To apie karališkosios šeimos vaikus nežinojote: 3 didžiausios paslaptys

Galite nesunkiai įsivaizduoti princą Džordžą pagal filmo „Liūtas Karalius“ garso takelį dainuojantį „Just Can’t Wait to Be King” (liet. „Negaliu sulaukti, kol tapsiu karaliumi“) ir protestuojantį prieš šio prietaiso draudimą, kuriuo paprastai tėvai mielai dalinasi su savo atžalomis.

4

Nors įsivaizduoti Princą Viljamą, sergstintį mažąjį Džordžą nuo gaujos piktų hienų gali pasirodyti paprasčiau, tiesa ta, jog už pilies sienų Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė kaip galėdami rūpinasi atžalų galimybėmis išreikšti save.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Diidžiosios Britanijos princesė Charlotte švenčia pirmąjį gimtadienį

Normalus šeimos gyvenimas

Pasak užsienio naujienų portalo „US Weekly“, vienas iš Middletonų šeimai artimų žmonių atsakė į klausimą, kodėl karališkajai šeimai vaikų apsauga ir ruošimas naujovėms taip svarbu: „Nors jie yra įsitikinę, kad yra būtina suvokti savo kilmę, leisti Džordžui ir Šarlotei gyventi kiek įmanoma normalų gyvenimą yra svarbiausia.“

Dalis normalaus gyvenimo – tiesiog buvimas aktyviu vaiku: „Viljamas ir Keitė mano, kad geriausia žaisti su paprastais žaislais, leisti kuo daugiau laiko lauke, taip pat svarbu lavinti vaizduotę“, - sako šaltinis.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmoji princo George'o diena mokykloje

Teigiama, jog mėgstamiausias princesės Šarlotės žaidimas – įsivaizduoti, jog ji yra Disnėjaus princesė: „Manau, kad ji dar nesupranta, jog pati ir yra princesė“.

Nors kunigaikščiai džiaugiasi supažindinami karališkuosius vaikus su naujovėmis, yra žaislų, prie kurių jokiais būdais neleis vaikams net prisiliesti, tai – planšetės ir elektroniniai prietaisai.

„Viljamas ir Keitė užaugo be jokių pramogoms skirtų prietaisų, ir tai jiems nesukėlė jokių problemų, todėl nusprendė perduodi šią tradiciją ir savo palikuoniams. Planšetės yra tik mamai ir tėčiui skirti žaisliukai, bet ne vaikams“, - teigia šaltinis ir priduria, kad jie – paprasta, normali šeima.

Keturmetis Džordžas praeitą žiemą pradėjo lankyti Montessori mokyklą. „Jaunasis princas yra pakankamai suaugęs, jog suprastų, kad jo gyvenimas yra kitoks nei bendraklasių“, - sako šaltinis.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališkosios šeimos mažyliams šis žaislas uždraustas: sužinokite, kas tai

Greičiausiai, Džordžo bendraklasiams visiškai nesinaudoti planšete yra taip pat keista kaip ir gyventi Kengsintono rūmuose. Tačiau naudotis elektroniniais prietaisais nėra vienintelis keistas draudimas, galiojantis karališkosioms atžaloms.

REKLAMA

Aprangos kodas

Džordžas turi polinkį dėvėti žavingus šortukus – tai nėra atsitiktinumas. Portalas „The Sun“ paklausė mados ir etiketo profesionalo Vilijamo Hansono paaiškinti, kodėl princas Džordžas taip dažnai dėvi šortus.

Hansonas paaiškino: „Greičiausiai karališkoji šeima nori išvengti darbininkų klasės papročių, tokių kaip rengti berniukus ilgomis kelnėmis“. Etiketo ekspertas pabrėžia, kad abu – princas Viljamas ir princas Čarlzas nešiojo šortus iki tam tikro „kelnes vilkėti tinkamo“ amžiaus. Taip pat, V. Hansonas mano, jog Kembridžo kunigaikštienės brolis būdamas mažas taip pat nešiojo šortus. Paprastai tariant, šortai yra privilegijuotos klasės simbolis. Koks amžius tinkamas vilkėti kelnes? Hansonas spėja, jog princą Džordžą išvysime su kelnėmis kai jam sueis aštuoneri ar devyneri metai.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešinta, kiek sveria karališkosios šeimos nariai

Keliavimo apribojimai

Princas Džoržas su tėvu Viljamu kartu keliaudami aplink pasaulį praktiškai laužė įstatymus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų