Tikrų tikriausias moterų „košmaras“: kai graži suknelė akimirksniu priverčia raudonuoti

Ištaigingam renginiui išsirinkti išskirtinę suknelę – nelengva užduotis. Todėl ne viena pramogų pasaulio atstovė šią užduotį patiki garsiausiems šalies dizaineriams.

41

Tiesa, net jei ir suknelė siūta pas drabužių kūrėją, o ne pirkta populiarioje parduotuvėje, vis tiek yra rizika, kad anksčiau ar vėliau sutiksite ar pamatysite damą, vilkinčią panašų ar net tokį patį drabužį.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ta pati suknelė, tik kita panelė

Tokie akibrokštai itin dažni užsienyje. Nors dauguma su tomis pačiomis suknelėmis nesusitiko akis į akį, žiniasklaida netruko to pastebėti.

Štai visai neseniai Kembridžo kunigaikštienė prabangiame renginyje apsivilko baltą, mažai žinomo dizainerio suknelę, kurią prieš kelias dienas buvo vilkėjusi ir skandalingoji Paris Hilton.

Norėdami parodyti, kad tokių atvejų pasitaiko ir Lietuvoje, papildėme galeriją ir tokioje situacijoje atsidūrusiomis žinomomis lietuvaitėmis. Į šią galeriją pateko Giedrė Rusytė, Agnė Jagelavičiūtė, Jurgita Jurkutė-Širvaitė, Karolina Meschino, Asta Valentaitė, Viktorija Siegel, Vaida Skaisgirė ir kt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų