„Tiesą ir drąsa“ žaidusi porelė patyrė fiasko: merginai strėlyte sužalojo akį

„Tiesa ir drąsa“ – vienas populiariausių žaidimų pasaulyje. Jį žaidžia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Socialiniuose tinkluose paplito skausmingas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota vienos porelės žaidimo akimirka.

18

Soc. Tinkle „Instagram“ paviešintas vaizdo įrašas sulaukė didelio internautų susidomėjimo. Bare įamžinta scena ilgam išliks ne tik pačios žaidėjų porelės atmintyje, bet ir interneto vartotojų.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaikinas metė dartų strėlytę merginai į akį

Tiesiai virš merginos galvos kybojo dartų žaidimo lenta, į kurią vaikinas ir turėjo mėtyti strėlytes. Žinoma, alkoholis jo taiklumą gerokai susilpnino, todėl jau pirmoji strėlytė įskrido moteriai į plaukus. Ji dar padrąsino savo vaikiną, liepdama jam nebūti silpnam.

Kol mergina kvatojo, viena dartų strėlė pataikė tiesiai vargšelei į akį. Ji panikuodama išsitraukė strėlytę iš akies ir nuėjo tolyn. Būrys draugų iš karto atskubėjo jai į pagalbą. Neaišku, ar strėlytė pataikė į patį akies obuolį, ar kliudė tik odą.

Kai kurie tikina, kad vaizdo įrašas yra surežisuotas, o kiti piktinasi, jog tik alkoholio padauginę žmonės gali sugalvoti žaisti tokius žaidimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų