„The Roop“ išvyko į Hamburgą: lietuvių pasirodymą išvys milijonai vokiečių

Dar kovo mėnesio viduryje paaiškėjo liūdna žinia, jog šių metų „Eurovizija“ dėl koronaviruso grėsmės neįvyks. Nors šį vakarą „The Roop“ konkurso scenoje nepasirodys, tačiau grupė savo dainą gyvai atliks vokiečių publikai.

Grupės nariai išvyko į Hamburgą, kur turės galimybę pasirodyti alternatyviame konkurse, kuris skirtas pagerbti „Eurovizijoje“ turėjusius dalyvauti dalyvius.

Tiesa, grupės daina „On Fire“ skamba ne tik Lietuvos, bet ir Vokietijos radijo stotyse. Vaikinai šį vakarą pasirodys Vokietijos televizijos ekranuose, lietuvių pasirodymą pamatys milijonai vokiečių.

Primename, kad šį šeštadienį įvyks „Eurovision: Europe Shine A Light“ koncertas.

Čia bus pagerbtos visos dainos (iš viso – 41). Ir nors jos šiame koncerte viena su kita nesivaržys, visi žiūrovai namuose bus nustebinti – koncerto metu jų laukia daugybė staigmenų.

Šou vedėjais taps Chantal Janzen, Edsilia Rombley ir Jan Smit. Renginio laikas – toks pats, kaip įprastų „Eurovizijų“. Taip pat teigiama, kad koncertą visi norintys pamatys ir per „YouTube“ platformą.

Šou tikslas – suvienyti visus 2020 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvius iš visų vietų, nusidriekusių per Europą, o taip pat čia koncertuos ir kiti jau anksčiau konkurse dalyvavę dainininkai.

Praėjusią savaitę populiarus „Eurovizijos“ tinklaraštis wiwibloggs.com surengė savo balsavimą, kuriame buvo aiškintasi, kas galėjo tapti šių metų dainų konkurso nugalėtojais.

Balsai nulėmė, kad nugalėtojais šiemet galėjo tapti „The Roop“.

Šiuo rezultatu džiaugėsi ir patys atlikėjai: „Mes ką tik laimėjome vieno didžiausių ir labiausiai žinomo „Eurovizijos“ tinklaraščio „Wiwibloggs“ konkursą. Galutinėje lentelėje blogeriai išsiaiškino, kas būtų laimėjęs „Euroviziją“ 2020-aisiais metais. Iš viso pasaulio keliavo 8, 10 ir tuzinas balsų, kad būtų galima išsiaiškinti laimėtoją. Mes dėkojame už šį pasitikėjimą mumis! Su meile, „The Roop.“

Balsavime, kuriame iš viso dalyvavo 41 šalis, pirmoji vieta atiteko Lietuvos atstovams. Antroje vietoje liko Bulgarija, trečioje – Šveicarija, ketvirtoje – Italija, o penktoje – Islandija.

 


Rašyti komentarą...
V
Vida
2020-05-17 04:16:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik vokiečiams patiko ,o ką pasakys dar 40 šalių ,per anksti didziuokites ..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų