Specialioje „Eurovizijos“ transliacijoje pasirodę „The Roop“ siunčia žinutę Europai

Kovo 18-ąją viso pasaulio dainų konkurso „Eurovizija“ mylėtojai išgirdo liūdną žinią. Dėl koronaviruso grėsmės minėtas konkursas, turėjęs įvykti Roterdame, buvo atšauktas ir perkeltas kitiems metams.

Šį šeštadienį „Eurovizijos“ organizatoriai milijonus žiūrovų subūrė prie televizijos ekranų ir transliavo „Eurovision: Europe Shine A Light“ koncertą.

Čia buvo pagerbtos visos dainos (iš viso – 41). Ir nors jos šiame koncerte viena su kita nesivaržė, visi žiūrovai namuose buvo nustebinti – koncerto metu jų laukė daugybė staigmenų.

Šou vedėjais tapo Chantal Janzen, Edsilia Rombley ir Jan Smit. 

Pristatomajame vaizdo klipe progą pasisakyti gavo ir „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Vyras eterio metu siuntė svarbią žinutę: „Nustokite save nuvertinti ir pradėkite gyventi pilnakraujį gyvenimą. Taip. Atėjo metas.“

Šioje specialioje tiesioginėje transliacijoje iš Nyderlandų paaiškėjo gerbėjus neraminantis klausimas dėl ateities. Laimei, „Eurovizijos“ rengėjai tikina, kad kitąmet konkursas tikrai įvyks.

Skelbiama, kad renginys įvyks būtent ten, kur jis turėjo įvykti šiemet – Roterdame, Nyderlanduose.

Šou tikslas – suvienyti visus 2020 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvius iš visų vietų, nusidriekusių per Europą, o taip pat čia koncertavo ir kiti jau anksčiau konkurse dalyvavę dainininkai.

Praėjusią savaitę populiarus „Eurovizijos“ tinklaraštis wiwibloggs.com surengė savo balsavimą, kuriame buvo aiškintasi, kas galėjo tapti šių metų dainų konkurso nugalėtojais.

Balsai nulėmė, kad nugalėtojais šiemet galėjo tapti „The Roop“.

Šiuo rezultatu džiaugėsi ir patys atlikėjai: „Mes ką tik laimėjome vieno didžiausių ir labiausiai žinomo „Eurovizijos“ tinklaraščio „Wiwibloggs“ konkursą. Galutinėje lentelėje blogeriai išsiaiškino, kas būtų laimėjęs „Euroviziją“ 2020-aisiais metais. Iš viso pasaulio keliavo 8, 10 ir tuzinas balsų, kad būtų galima išsiaiškinti laimėtoją. Mes dėkojame už šį pasitikėjimą mumis! Su meile, „The Roop.“

Balsavime, kuriame iš viso dalyvavo 41 šalis, pirmoji vieta atiteko Lietuvos atstovams. Antroje vietoje liko Bulgarija, trečioje – Šveicarija, ketvirtoje – Italija, o penktoje – Islandija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų