Sveikatos sutrikimai, santykių krizė ir nuostoliai versle: Beckham gyvenimas ne rožėmis klotas

Buvusi „Spice girl“ narė ir dizainerė Victoria Beckham greitai švęs 46-ąjį gimtadienį. Atrodytų, Bechamų šeima nužengusi iš žurnalo viršelio, o jų gyvenimas tviska prabanga.

11

Nepaisant to, kad Beckhamų šeima yra puikiai žinoma visame pasaulyje, o daugelis galvoja, kad garsenybių neaplanko jokios bėdos, Victorios sunkumai rodo ką kitą.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sveikatos sutrikimai, santykių krizė ir nuostoliai versle: Beckham gyvenimas ne rožėmis klotas

Santykių krizė

Kiek anksčiau buvo kalbama apie tai, jog Davido ir Victorios santykiai per tiek metų paprasčiausiai išsisėmė. Dar prieš kelis mėnesius futbolininkas užsienio žiniasklaidai išdavė, kad išsaugoti jųdviejų santuoką yra tikrai sunkus darbas.

Šis vyro komentaras virto nemažu smūgiu žmonai – buvo teigiama, kad ši dėl tokio viešo pažeminimo verkė net 2 dienas.

Pastaruoju metu vis dažniau pasigirsta kalbos, kad pora išgyvena sunkų laikotarpį. Ir nors šeima vis dar kartu, vis dažniau jie ima viešai prabilti apie ne tokią gražią savo santykių pusę.

Neseniai Victoria papasakojo, kokio jos bruožo vyras negali pakęsti.

Vaizdo įraše, kuris patalpintas „YouTube“ platformoje, Victoria rodo savo viešbučio kambarį Niujorke ir pasakoja, kaip ruošiasi renginiui. Vaizdo įraše dizainerė prisipažįsta, kad ji – kiek netvarkinga, o tai varo jos vyrą Davidą iš proto.

„Chaosas, pilna drabužių spinta, visur didelė netvarka. Gali pamatyti, kas taip erziną Davidą“, – sako ji.

Vėliau ji prideda, kad tokia netvarka Davidui netgi galėtų sukelti panikos priepuolį.

Pasirodo, kad Davidas kenčia nuo tam tikro sutrikimą (OCD), kuris verčia jį blogai jaustis tada, kai aplink jį – didelė netvarka. Tai, kad turi šį sutrikimą, Davidas pripažino dar 2006 metais.

Nuostoliai versle

Jau kurį laiką užsienio pramogų pasaulyje sklinda gandai, jog dizainerės mados namai išgyvena ne patį geriausią periodą, o dabar moteriai teko atsisakyti ir kai kurių pamiltų savo darbuotojų.

Pasirodo, kad per praėjusius metus Victoria patyrė net 14 mln. eurų nuostolį. Dėl šios priežasties jai teko atsisakyti privataus vairuotojo ir imti save visur vežioti pačiai, o taip pat sumažinti ir dalį kitų darbuotojų skaičiaus. Moteriai teko atsisakyti net floristės paslaugų, kuri puošdavo jos ofisą, nes visa tai taip pat buvo įvertinta kaip papildomos išlaidos. 

REKLAMA

Negana to, žinoma moteris atsisakė netgi savo komunikacijos specialistės ir ryšių su visuomene atstovės – panašu, kad Bekcham mados namams tikrai atėjo prastas metas. 

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad per pastaruosius 11 metų, V. Beckham įmonė neteko net 49 mln. eurų. Tiesa, besiremiant praėjusių metų informacija, nesisekti pradėjo ir Davidui – teigiama, kad jo žvaigždės statusas ima „nusidėvėti“. 

Ekspertų teigimu, jo galia darosi mažesnė dėl jo išvaizdos. „Jo įvaizdis nebe toks stiprus. Dabar jam 44 metai ir jo pinigų atsargos ima sekti“, – pridėjo jie.

Turi sutrikimų

Neseniai užsienio žiniasklaidoje dizainerė Victoria Beckham viešai pripažino, kad yra disleksikė – turi rimtą skaitymo, rašymo ir tarimo sutrikimą. Negana to, moteris teigia, kad nuo to kenčia ir jos atžalos.

Buvusi dainininkė tikina, kad šis sutrikimas jos šeimoje itin greit progresuoja. Jos vaikai – Brooklynas, Romeo, Cruzas ir Harper patiria tą patį.

Tačiau tai – ne vienintelės naujienos, kurias „Financial Times“ pripažino žymioji dizainerė. Pasirodo, kad visi trys sūnūs nenori sekti tėvo pėdomis ir tapti futbolo žvaigždėmis, kaip jų tėvas Davidas.

„Visi vaikai turėjo sutartį su „Arsenal“ nuo jauno amžiaus – visiems jiems futbolas sekėsi puikiai“, – sakė Victoria.

Vis dėlti vėliau vienas po kito sūnūs prisipažino, kad toliau žaisti jie nebenori, o ypatingai dėl to išgyvena Romeo. Anot jo, jis nenori nuvilti tėvo, tačiau jo aistra yra tenisas.

Ir nors Victoria teigė, kad Davidas – supratingas, pats futbolininkas buvo pripažinęs ką kitą. Anksčiau užsienio žiniasklaidai vyras sakė: „Harper kiekvieną sekmadienį žaidžia futbolą ir jį tiesiog dievina. Berniukai – nebežaidžia, ir tai skaudina mano širdį.“

Scenos nebereikia

Tikriausiai visi prisimena legendinę grupę „Spice Girls“ ir joje išgarsėjusias tokias moteris, kaip Victoria ar Mel B.

Ir nors grupė jau kurį laiką nebekoncertuoja, kai kurios narės nusprendė tam padaryti galą.

Tiesa, grupės grįžimu sužavėtos buvo ne visos „Spice Girls“ narės – Victoria Beckham koncertuoti dėl savo užimtumo griežtai atsisakė, o tai papiktino visas merginas, o ypatingai – Mel B bei Mel C.

REKLAMA

Visai neseniai nesusitvardžiusi Mel C išvadino savo buvusią kolegę ir scenos partnerę „mįslinga karve“. Tai – tikrai ne pirmoji kandi pastaba iš Mel C lūpų.

Visgi internautai dabar su nekantrumu laukia, ar į šiuos žodžius kažką atsakys pati V. Beckham, tačiau tikėtina, kad ji susilaikys ir viešumoje nieko nekomentuos.

Įdomiausia tai, kad net nepaisant to, kad V. Bekcham su merginomis nė nekoncertuos, ji vis tiek iš to uždirbs. Taip yra dėl to, jog „Spice Girls“ grupė vertinama kaip prekės ženklas, o V. Beckham yra neatskiriama jo dalis. Taip pat ji yra parašiusi ne vieną dainą, kurią turo metu atliks likusios grupės narės.


Rašyti komentarą...
o
oi
2020-02-15 18:06:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
milijonam taip ...
Atsakyti
-1

t
taidioring
2020-02-16 09:26:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baltijos com - pаžinčių svetаinė suаugusiеms, norintiеms susirasti pаrtnerį, nоrintiеms pasimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų