Atskleista „The Roop“ finalo paslaptis: vienas dalyvis galėjo atrodyti ir kitaip

Šeštadienio vakarą galiausiai paaiškėjo, kad Lietuvai šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovaus grupė „The Roop“, kuri ne tik lietuvius, bet ir užsieniečius bei šio konkurso mylėtojus užkrėtė savo įsimintina daina ir šokiu.

Šiandien apsilankę naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijoje, grupės nariai – Vaidotas Valiukevičius, Mantas Banišauskas ir Robertas Baranauskas – atskleidė daugiau detalių apie įvykusį finalą bei kokio pasiūlymo jau spėjo sulaukti iš užsienio šalių.

(81 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuva pasirinko: paaiškėjo, kas keliauja į „Euroviziją“

Grupės nariai pasakojo, kad šiuo metu jau yra nurimę, o ir jaudulio šeštadienį nebejautė – visi viebalsiai sutarė, kad dėl nepaaiškinamų priežasčių kur kas baisiau buvo pasirodyti dar pusfinalyje.

Paklausti, ar finalo dieną tarp dalyvių buvo jaučiama įtampa ir konkurencija, dalyviai iškart patikino, kad apie tai nė negali būti kalbos: „Tarpusavyje mes nejautėme jokio pykčio, o ką sutikdavome, su tais labai maloniai pabendraudavome.“

Visi vienbalsiai sutarė ir dėl to, jog iš žiūrovų tokio palaikymo tikėjosi, vis dėlto komisijos balsai iš pradžių kėlė nerimą. 

Dar prieš finalą grupė sulaukė daug dėmesio ir todėl, kad prie „Žalgirio“ arenos surengė didžiulį flashmobą kartu su savo gerbėjais – visi kartojo judesius ir atliko „The Roop“ dainą. Pasirodo, kad idėja tai padaryti gimė sulaukus tokios idėjos iš vieno komentaro socialiniuose tinkluose, o dabar flashmob’us grupės nariams siūlo daryti ir užsienio šalys, pavyzdžiui, Jungtinė Karalystė bei Nyderlandai.

Įdomu tai, kad dalyvauti šių metų „Eurovizijos“ atrankose grupės nariai apsisprendė jau praėjusių metų sausį, o ypatingai per pastaruosius metus juos įkvėpė 2018 metų „Eurovizijos“ nugalėtojas Salvadoras Sobralus.

„Man labai patiko Salvadoras Sobralis. Jis leido suprasti, kad „Eurovizijoje“ gali būti kitoks. Jis galbūt pralaužė tuos ledus būti kitokiu, parodė, kad keistumas yra gerai“, – sakė grupės lyderis V. Valiukevičius.

REKLAMA

Jis papasakojo ir tai, iš kur kilo jau firminiu tapęs judesys virš galvos. Pasirodo, kad Vaidotas dar 2017-aisiais nusiskuto galvą plikai, o kadangi šis reikalas jam buvo naujas, ėmė ieškoti būdu, kaip sužaisti su nauja šukuosena ir rankomis aplink galvą.

Ne kartą keitėsi ir grupės narių įvaizdis. Pasirodo, kad už visa tai atsakinga stilistė Glorija Gžimailaitė, kuriai grupės nariai negailėjo gražiausių žodžių. 

„Su ja tariuosi daugiausiai aš, nes man patinka įkišti trigrašį, jausti, kaip aš norėčiau atrodyti, ir kaip ne. Glorija turi labai gerą pojūtį. Pavyzdžiui, kaip pas Mantą atsirado šortai? Jis užsidėjo kelnes ir pasakė, kad viskas gerai, bet reikėtų šortų. Glorija iškart ėmė ir nukirpo“, – besijuokdamas sakė V. Valiukevičius.

„Su tais tiesiog nukirptais šortais – be jokių pagražinimų, neapsiūtais – aš ir pasirodžiau finale“, – pridėjo ir pats Mantas.

Visą pokalbį su „The Roop“ galite pamatyti peržiūrėję naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferenciją.


Rašyti komentarą...
T
Tikra tiesa
2020-02-21 10:02:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai sauni grupe, nuostabus Vaidotas Valiukevicius ir kaip zmogus ir kaip dainininkas. Mylim jus...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų