Lietuvis troško pats organizuoti „Eurovizijos“ konkursą: atskleidė, kodėl projektas nestartavo

Kovo 18-ąją viso pasaulio dainų konkurso „Eurovizija“ mylėtojai išgirdo liūdną žinią. Dėl koronaviruso grėsmės minėtas konkursas, turėjęs įvykti Roterdame, atšaukiamas. Tad renginių organizatorius Karolis Ugintas anksčiau teigė, kad pats imsis organizuoti panašaus tipo konkursą.

12

Tiesa, šia žinia gerbėjai ilgai nesidžiaugė. Vyras paaiškino, kodėl teko ir jam perkelti dainų konkursą.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizija“

K. Ugintas „YouTube“ platformoje atskleidė, kodėl jis perkėlė virtualų „Eurovizijos“ dainų konkursą.

„Sveiki, „Eurovizijos“ fanai. Esu Karolis, vienas iš fanų konkursų, kuris turėjo prasidėti vakar –organizatorių. Turiu paaiškinti situaciją, kodėl projektas šią savaitę nestartavo. O gi viskas paprasta. Atsirado kelios priežastys. Kelios susidomėjusios šalys paprašė viską nukelti, nes jos rodo įvairiausias „Eurovizijos“ laidas. Tokie žaidimai kaip mūsų, skels auditoriją ir ji mažės tiek vieniems, tiek kitiems. Todėl norime pranešti, kad reikės iš jūsų tik vieno – šiek tiek kantrybės. Mūsų daromas žaidimas vyks birželio 16, 18 ir 20 dienomis. Iki susitikimo“,  – kalbėjo Karolis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad vyras planavo surengti tokį patį „Eurovizijos“ konkursą, kuris vyks kaip buvo įprasta iki šiol – komisija, pusfinaliai, balsų skaičiavimai ir tiesioginė transliacija.

„Karantino metu visi kas ką... O aš su bičiuliais organizuoju virtualų Eurovizijos konkursą, kuriame balsai bus skaičiuojami kaip tikroje šventėje, bus ir kiekvienos šalies komisija, tiesioginė pusfinalių ir finalo transliacija. Žodžiu, bus puikus renginys“, – feisbuke rašė Karolis.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su „Eurovizijos“ delegacijos Lietuvoje vadovu Audriumi Giržadu, šis į tokius lietuvio planus žiūrėjo su šypsena: „Visi fanai yra laisvi žmonės ir gali organizuoti savo renginius. Žmonės nori, turi entuziazmo ir gali tai daryti.

Nevadinu to absurdu, bet tokių idėjų jau buvo anksčiau. Mes taip pat svarstėme tokią galimybę ir nusprendėme to nedaryti. Gegužės 16-ąją bus transliuojamas EBU (Europos transliuotojų sąjunga) renginys, „Eurovizija“ nelieka pamiršta ir lietuviai nelieka pamiršti. Tą dieną eteris nebus tuščias, apie tai esame skelbę. Ką ruošiasi daryti fanai, tai jau yra jų laisva valia.“ 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų