sakalas uždavinys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sakalas uždavinys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sakalas uždavinys“.

Skrydis sklandytuvais per Europą be Sakalo Uždavinio: iki finišo liko vos 400 km

Rugpjūčio 11 d. trys pilotai Algirdas Šimoliūnas, Sakalas Uždavinys ir Ignas Bitinaitis iš Paluknio aerodromo pakilo į rekordinį skrydį „Sklandytuvais per Europą: Lietuva – Portugalija“. Per 12 skrydžio dienų pilotai jau iveikė 3000 km ir iki finišo – Atlanto vandenyno liko 400 km. Rugpjūčio 23 d. pilotai planuoja pasiekti artimiausią tašką, esantį prie Atlanto vandenyno. Tiesa, finišą pilotai pasieks 2-iese, o ne 3-yse.
2023-08-23

Sakalą Uždavinį ištiko skaudi nelaimė – atsidūrė ligoninėje

Sklandytuvais per Europą iki Portugalijos skrendančių Lietuvos pilotų komandą ištiko nelaimė. Nesėkmingai Prancūzijoje nusileidęs aktorius Sakalas Uždavinys patyrė stuburo traumą ir kelionę baigė. Jo bendražygiai Algirdas Šimoliūnas ir Ignas Bitinaitis skrenda toliau ir nepraranda ūpo – pagaliau sulaukė geresnių orų ir tikisi, kad iki šiol kelionę kartinusios audros jau praeityje.

Sakalas Uždavinys patyrė traumą: netęs pradėto darbo

Pranešama, kad aktorius Saulius Uždavinys rugpjūčio 20-ąją, leisdamasis sklandytuvu patyrė traumą. Su bendražygiais Lietuvos pilotais Algirdu Šimoliūnu ir Ignu Bitinaičiu prieš daugiau nei savaitę pakilęs aktorius Sakalas Uždavinys rekordiniame skrydyje „Sklandytuvais per Europą: Lietuva–Portugalija“ nebedalyvaus. Žinią pranešė Facebook“ puslapis „LaikasKi.lt“. „Sakalas Uždavinys leisdamasis į aikštelę pažeidė sklandytuvo važiuoklę ir patyrė nedidelę nugaros traumą.
121
2023-08-21

Prieš mamos mirtį Sakalas Uždavinys priėmė jaudinantį sprendimą: veria širdį

Garsus teatro ir kino aktorius, dėstytojas Sakalas Uždavinys savo mamą Ireną Uždavinienę palaidojo prieš beveik septynerius metus. Ir nors praėjo nemažai laiko, vis tik jis tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ sutiko itin jautriai ir atvirai pasidalinti, kokie buvo paskutiniai mamos metai su ja užklupusia liga.
2023-08-19

Alzheimeris pražudė garsaus Lietuvos aktoriaus mamą: ligą išdavė 1 simptomas

Garsus teatro ir kino aktorius, dėstytojas Sakalas Uždavinys savo mamą Ireną Uždavinienę palaidojo prieš beveik septynerius metus. Ir nors praėjo nemažai laiko, vis tik jis tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ sutiko itin jautriai ir atvirai pasidalinti, kokie buvo paskutiniai mamos metai su ja užklupusia liga.
2023-08-17

Mamą palaidojęs Sakalas Uždavinys atvėrė širdį: „Viską mačiau savo akimis“

Garsus teatro ir kino aktorius, dėstytojas Sakalas Uždavinys savo mamą Ireną Uždavinienę palaidojo prieš beveik septynerius metus. Tada šviesios atminties poniai Irenai buvo 85-eri. Ir nors praėjo nemažai laiko, vis tik jis tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ sutiko itin jautriai ir atvirai pasidalinti, kokie buvo paskutiniai mamos metai su ją užklupusia liga.
2023-08-14

Trys Lietuvos pilotai sklandytuvais ruošiasi perskristi Europą: tai – 4000 kilometrų

Trys Lietuvos pilotai, tarp kurių ir aktorius Sakalas Uždavinys, leidosi į istorinį skrydį, kurį kai kurie žmonės jau vadina avantiūra. Per dešimt dienų sklandytuvais jie planuoja perskristi Europą, taip įveikti 4000 kilometrų ir pasiekti Portugaliją. Sklęsdami be variklių, įdarbindami tik saulę ir oro sroves pilotai siekia paminėti Dariaus ir Girėno skrydžio per Atlantą 90-metį.

Trys Lietuvos pilotai pradeda skrydį sklandytuvais per Europą

Trys Lietuvos pilotai penktadienį pradeda skrydį sklandytuvais per Europą, jie ketina kilti iš Lietuvos ir baigti kelionę Portugalijoje. Algirdas Šimoliūnas, Sakalas Uždavinys ir Ignas Bitinaitis sieks per 10 dienų įveikti iš viso 4 tūkst.

Rekordiniame skrydyje per Europą 3 sklandytojus lydės komanda su 3-imis automobiliais

Rugpjūčio 11 d. trys Lietuvos pilotai Algirdas Šimoliūnas, Sakalas Uždavinys ir Ignas Bitinaitis kils į rekordinį skrydį „Sklandytuvais per Europą: Lietuva – Portugalija”. Pilotai sieks įveikti 4000 km. atstumą be motoro iki Atlanto vandenyno. Visą kelią juos lydės antžeminė komanda, per Europą važiuosanti su trimis naujausiais „Renault Austral“ automobiliais. Apie skrydį pasakoja skrydžio komandos kapitonas, sklandytojas Algirdas Šimoliūnas ir antžeminės komandos vadovė Ieva Šimoliūnienė.
2023-08-04

Ukrainiečių ir lietuvių serialo „SAVO AKIMIS“ apie karą premjera – jau šiandien

Lapkričio 9-ąją „Go3“ ir TV3 pristato naujieną – bendrą ukrainiečių ir lietuvių serialą „SAVO AKIMIS“. Viena pirmųjų pasaulyje, televizijos drama atskleis Ukrainos žmonių išgyvenimus – tokius, kokius jie patyrė ir savo akimis matė patys – patirtus šio žiauraus, jau daugiau nei 9 mėnesius trunkančio karo metu. Kiekvieną trečiadienį Baltijos šalių žiūrovai per naujos kartos televiziją „Go3“ galės pamatyti po dvi širdis virpinančias naujas serijas.
2022-11-09
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų