti jo širdies. Tiesa, vėliau paaiškėjo, kad pats Mantas dėl to nė kiek neišgyveno. Į savo ūkį jis nusprendė pasikviesti Emą, Anželiką ir Indrę. 

REKLAMA
REKLAMA

Tris moteris, su kuriomis norėtų draugystę pratęsti, jau pasirinko ir Živilės išsvajotasis Algirdas. Kaip ūkininkas aiškino laidoje, savo apsisprendimą jis priėmė besiremdamas kelias kriterijais. 

„Pažiūrėjau, kuri dama man būtų naudingiausia: kuri pasiruošusi dėtis batus ir ravėti daržus. O kai supratau, kad visos tiktų mano ūkyje ir net ne vienai dienai, pagalvojau ir apie naudą merginoms – kuri iš jų kaime yra buvusi mažiausiai?“ – aiškino jis. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tai nulėmė, kad ūkininkas Algirdas į savo kaimą pasikvietė Rimą, Rasą ir Vaidą.  Ar jo ūkyje ir mintyse dar liks vietos Živilei? O gal vyras su kažkuria moterimi atsisveikins? Tą išvysime jau kitoje laidoje.  

Tiesa, visai kitaip pasirinkimų vakaras praėjo ūkininkėms Zitoms. Vyresnioji į savo ūkį keliaus su dviem kandidatais – Tadu ir Viliumi. O jaunesnioji pasirinko Darjušą, Ernestą ir Aleną. 

 „Ūkininkai ieško meilės“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 19.30 val. per TV3! 

Neįdomu,žvilgtelėjau,Pareigytės žvengima sbaisus,o šiaip,surežisuota,kaip ir visuose buvusiuose akvariumuose,ir kituose šou
Nu Pareigytei ne laidas vesti,koks jos žodynas.Ji ne tik negerbia dalyvių,bet ir pati save pateikia labai nekvalifikuoti.Laida verta,tik kaimui "užmušti"
Gera boba štangas kelioja bet mano štanga ant jos nekyla nieko gero :DDD
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų