„The Roop“ pavergė vokiečių širdis: triumfavo konkurse

Šeštadienio vakarą surengtame Vokietijos alternatyviame konkurse, kuris skirtas pagerbti „Eurovizijoje“ turėjusius dalyvauti dalyvius, nugalėjo grupė „The Roop“.

Grupės nariai vyko į Hamburgą ir šį vakarą pasirodė Vokietijos televizijos ekranuose, lietuvių pasirodymą pamatė milijonai vokiečių.

Nors šis šou tėra paguodos renginys „Eurovizijos“ gerbėjams, čia pasirodę „The Roop“ pelnė žiūrovų simpatijas ir sulaukė išskirtinio dėmesio – Lietuva triumfavo.

Šiame renginyje dalyvavo 10 šalių: Lietuva, Azerbaidžanas, Bulgarija, Danija, Islandija, Italija, Malta, Rusija, Švedija ir Šveicarija.

Nugalėtojus ARD transliacijoje rinko televizijos žiūrovai.

Kovo 18-ąją viso pasaulio dainų konkurso „Eurovizija“ mylėtojai išgirdo liūdną žinią. Dėl koronaviruso grėsmės minėtas konkursas, turėjęs įvykti Roterdame, buvo atšauktas ir perkeltas kitiems metams.

Taip pat šį šeštadienį „Eurovizijos“ organizatoriai milijonus žiūrovų subūrė prie televizijos ekranų ir transliavo „Eurovision: Europe Shine A Light“ koncertą.

Čia buvo pagerbtos visos dainos (iš viso – 41). Ir nors jos šiame koncerte viena su kita nesivaržė, visi žiūrovai namuose buvo nustebinti – koncerto metu jų laukė daugybė staigmenų.

Šou vedėjais tapo Chantal Janzen, Edsilia Rombley ir Jan Smit. 

Pristatomajame vaizdo klipe progą pasisakyti gavo ir „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Vyras eterio metu siuntė svarbią žinutę: „Nustokite save nuvertinti ir pradėkite gyventi pilnakraujį gyvenimą. Taip. Atėjo metas.“

Šou tikslas – suvienyti visus 2020 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvius iš visų vietų, nusidriekusių per Europą, o taip pat čia koncertavo ir kiti jau anksčiau konkurse dalyvavę dainininkai.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų