Tatuiruotės norėjusi kaunietė – šokiruota: meistras išvadino „čiučela“ ir „baisia“

Tatuiruočių meistro ieškojusią kaunietę šokiravo populiaraus Kauno tatuiruočių salono elgesys. Meistras nusprendė nedaryti merginai tatuiruotės, nes ši „negraži“.

Kaunietė (redakcijai vardas žinomas – aut. past.) kreipėsi į saloną „Majus & Majus. Profesionalūs Tatuiruočių Meistrai“ su prašymu pakoreguoti seną tatuiruotę. Meistras užklausą priėmė ir paprašė atsiųsti nuotraukas, kaip atrodo senas kūno piešinys.

„Atsiunčiau ir nieko nebegirdėjau iš jų. Galvoju, paskambinsiu paklaust, gal pamiršo mane. Tai po „gražaus“ pokalbio, pagyrų apie pinigus ir apgailėtino klientų aptarnavimo palikau atsiliepimą apie juos“, – pasakojo mergina.

Nuo to viskas ir prasidėjo. Su kauniete susisiekė vienas iš meistrų ir ją išplūdo. Esą, ji negraži ir niekas jai tatuiruotės nedarytų.

 

Toks elgesys šokiravo merginą: „Išsižiojau kai visas veiksmas užvirė. Esu daug ko mačiusi, bet čia naujas lygis.

Man yra kraupu matyti kad taip šnekama ir elgiamasi su klientais. Tikiuosi daugiau niekas ant jo nepasimaus“

Naujienų portalas tv3.lt bandė susisiekti su minėtu salonu, tačiau nepavyko. 


Rašyti komentarą...
T
Tara
2021-07-20 22:29:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks žemas lygis ir kultūros stoka. Nesvarbu koks žmogus, kiekvienas yra vertas pagarbos. Tikiuosi tame salone nesilankys save gerbiantys kauniečiai.
Atsakyti
-16

J
Justas
2021-07-20 23:35:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie koki jus zema lygi? Kaip galima drysti kazkuom kaltint zmogu istrynus ir nerodant ka pati rasai :D matau Majus gera pokalbi uzturejo prizvenge ir taip ir baiges. Nesvarbu kas ir kam ka rase jai bijai parodyt savo zodzius. Standartine lietuviska situacija isprovokuoji zmogu, uzslapstai savo grybus ir verki kaip tau sugriove gyvenima. Pastaruju metutendencija teiskim zmones isklause viena puse
Atsakyti
-81

U
User74858
2021-07-20 23:39:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visu kurie naudoja zodzius "tai va." reikia laikytis atokiau
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (56)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų