REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Per didžiąsias metų šventes neverta likti namuose – daugybė renginių ir pramogų lauks tiek miestų aikštėse, tiek koncertų salėse, teatruose ir klubuose.

Per didžiąsias metų šventes neverta likti namuose – daugybė renginių ir pramogų lauks tiek miestų aikštėse, tiek koncertų salėse, teatruose ir klubuose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ką veikti – išsirinks kiekvienas, o kad tai padaryti būtų lengviau, Balsas.lt sudarė šventinių renginių gidą.

REKLAMA

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos gatvėse ateinančiomis dienomis bus galima pabendrauti su atgijusiais pasakų personažais, pažiūrėti filmų, prisikirsti blynų, o sušalus pasišildyti arbata ar karštu vynu.

Švenčių rengėjai tikina, kad čia bus ką veikti net ir su apytušte pinigine. Vilniečius ir sostinės svečius į šventinį sūkurį įtrauks Kalėdų prospektas. Bus galima užsukti į Rotušės aikštėje iškilusį Kalėdų miestelį paragauti karšto vyno, šokolado, spurgų, imbierinių sausainių ir kitų gardumynų, taip pat ir pasišildyti. Mat miestelis veiks po stogu.

REKLAMA
REKLAMA

V. Kudirkos aikštėje gruodžio 25–30 dienomis nuo 19 iki 21 val. veiks „stebuklingas Kalėdų televizorius”, prie kurio priėję šventės dalyviai bus įkeliami į istoriją, vykstančią ekrane. Nenustebkite, jei šalia savęs pamatysite, pavyzdžiui, Snieguolę ir septynis nykštukus.

Vienas įdomiausių šventinio Vilniaus akcentų – moderniausiomis technologijomis sukurtas Kalėdų Senelis. Su Lietuva pasisveikinęs per eglės įžiebimą, gruodžio 25–30 dienomis jis įsikurs Vilniaus Katedros varpinės bokšte.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kauniečius ir miesto svečius šventiniu laikotarpiu džiugins Rotušės aikštėje įsikūręs Kalėdų miestelis, veiksiantis iki pat Trijų karalių. Jame – 6 nameliai. Pasakų namelyje rodomi seni animaciniai filmai, kuriuos smagu pažiūrėti ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems.

Abi Kalėdų dienas klaipėdiečiai laukiami Teatro aikštėje prie didžiosios eglės. Antradienį ir trečiadienį nuo 18 val. čia vyks muzikos ir pirotechnikos šou. Vaikams nebus nuobodu aikštėje ir kitomis dienomis. Aplinkui eglę įsitaisė aštuoni Ernsto Theodoro Amadeaus Hoffmanno pasakos „Spragtukas” personažai – daugiau kaip 5 metrų aukščio spalvingos skulptūros, kurios vakarais apšviečiamos iš vidaus.

REKLAMA

Pirmąją Kalėdų dieną, antradienį , 19 val. Vilniuje, Pramogų arenoje vyks Kalėdinis „Triumfo arkos“ koncertas , kuriame dalyvaus visa plejada geriausių Lietuvos solistų – Asmik Grigorian, Lilija Gubaidulina, Egidijus Bavikinas, Ieva Prudnikovaitė – Pitrėnė, Raminta Vaicekauskaitė, Donatas Montvydas, Kristina Zmailaitė, Edmundas Seilius, Merūnas Vitulskis speciali projekto viešnia - žavinga ir nepakartojama miuziklų dievaitė Lana Gordon (JAV).

REKLAMA

19 val. Kaune, „Žalgirio“ arenoje vyks grandiozinis ledo šou „Liepsnojantis Kalėdų ledas“. Žiūrovų laukia nauja programa ir geriausių Lietuvos dailiojo čiuožimo meistrų – Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko – pasirodymai.

20 val. „Vandenio“ muzikos klube, Palangoje, savo naują programą „Visi parduoti“ atliks žymusis satyros meistras Juozas Erlickas, drauge su Daumantu Slipkumi ir Vytautu Mikeliūnu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

20 val. prasidės šventinių renginių maratonas Vilniaus menų fabrike „Loftas“ – Orkestras „NI&Co“ pristatys ramią ir džiaugsmingą, šventines nuotaikas atspindinčią II-jų dalių koncertinę programą.

22 val. Kaune, klube „Gargaras“, į sceną kops vieni populiariausių Lietuvos atlikėjų Leon Somov & Jazzu, „SKAMP“ ir Mantas Jankavičius. Muzikantai tikina, kad pačios geriausios ir šilčiausios dovanos – tos, kurios sklinda iš širdies, ir pažada, kad jų koncertinės programos Kalėdų vakarą bus pripildytos tikro šventinio stebuklo.

REKLAMA

21:30 val – grupės „Lemon Joy“ ekstremalus muzikinis eksperimentas, kurį jie pristatys sostinės muzikos klube „Tamsta“. Grupė jau nuo vasaros pradžios repetuoja populiariausių savo dainų akustines versijas, kurias su malonumu pateiks gerbėjų teismui.

Antrąją Kalėdų dieną, trečiadienį 12 val. Klaipėdos kultūros centre „Žvejų rūmai“ Klaipėdos jaunimo teatras „Be durų“ pristatys spektaklį vaikams „Baltoji pasaka“, kurio pabaigoje į šventės šurmulį įtraukiami ir žiūrovai, o po spektaklio vaikučius linksmins Kalėdų senelis.

REKLAMA

13 val. Alytaus miesto teatre mažuosius teatro gerbėjus džiugins spektaklis „Ambrozijus, Purkius ir…“ pagal Sigutę Ach. Beje, spektaklis skirtas ne tik vaikams, bet ir panašiems į juos.

14 val., 16 val. ir 18 val. Kauno mažajame teatre vyks Kalėdinis spektaklis vaikams „Kreivos daiktų istorijos“. Spektaklio veikėjai – įvairūs daiktai, o šiuolaikiškomis bei originaliomis teatrinėmis priemonėmis vaikams parodomas sudėtingas suaugusiųjų pasaulis – pirmoji meilė, šeimos gyvenimas, gobšumas, taip pat atskleidžiamos tokios nekintančios gyvenimo vertybės kaip grožis, gėris ir meilė. Spektaklis žada kupiną nuotykių, intriguojantį bei užburiantį sceninį vyksmą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

16 val. ir 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje, vienoje scenoje pasirodys trys scenod divos – Rūta Ščiogolevaitė, Evelina Sašenko ir Karina Krysko su Kauno bigbendu paruošė išskirtinę programą „Džiaze tik merginos“.

16 val. ir 19 val. Klaipėdoje, renginių salėje „Vakaris“ , aktorius Vytautas Šapranausko surengs net du savo „Juodojo humoro turo“ per Lietuvą pasirodymus.

REKLAMA

17 val. Šiaulių arenoje net du išskirtinio balso dainininkai – Gytis Paškevičius ir Inga Valinskienė – dviejų dalių koncerte klausytojams dovanos savo senas ir naujas dainas.

18 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, vyks koncertas „Baroko dovanos“. „Kas gali labiau suvirpinti žmogaus vidines stygas jei nei Baroko muzika, kas gali būti iškilmingiau nei didžiojo visų laikų kompozitoriaus Johanno Sebastiano Bacho bei jo amžininko Dietricho Buxtehudės kompozicijos! Koncerto programoje vyraus patys įvairiausi vaizdiniai – nuo kančios, skausmo ir gedulo iki džiaugsmo bangų ir šlovinimo giesmių“, – žada koncerto rengėjai.

REKLAMA

19 val. Panevėžio bendruomenių rūmuose žiūrovų lauks Anželikos Cholinos šokio teatro premjera „Ana Karenina“ Levo Tolstojaus romano motyvais. „Sutikusi Klaipėdos muzikinio teatro baleto solistę Beatą Molytę supratau – tai mano Ana“ – pasakoja A. Cholina, kurią pagrindinio vaidmens balerinos atradimas paskatino statyti šį spektaklį. Kauno muzikinio teatro solistas Gintaras Visockis (Vronskis) – dar vienas šio spektaklio atradimas.

REKLAMA
REKLAMA

19 val. Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje žiūrovų lauks dailiojo čiuožimo šou „Liepsnojantis Kalėdų ledas“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų