gargaras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gargaras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gargaras“.

Bunkė grįžta į savo gimtąjį miestą: gerbėjai pagaliau turės išskirtinę galimybę

Viena populiariausių dainininkių ir verslininkių Lietuvoje – Natalija Bunkė jau šį šeštadienį gimtajame mieste žada surengti net du koncertus. Vos paskelbus  socialiniame tinkle apie galimybę įsigyti bilietus į koncertą, kilo didžiulis susidomėjimas.
2021-05-13

Dž. Butkutė surengs vienintelį pasirodymą šiais metais: „Nenoriu padaryti nė mažiausios klaidos“

Jau šį penktadienį, rugsėjo 14 dieną, Lietuvos popmuzikos karalienė Džordana Butkutė surengs vienintelį šių metų pasirodymą Kaune – kartu su šėlstančiais klausytojais ji pradės naująjį lofto „Gargaras“ sezoną. Praėjusiais metais scenos jubiliejų atšventusi, keliolika tūkstančių žmonių į savo koncertus pritraukianti atlikėja pripažįsta, jog koncertuodama Kaune visuomet jaučia didesnį jaudulį, nei kur kitur.
2018-09-12

5-ąjį gimtadienį atšventusi grupė „ba.“ pažėrė naujienų

Praėjusį penktadienį išparduotu koncertų Vilniaus menų fabrike Loftas savo penktąjį gimtadienį atšventusi grupė „ba.“ šiandien stebina savo gerbėjus ir skelbia, jog penktąjį gimtadienį paminės ir Kaune – balandžio 27 dieną grupė surengs koncertą lofte „Gargaras“. „Emocijos po truputį atslūgsta ir pradedu suprasti, kas įvyko. Tai, be abejonės, buvo svarbiausias mūsų koncertas, kuris leido suprasti kokią galią turi mūsų gerbėjai. Tai – didelis žingsnis visam „ba.
2018-03-19

Donny Montell atskleidė, kaip švęs Vasario 16-ąją: gerbėjams tai patiks

Vieni Vasario 16-ają pasitikti planuoja santūriai ir ramiai, kiti atvirkščiai – garsiai ir su daug geros muzikos. Būtent tokius planus rezga Donatas Montvydas, gerbėjams pažįstamas kaip Donny Montell, valstybinės šventės vakarą surengsiantis įspūdingą gyvo garso pasirodymą Kaune įsikūrusioje koncertų erdvėje „Gargaras“. Prieš kiek daugiau nei savaitę M.A.M.A apdovanojimuose geriausio pop atlikėjo statulėlę laimėjęs D. Montvydas įsitikinęs, jog Lietuvos Valstybės atkūrimo diena – ypatinga šventė ...
2018-02-07

Naktinius klubus šeštadienį nusiaubė persirengėliai

Didžiausia persirengėlių susibūrimo vieta tapusio naktinio klubo „Gargaras“ lankytojus praėjusią naktį kaitino išskirtiniai šokių muzikos ritmai. Velnišką puotą laikinosios sostinės publikai dovanojo President Bongo.
2015-11-01

„G&G Sindikato” smogikai žada atakuoti Kauną

Tik ką dienos šviesą išvydęs „G&G Sindikato” albumas „Revoliucijos garso takelis” tęsia pristatymo kelionę ir juda į Kauno miestą. Jau vasario 7 d. naujasis reperių darbas bus pristatytas industriniame menų lofte „Gargaras”. Šešis metus brandintas Sindikato smogikų albumas buvo oficialiai išleistas pernai metų pabaigoje, gruodžio 29 dieną. Revoliucingai žengę ir naują koncertinę programą surengę vyrukai aukštai iškeltom galvom keliasi į Kauną.
2015-02-04

Velykas Kauno „Gargare“ švęs „Cocoon“ ir „Bedrock“ numylėtiniai Pig & Dan

Lietuvos klubinės tradicijos byloja, kad didžiųjų metų švenčių proga organizuojami renginiai tampa įsimintiniausiais. Tradicinis Velykų sekmadienis, balandžio 20-oji – jokia išimtis. Juk į „Gargarą“ paminėti šviesiojo sezono pradžios atvyksta internacionalinis šokių muzikos kūrėjų ir didžėjų duetas – Pig & Dan.
2014-04-14

Ryškiausia lapkričio žvaigždė „Gargare“ – vokietis M. Rothas

Lapkričio 22-ąją Kauno renginių erdvėje „Gargaras“ laukia ryškiausias šokių muzikos įvykis šį mėnesį – „ABSOLUT Transform Today: Neoninė naktis“. Iš viso dviejose renginio erdvėse pasirodys net 15 didžėjų. Svarbiausiu nakties svečiu taps gilų skambesį didelėms erdvėms kuriantis vokiečių prodiuseris Martinas Rothas. Frankfurte gimęs M. Rothas augdamas mokėsi skambinti pianinu. Tiesa, jau paauglystėje jo širdį užkariavo ne klasikinė, o elektroninė muzika.
2013-11-25

Ryškiausia lapkričio žvaigždė „Gargare“ – vokietis Martin Roth

Lapkričio 22-ąją Kauno renginių erdvėje „Gargaras“ laukia ryškiausias šokių muzikos įvykis šį mėnesį – „ABSOLUT Transform Today: Neoninė naktis“. Iš viso dviejose renginio erdvėse pasirodys net 15 didžėjų. Svarbiausiu nakties svečiu taps gilų skambesį didelėms erdvėms kuriantis vokiečių prodiuseris Martin Roth. Frankfurte gimęs Martin Roth augdamas mokėsi skambinti pianinu. Tiesa, jau paauglystėje jo širdį užkariavo ne klasikinė, o elektroninė muzika.
2013-11-18

Lapkričio 22-ąją neoninę nuotaiką „Gargare“ kurs net 16 didžėjų

Stipriausias lapkričio ėjimas „Gargare“ – „ABSOLUT. Transform Today: Neoninė naktis su Martin Roth“ Absoliuti Helovyno naktis Kaune nepaliko abejingų. Sausakimšame „Gargare“ spalio 31-ąją su svečiais „Lexicon Avenue“, Dee & Kamy, Mamania ir kitais svečiais puikiai laiką praleidę idėjos autoriai Kastis Torrau ir Donatello neketina ilsėtis ir jau planuoja didžiausią lapkričio renginį Kaune – „ABSOLUT.
2013-11-08
REKLAMA
REKLAMA

Vienai nakčiai sumažėsiančiame „Gargare“ – „Golden Parazyth“ koncertas

Kovo 22-ąją „Gargaro“ mini formate trims šimtams ištikimiausių gerbėjų koncertuos „reiverių dainiais“ praminti atlikėjai „Golden Parazyth“. Jiems įrašais iš už didžėjaus pulto mojuos ištikimi bičiuliai iš komandos „K.U.B. Collective“ – Pakas ir Roadsman. Kovo 22-osios svarbiausiųjų „Golden Parazyth“ kūrybinis kelias prieš septynerius metus prasidėjo būtent Kaune.
2013-03-19

Savaitgalio renginių gidas: karščiausi vakarėliai, koncertai ir jaudinantys spektakliai

Jei dar nenusprendėte, ką veikti šį savaitgalį, turime jums puikių pasiūlymų. Penktadienį J. Miltinio dramos teatre bus rodomas spektaklis „Sankirta su pagrindiniu keliu“. Spektaklis sukurtas pagal šiuolaikinio populiaraus estų dramaturgo Jaan‘o Tatte pjesę „Sankirta su pagrindiniu keliu, arba Pasaka apie auksinę žuvelę“. „Studio 9“ plokšteles suks Sid Le Rock. Tie, kurie išalkę kokybiškų renginių, bus pamaitinti.
2013-02-15

N. Bunkė kopijavo žinių vedėją R. Šakalytę?

 Ketvirtadienio vakarą kelios dešimtys prašmatniai apsirengusių Kauno ponų ir ponių skubėjo į loftą „Gargaras“, kuriame žinių vedėjos amatą išbandė Natalija Bunkė, o jai talkino scenos senbuvis Jonas Radzevičius. Kauno loftas vienam vakarui buvo virtęs televizijos žinių studiją, kurioje „gyvai“ buvo pranešinėjamos karščiausios grožio ir sveikatos žinios. O kaip žinios be „orų berniuko“? Artimiausių dienų prognozes pristatė beveik niekada neklystantis astrologas Naglis Šulija.
2013-02-08

Ką N. Bunkė, R. Ščiogolevaitė ir „Naujos pupytės“ veikė plastikos chirurgų vakarėlyje?

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Gargaro“ klube į klinikos „Grožio chirurgija“ organizuotą „Grožio žinių“ vakarėlį rinkosi visa Lietuvos šou pasaulio grietinėlė. Būsimi, esami ir buvę šios klinikos pacientai susirinko pasveikinti „Grožio chirurgijos“ klinikos gydytojus ir vadovus plėtros ir grožio klinikos klestėjimo proga.
2013-02-07

Savaitgalio renginių planas: M.A.M.A. muzikiniai apdovanojimai ir ilgai lauktos filmų premjeros

Šis savaitgalis ypač svarbus muzikos mylėtojams – penktadienį bus apdovanoti geriausi lietuviškos muzikos atlikėjai ir kūrėjai. Tiems, kurie nesidomi lietuviška muzika, puiki proga apsilankyti kino teatre, mat čia bus rodomos ilgai lauktos filmų premjeros.
2013-01-11

Šventinis renginių gidas: kas vyks miestų aikštėse, teatrų scenose ir naktiniuose klubuose

Per didžiąsias metų šventes neverta likti namuose – daugybė renginių ir pramogų lauks tiek miestų aikštėse, tiek koncertų salėse, teatruose ir klubuose. Ką veikti – išsirinks kiekvienas, o kad tai padaryti būtų lengviau, Balsas.lt sudarė šventinių renginių gidą. Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos gatvėse ateinančiomis dienomis bus galima pabendrauti su atgijusiais pasakų personažais, pažiūrėti filmų, prisikirsti blynų, o sušalus pasišildyti arbata ar karštu vynu.
2012-12-24

Stojančiųjų dėmesio sulaukė visos 39 VDU studijų programos

Tarp net 60-ies programų, kurių šiemet nepasirinko nei vienas stojantysis arba tokių buvo per mažai, kad programa būtų vykdoma Lietuvos universitetuose ir kolegijose, nėra nei vienos iš Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) siūlomų programų. Nagrinėjant jau prasidėjusio pagrindinio priėmimo antrojo etapo rezultatus matyti, kad pagal pirmąjį pasirinkimo prioritetą VDU ir toliau – vienas pagrindinių lyderių.
2012-08-02

„Rasabasa“ akustinį skambesį iš Rygos vežasi į Šiaulius ir Kauną

„Tai buvo nauja ir labai įdomu", – sakė Rasa Bubulytė po pirmojo akustinio koncerto per grupės „Rasabasa" gyvavimą. Trečiadienį vakare grupė surengė akustinį pasirodymą jaukiame Rygos senamiesčio bare „I Love You". Po pusmetį trukusios tylos tai buvo antrasis grupės koncertas šiais metais – praėjusią savaitę „Rasabasa" pristatė savo naująjį EP „2." Vilniuje. „Rygoje publika priėmė labai šiltai. Žmonės susirinko klausytis muzikos, todėl groti buvo labai lengva.
2012-05-18

„Rasabasa" naują savo kūrinį šiandien dovanoja nemokamai

Grupė „Rasabasa" jau rytoj Vilniaus menų fabrike „Loftas" gyvos muzikos koncertu pristatys savo naujausią EP „2.". Tai bus pirmasis šiemet „Rasabasa" koncertinis pasirodymas. Jo metu grupė pristatys ir naują narę – pritariančią vokalistę Gabrielę Tamutytę.
2012-05-09

R. Bubulytė įsiamžino stilingoje „Twodicks“ fotosesijoje

Sparčiai muzikinės karjeros laiptais kylanti grupė „Rasabasa“ gegužės mėnesį išleis savo naują EP pavadinimu „2.„ ir surengs pristatymo turą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
2012-04-25

Mados šou „Apkalbos 2012“ dairosi modelių

Norite tapti modeliu? Svajojate išbandyti save žingsniuodami podiumu? Geidžiate publikos dėmesio ir fotografų blyksčių? Jaunieji dizaineriai kviečia merginas ir ypač vaikinus dalyvauti modelių atrankoje, kuri rengiama balandžio 25 dieną (trečiadienį) 17 val. Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultete (A.Mackevičiaus g. 27, Kaunas). Tarptautinio mados šou „Apkalbos 2012“ organizatoriai atrankoje dairysis naujų veidų, kurie galėtų išraiškingai pristatyti jaunų dizainerių kolekcijas.
2012-04-25

Su nauju kūriniu „Rasabasa“ kviečia į atnaujintą koncertinį turą

Grupė „Rasabasa„ pristato visiškai naują pirmąjį radijo singlą „Engine“ iš savo būsimojo EP albumo „2.“, kuris pasirodys gegužės mėnesį. Naują dainą jau galima išgirsti muzikos portale myliumuzika.lt. Muzikantai tikisi, kad „Engine“ artimiausiu metu į savo grojaraščius įtrauks ir radijo stotys. Baigusi įrašus  „Rasabasa“ atnaujins koncertinę veiklą ir jau skelbia artimiausias savo turo koncertines datas ir vietas.
2012-04-16

Stipriausių Kauno didžėjų trejetas užkurs „Muzikos“ naktį

Svarbiausia klubinė naktis Kaune šią žiemą. Šiais žodžiais didžėjų trejetas – Ignas, Kastis Torrau ir Donatello – įvardina gruodžio 16 dieną lofte „Gargaras“ įvyksiančią šokių muzikos fiestą „Muzika“. Čia po vienu stogu tikimasi surinkti virš tūkstančio klubiniam skambesiui neabejingų naktinėtojų. Po ilgos pertraukos „Visi trys vienoje scenoje negrojome lygiai pusę metų. Ta proga užkursime masyvią klubinę naktį, prisodrintą kokybiškos ir energingos šokių muzikos.
2011-12-13

J. Hendrix kopija Lietuvoje „prikels“ muzikos legendą

Artėjant didžiosioms šventėms, „GM gyvai" muzikos mylėtojams dovanoja nepamirštamą vakarą kartu su  Stan Skibby (JAV) ir  projektu „Jimi Hendrix Tribute“. Vargu, ar rastumėte nors vieną muzikos mylėtoją, kuris niekada negirdėjo jau klasika tapusių Jimi Hendrix kūrinių. Ką jau kalbėti apie milijonus jo talento gerbėjų visame pasaulyje, kurie paaukotų bet ką vardan galimybės išgirsti savo „dievuką" gyvai, o proga kartu atšvęsti jo gimtadienį tiesiog atimtų žadą.
2011-12-09

Kur linksmai atšvęsti Heloviną?

Ilgas savaitgalis net ir pačius didžiausius sofų „gulinėtojus“ priverčia mastyti apie tai, kur būtų galima smagiai atšvęsti Heloviną. Balsas.lt surankiojo renginius tiek tiems, ką domina pati tema ir persirenginėjimas, tiek ir tiems, kurie tiesiog nori gerai praleisti laiką. Jei paskubėsite ir bilietus į mokamus renginius įsigysite šiandien, jums jie kainuos pigiau. Vieta: menų fabrikas „Loftas“, Švitrigailos g. 29, Vilnius Laikas: spalio 29 d., 20:30 val. – spalio 30 d. 5 val.
2011-10-27

J. Didžiulis ir E. Jennings debiutinį albumą dalina nemokamai

„The Ball & Chain“ –  tai be jokių prodiuserių pagalbos, be jokio besaikio troškimo būti populiariais ir turtingais, natūraliai susiformavęs Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio duetas, kuris po pusmečio intensyvių kūrybinių procesų pristato savo debiutinį albumą pavadintą taip pat – „The Ball & Chain“. Be to, gerbėjam iki 2011 m. lapkričio 11 d. tik internete atiduoda jį nemokamai. „Mūsų bendroje kūryboje nėra vietos pataikavimams.
2011-10-26
Į viršų