„The Roop“ lyderis archyviniame įraše – neatpažįstamas: gerbėjus linksmino jau tada

Šį šeštadienį visi tie, kurie nežinojo grupės „The Roop“, Vaidoto Valiukevičiaus, Manto Banišausko ir Roberto Baranausko vardus tikrai įsiminė – pasibaigus nacionalinėms „Eurovizijos“ atrankoms paaiškėjo, kad būtent šie vyrai važiuos atstovauti Lietuvai didžiajame dainų konkurse Roterdame.

Vis dėlto Vaidotas buvo puikiai žinomas ir anksčiau, o seni vaizdo įrašai, kuriuose atlikėjas atrodo kardinaliai kitaip, dabar priverčia nusišypsoti ir ne vieną gerbėją.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „The Roop“ lyderis archyviniame įraše – neatpažįstamas: gerbėjus linksmino jau tada

Dar 2007 metais TV3 surengė populiarų projektą „Ledo žvaigždės“, kurio metu garsenybės demonstravo savo sugebėjimus ant pačiūžų. Vieną iš projekto porų sudarė ir V. Valiukevičius (tuo metu geriau žinotas pseudonimu Milano) bei TV projektų vykdomoji prodiuserė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė.

Vaizdo įraše Vaidotas įsikūnijo į garsų rusų atlikėją Filipą Kirkorovą, o Rūta – į Alą Pugačiovą. Įspūdingas kostiumas, šukuosena, ir ne tik puikus pasirodymas, bet ir įsimenantys šokių judesiai jau tada tapo V. Valiukevičiaus išskirtiniais bruožais.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad grupė „The Roop“ šeštadienį iškovojo pergalę nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose, o publiką papirko ne tik jų įsimenanti daina, bet ir išskirtinis šokis. 

Dar prieš finalą grupė sulaukė daug dėmesio ir todėl, kad prie „Žalgirio“ arenos surengė didžiulį flashmobą kartu su savo gerbėjais – visi kartojo judesius ir atliko „The Roop“ dainą. Pasirodo, kad idėja tai padaryti gimė sulaukus tokios idėjos iš vieno komentaro socialiniuose tinkluose, o dabar flashmob’us grupės nariams siūlo daryti ir užsienio šalys, pavyzdžiui, Jungtinė Karalystė bei Nyderlandai.

Ne kartą keitėsi ir grupės narių įvaizdis. Pasirodo, kad už visa tai atsakinga stilistė Glorija Gžimailaitė, kuriai grupės nariai negailėjo gražiausių žodžių. 

„Su ja tariuosi daugiausiai aš, nes man patinka įkišti trigrašį, jausti, kaip aš norėčiau atrodyti, ir kaip ne. Glorija turi labai gerą pojūtį. Pavyzdžiui, kaip pas Mantą atsirado šortai? Jis užsidėjo kelnes ir pasakė, kad viskas gerai, bet reikėtų šortų. Glorija iškart ėmė ir nukirpo“, – besijuokdamas tv3.lt vaizdo konferencijos metu sakė V. Valiukevičius.

„Su tais tiesiog nukirptais šortais – be jokių pagražinimų, neapsiūtais – aš ir pasirodžiau finale“, – pridėjo ir pats Mantas.

Visą Vaidoto pasirodymą žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų