„The Roop“ ir toliau skina pergales: tapo oficialios „Eurovizijos“ gerbėjų organizacijos nugalėtojais

Nors ,,Eurovizijos" konkursas ir pasibaigė, tačiau grupė ,,The Roop" ir toliau triumfuoja. Lietuviai tapo ne tik internautų sudarinėjamų apklausų ar Vokietijos „Eurovizijos“ šou nugalėtojais, bet ir pelnė tarptautinį pripažinimą – dainų konkurso gerbėjų organizacija OGAE šiemet grupę išrinko „Eurovizijos“ favoritais.

Jau nuo 2007-ųjų oficialus ,,Eurovizijos" gerbėjų klubai balsuoja už mėgstamiausią dainą prieš prasidedant konkursui. Šiemet bendroji „Eurovizijos“ gerbėjų organizacija surengė viešą balsavimą, kuriame net 7 tūkst. vartotojų rinko savo favoritą.

Daugiausiai simpatijų sulaukė ir Islandijos ir Šveicarijos atstovų kūrinius aplenkė Lietuvos grupės „The Roop“ daina „On Fire“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Lietuvai tai – ne vienintelis virtualus apdovanojimas. Šeštadienio vakarą surengtame Vokietijos alternatyviame konkurse, skirtame pagerbti „Eurovizijoje“ turėjusius dalyvauti dalyvius, nugalėjo grupė „The Roop“.

Grupės nariai buvo išvykę į Hamburgą, todėl šeštadienio vakarą pasirodė Vokietijos televizijos ekranuose. Nors minėtas šou tebuvo paguodos renginys „Eurovizijos“ gerbėjams, čia pasirodę „The Roop“ pelnė žiūrovų simpatijas ir sulaukė išskirtinio dėmesio – Lietuva triumfavo.

Be Lietuvos, šiame renginyje dalyvavo ir kitos šalys: Azerbaidžanas, Bulgarija, Danija, Islandija, Italija, Malta, Rusija, Švedija ir Šveicarija.

Nugalėtojus ARD transliacijoje rinko televizijos žiūrovai.

Taip pat praėjusį šeštadienį „Eurovizijos“ organizatoriai milijonus žiūrovų subūrė prie televizijos ekranų ir transliavo „Eurovision: Europe Shine A Light“ koncertą.

Čia buvo pagerbtos visos dainos (iš viso – 41). Ir nors jos šiame koncerte viena su kita nesivaržė, visi žiūrovai namuose buvo nustebinti – koncerto metu jų laukė daugybė staigmenų.

Šou vedėjais tapo Chantal Janzen, Edsilia Rombley ir Jan Smit. 

Pristatomajame vaizdo klipe progą pasisakyti gavo ir „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

REKLAMA

Vyras eterio metu siuntė svarbią žinutę: „Nustokite save nuvertinti ir pradėkite gyventi pilnakraujį gyvenimą. Taip. Atėjo metas.“

Šou tikslas – suvienyti visus 2020 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvius iš visų vietų, nusidriekusių per Europą, o taip pat čia koncertavo ir kiti jau anksčiau konkurse dalyvavę dainininkai.


Rašyti komentarą...
E
Eva
2020-05-23 17:22:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man įdomuEva
Atsakyti
0

G
Grigorijus valujevas
2020-05-22 14:22:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neidomu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų