Liepa – atvirai apie santykius su vyru, šventes, kokių dar nebuvo, ir sunkiausią periodą: tokiu žmogumi būti negaliu

Dainininkė Liepa Norkevičienė neslepia – šie metai tikrai nebuvo paprasti, ir vis dėlto – labai darbingi. Žinoma moteris 2020-uosius baigė su muzikine naujiena, kuri papirko klausytojų širis, o naujienų portalui tv3.lt papasakojo ir apie kitas savo veiklas.

Taip pat žinoma moteris prabilo ir apie savo santykius su dviem svarbiais vyrais – savo antrąja puse ir tuo, kuris vis džiugina prisidėdamas prie atlikėjos muzikos.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liepa – atvirai apie santykius su vyru, šventes, kokių dar nebuvo, ir sunkiausią periodą: tokiu žmogumi būti negaliu

Po ganėtinai ilgos pertraukos L. Norkevičienė pristatė savo gerbėjams naują kūrinį „Sudie, mano meile“ ir prabilo apie tai, kas, tikriausiai, pažįstama visiems – išsiskyrimą. Moteriai dainą parašė kitas žinomas Lietuvos atlikėjas ir kompozitorius, Stanislavas Stavickis-Stano, su kuriuo draugystė užsimezgė jau prieš daugybę metų.

„Tai yra žmogus, į kurį galiu kreiptis įvairiausiais klausimais. Kai susitinkame įrašinėti dainų, man atvykus į studiją mes visų pirma dar kokią valandą pasišnekame apie gyvenimą, šeimą, darbus, net mašinas. Labai gera dirbti su tokiu žmogumi, su kuriuo tave sieja ir draugystė, su kuriuo tu gali jaustis natūraliai. Gal todėl lengva dirbti ir kurti, kadangi yra ne tik tas muzikinis burbulas – mes galime vienas su kitu apie daug ką pašnekėti“, – džiaugėsi Liepa.

Vis dėlto dainos tema – skyrybos – sudomino ne vieną komentatorių, o, kaip sakė pati dainininkė, kai kurie netgi pagalvojo, kad tos skyrybos įvyko ir Liepos gyvenime. Vis dėlto anot atlikėjos, nors daina yra be galo artima jos širdžiai, ji taip pat gali džiaugtis ir tuo, kad jos ir mylimojo Evaldo santuoka išties yra puiki. 

„Teko paskaityti komentarus po straipsniais, tai kai kurie iš jų buvo tokie, kad, neva, „dar viena šeima Lietuvoje skiriasi!“ (juokiasi) Tikrai nesiskiriame, tik ta žinutė, kurią transliavau prieš pristatydama dainą galėjo sudaryti tokią prielaidą, kad kažkas mano šeimoje yra ne taip, ir reikia tą meilę paleisti. Bet viskas, ačiū Dievui, yra gerai, kol kas nesiskiriame ir tikiuosi, kad toks laikas neateis“, – šypsojosi Liepa.

REKLAMA

Vasarą pora paminėjo 5-ųjų vestuvių metinių sukaktį, ir nors buvo suplanavę romantiškai dviese pakeliauti, dėl pasaulyje susiklosčiusios situacijos geriau nusprendė likti Lietuvoje ir šventę paminėti artimųjų būryje.

Sakoma, kad žmogaus iki galo pažinti neįmanoma, tad ar Liepa ir Evaldas dar moka vienas kitą nustebinti? 

„Tikrai sugebame, įvairiausiais dalykais – ne tik teigiamais, bet ir neigiamais (juokiasi). Bet, vėlgi, išmoksti vienas kitą skaityti, esi susigyvenęs, ir jei ateina kažkokia nauja situacija, tu maždaug žinai, kaip į ją reikėtų reaguoti, kaip su žmogumi kalbėti. Visi mes esame nenuspėjami – juk ir patys save kartais nustebiname savo vienokiu ar kitokiu elgesiu. Bet kadangi mes su vyru praleidžiame labai daug laiko kartu, vienas kitą tikrai puikiai pažįstame. Nesakau, kad išmokome vienas su kitu gyventi 100 procentų, bet tikrai mokomės, nes, manau, kad tai yra visą gyvenimą trunkantis procesas. Bet mes vienas kitą keičiame, ir keičiame į gerąsias puses“, – atsakė į klausimą L. Norkevičienė.

Anot žinomos moters, santuoka žmogų išmoko daugybės naujų dalykų: „Tai išmokina kalbėti, išmokina ieškoti kompromisų, nesavanaudiškai ir neegoistiškai žvelgti į tam tikras situacijas, o anksčiau tai daryti buvau įpratusi – skambinti visuomet tik iš savo varpinės. Santuoka ir bendrystė išmoko tave prisitaikyti, kažkur kažko nepamatyti, nutylėti, o kažkur – kaip tik kažką pasakyti. Džiaugiuosi, kad tai yra procesas, kuriame esame ir iš kurio mokomės.“

Tiesa, kaip ir daugumai, taip ir Liepai šios didžiosios metų šventės bus kitokios. Apie tai kalbėdama atlikėja išskiria gerąją ir blogąją to pusę, tačiau į viską stengiasi žiūrėti kuo įmanoma optimistiškiau.

„Koncertų nebus nė vieno. Gruodžio mėnesis visada būdavo labai darbingas, o dabar visi sėdime be darbo. Bet reikia prisitaikyti – šiuo metu yra tokia situacija. Aš kažkaip viltingai žiūriu, kad ji kažkada pasibaigs, ir, galbūt, turėsime puikią vasarą, kai atidirbsime. Iš vienos pusės, yra liūdna, kad tų koncertų nėra, juk net ir per Naujuosius visą laiką buvai įpratęs dirbti. Bet iš kitos pusės, smagu, kad galėsiu pabūti su savo šeima, kad galėsiu pagaliau Naujuosius sutikti su savo vyru, ko dar neteko daryti“, – šypteli ji.

REKLAMA

Ir nors galėtų atrodyti, kad per karantiną atsirado daugiau laisvo laiko, L. Norkevičienė neslepia, kad viską suderinti vis tiek sunku. Moteris ne tik užsiima muzikine veikla ir nuo rudens pradėjo politikos mokslus, bet ir nuolat filmuojasi laidoje.

„Atrodo, kad kaip tik turėtų būti to laiko, juk nelabai kažką darai, kažkur važinėji – daugiausiai tiesiog būni namuose. Bet vis tiek atrodo, kad visko yra labai daug, o ir su tais mokslais yra reikalų. Labai stengiuosi ir mokinuosi ne todėl, kad turėčiau kažkokį popierių, diplomą, bet tikrai noriu būti gera specialistė, noriu gerai suprasti savo studijuojamą dalyką. Tai pat yra ir mano laida, kuriai reikia irgi skirti nemažai laiko“, – sako ji.

Nepaisant to, Liepa pabrėžia, kad norint įmanoma suderinti viską, o ir gyvenimas jai daug malonesnis tada, kai veiklos nestinga.

„Buvo laikotarpis, kai veiklos visai nebuvo ir aš tada, turbūt, išgyvenau sunkiausią savo gyvenime laikotarpį su depresijomis, ašaromis ir visais kitais dalykais. Esu toks žmogus, kuriam reikia kiekvieną dieną kažką daryt, būti reikalinga, dirbti dėl tikslo, jį turėti. Gulėjimas ant sofos – visiškai ne man, tokiu žmogumi būti negaliu. Tad veiklos turiu tiek, kiek tik įmanoma jos turėti“, – sakė dainininkė.

Visą pokalbį su Liepa Norkevičiene pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
M
Martynas
2020-12-19 18:32:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turbūt iki pilnos laimės šeimoje--trūksta vaikučių
Atsakyti
0

L
Lapė
2020-12-19 10:03:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk ji Karolina visada visur Liepa Gal vardą pasikeistų išvis Liepa
Atsakyti
-1

L
Lina
2020-12-19 20:53:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė liepa. Mielas ir šiltas žmogutis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų