TV3 savaitgaliui siūlo animaciją, linksmus šou ir šventines komedijas: ypatingai patiks „Queen“ gerbėjams

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 kviečia artėjančias šventes pasitikti su gera nuotaika ir siūlo žiūrėti šventines komedijas, smagius animacinius filmus, linksmus šou ir kitas pramogas.

6

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 savaitgaliui siūlo animaciją, linksmus šo ir šventines komedijas: ypatingai patiks „Queen“ gerbėjams

Penktadienis (12 18 d.)

19.30 val. per TV3 animacinis nuotykių filmas visai šeimai „Ledo šalis“. Bebaimė optimistė princesė Ana susiruošia į didelę kelionę. Kartu su paprastu darbininku Kristofu, ištikimu elniu Svenu ir juokingai naiviu seniu besmegeniu Olafu ji nori nukeliauti pas savo seserį Elsą, kurios nežemiškos galios viską paversti ledu atskyrė ją nuo likusio pasaulio. Elsos galia viską sustingdyti yra ne tik žiemiškai žavinga, bet ir pavojinga. Krištolinėje ledo pilyje gyvenanti Elsa visai nelaukia svečių, tačiau jo sesuo tvirtai pasiryžusi ją aplankyti. Ji nebijo nei žvarbaus vėjo, nei kalnų, nei didžiausių pūgų. Iš pažiūros griežta ir užsidariusi Elsa širdyje yra visai kitokia. Atrodo, jos švelnumą iš vaikystės pamena tik Ana... Miestelis kenčia nesibaigiančią žiemą, o Elsa kenčia dėl savo galių ir gyvenimo paslaptyje. Ar Anai pavyks viską pakeisti?

Go3 siūlo žiūrėti animacinį „Disney“ filmuką „Užsimaskavę šnipai“. Superšnipas Lensas Sterlingas ir mokslininkas Volteris Beketas - visiškos priešingybės. Lensas - ramus, mandagus ir galantiškas. Volteris - ne, tačiau trūkstamus socialinius įgūdžius jis atperka savo protu ir genialiais išradimais. Jo kuriamą įrangą Lensas naudoja atlikdamas legendines savo misijas. Vieną dieną situacija pasisuka netikėta linkme ir Lensas su Volteriu turi padėti vienas kitam visiškai kitokiais būdais.  

21.00 val. per TV8 smagi melodrama „Be miego iki Kalėdų“. Du nepažįstamieji, verslininkė Lizė ir barmenas Bilis, turi tą pačia problemą: juos kankina nemiga. Netikėto atsitiktinumo dėka jie suvokia, kad išsimiegoti gali tik miegodami greta vienos kito. Lizė ruošiasi vestuvėms, todėl pasiūlo Biliui sandėrį – ji sumokės jam už tai, kad šis iki vestuvių miegotų šalia.

Šeštadienis (12.19)

9.30 val. per TV6 „Statybų gidas“. Sukate galvą, kaip išsirinkti tinkamą būstą? Planuojate statybas, bet nežinote nuo ko pradėti? Visus atsakymus rasite „Statybų gido“ laidoje. Praktinius patarimus, kaip tvarkytis statybose, kokias medžiagas rinktis, kokį būstą nuomotis ar pirkti, kada tinkamiausias metas investuoti į nekilnojamąjį turtą žiūrovai išgirs iš įvairių šios srities specialistų. Laidoje ekspertai pasakos ir apie žmonėms galvos skausmu tampančius teisinius dalykus, pavyzdžiui, nuomos sutartis, pirkimo-pardavimo sandorius. „Statybų gidas“ žvalgysis ir po įvairiausių tipų namus ir butus, o besidomintys įspūdinga architektūra ar istoriniais pastatais pamatys gražiausias Lietuvos bažnyčias, dvarus ir kitus statinius.

REKLAMA

10.30 val. per TV3 Play – laida „Tėvų darželis“. Laida visiems, auginantiems vaikus. Šeimoje atsiradus kūdikiui, auga ne tik jis, bet ir tėveliai – kas dieną sužinodami ir išmokdami daugybę naujų dalykų. Šiame kelyje daugeliui kyla klausimų ir abejonių, norisi sužinoti kitų tėvelių patirtį ar išgirsti kvalifikuotų specialistų patarimų. Laidos vedėjai Žygis ir Dovilė Stakėnai lankysis pas Lietuvos šeimas ir kartu su specialistų pagalba spręs įvairius aktualius klausimus: kodėl serga vaikai, kaip atitraukti dėmesį nuo mobilaus telefono, kaip įpratinti valgyti daugiau daržovių...  

17.22 val. per TV3 kultinė, jau Kalėdine tradicija tapusi, komedija visai šeimai – „Vienas namuose 3“. Mažas berniukas, vardu Aleksas, lieka vienas namie, mat susirgo vėjaraupiais. Mažylis labai išradingas, todėl nenuobodžiauja - pro didelį žiūroną stebi kaimynus. Netikėtai viename name jis pamato įsibrovėlį. Mažius nesutrinka ir iškviečia policiją, tačiau ši nieko neranda. Kitą dieną tą patį nepažįstamąjį jis pamato dar vieno kaimyno namuose. Šįkart Aleksas ant savo žaislinio automobilio sukonstruoja vaizdo kamerą ir ima filmuoti. Ir paaiškėja, kad į namus braunasi šnipai, ieškantys žaislinės mašinytės su joje paslėpta mikroschema. Netrukus šnipai sužino, kad mašinytė - Alekso namuose. Policija vaiku netiki, todėl jis savo namus turės ginti pats...

Smagią nuotaiką toliau išlaikyti padės linksmiausias TV3 žaidimas „GalvOK“ – 19.30 val. per TV3. Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Šį vakarą intelektualioje kovoje susikaus TV3 Žinių veidai – Donata Račaitė ir Naglis Šulija.

21.00 val. per TV8 nuotaikinga melodrama „Kalėdų fėja“. Kiekvienai metais, artėjant žiemos šventėms, Holi laukia be galo svarbi užduotis – surasti pačią gražiausią ir įspūdingiausią Kalėdų eglę, kuri bus įžiebta pagrindinėje Čikagos aikštėje. Tačiau šį kartą, likus dešimčiai dienų iki įžiebimo ceremonijos, įvyko nelaimingas atsitikimas ir Holi skubiai turi surasti naują Kalėdų eglę. Ar merginai pavyks tai padaryti? O gal ieškodama eglės Holi suras kur kas daugiau negu tikėjosi?

REKLAMA

Go3 siūlo žiūrėti biografinį filmą „Bohemijos rapsodija“. „Bohemijos Rapsodija“ – „Queen“, jų muzikos ir vokalisto Fredžio Merkurio šventė. Filmas per garsiąsias dainas pasakoja, kaip grupė lyg meteoras įsiveržė į muzikos pasaulį. Grupė sulaukė neįtikėtino pripažinimo, tačiau patyręs prastą įtaką Fredis paliko grupę ir siekė solo karjeros. Be „Queen“ kankinęsis Fredis galiausiai vėl susivienija su likusiais grupės nariais, kaip tik prieš „Live Aid“ koncertą. Filmas apdovanotas 4-iais „Oskarais“.  

Sekmadienis (12.20)

10.00 val. per TV6 laida „Praeities žvalgas“. Praeities žvalgas žiūrovus pasitinka dar didesniais nuotykiais. Ne tik jau įprastos temos apie ginklus, Lietuvoje esančius karinius objektus, bet ir kelionės svetur. Katakombos Prancūzijoje, apleistos šachtos Vokietijoje, raketos startas Baikonuro kosmodrome, nelegali kelionė į Černobylio zoną ir dar daugiau kelionių ir nuotykių.

17.25 val. per TV3 ir TV3 Play improvizacijų ir teatrinio meistriškumo šou „Bravo“. Patyrę improvizacijos meistrai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas ir Inga Šepetkaitė vaidins situacijas ir kurs istorijas čia pat studijoje be jokio išankstinio pasiruošimo. Aktoriai vaidins, dainuos, deklamuos eiles čia ir dabar. Netikėtumas, azartas ir spontaniškumas – garantuoti!

19.30 val. per TV3 Naujas originalus muzikos, humoro ir stulbinančių įsikūnijimų šou – „Klo(u)nai“. Įspūdingoje televizijos studijoje bus įrengta moderni laboratorija, kurioje mes „klonuosime“ Lietuvos įžymybes – muzikos, politikos, visuomenės, interneto ir kitas Lietuvos žvaigždes. Garsiausi Lietuvos aktoriai įsikūnys į jas ir televizijos žiūrovams sukurs stulbinančius muzikos, vaidybinių situacijų ir improvizacijos pasirodymus, sukelsiančius daug juoko ir gerų emocijų. Žiūrovai galės įvertinti kas yra įžymybių klonai, o kas tik klounai. Improvizacijas kurs: Ineta Stasiulytė, Arūnas Sakalauskas, Lina Rastokaitė, Ramūnas Rudokas, Aistė Lasytė, Aušra Štukytė, Šarūnas Banevičius, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Ramūnas Šimukauskas Šou vedėjai: aktorius Sakalas Uždavinys ir operos solistas Rafailas Karpis.

REKLAMA

21.00 val. per TV8 melodrama „Kalėdos kalnuose“. Sara nori pabėgti nuo visko, pamiršti skaudų išsiskyrimą su mylimuoju ir pailsėti nuo Niujorko. Ramybės ieškoti ji nusprendžia dėdės rančoje, kurioje nesilankė jau ilgus metus, nuo tada, kai mirė teta. Tačiau vos atvykusi jauna moteris susipažįsta su Holivudo žvaigžde Grehamu, kuris rančoje ruošiasi savo naujausiam filmui. Sara nusivylusi – negi niekur nelemta pailsėti nuo vyrų? O galbūt šis žymus aktorius nėra toks, nuo kurio reiktų bėgti?

Go3 siūlo žiūrėti „Disney“ filmą visai šeimai „Piktadarės istorija 2“. „Piktadarės istorijos“ tęsinys pasakoja apie sudėtingus ryšius tarp raguotosios fėjos ir princesės, netrukus tapsiančios karaliene. Jos mėgina sudaryti naujus aljansus, ir kovoti su naujais priešais, siekdamos apsaugoti karalystėje dabar jau taikiai gyvenančias stebuklingas būtybes. Saulėtas dienas išgyvenančios karalystės ateitis tampa visiškai nenuspėjama, nes herojės pradeda abejoti net jas siejančiais itin sudėtingais šeimos santykiais.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų