Daniūtė dalijasi įspūdingais atostogų kadrais: alsuoja prabanga

Garsi šalies šokėja Edita Daniūtė-Gozzoli praeitų metų vasarą su mylimuoju Mirko atšventė savo vestuves. Pora dalijosi meilės kupinais kadrais ir stebino savo gerbėjus.

16

Tačiau pora kopinėti medaus išvyko tik šią savaitę, įsimylėjeliai išvyko Indijos vandenyno skalaujamas Maldyvų salas.

instagramo paskyroje Edita su gerbėjais dalijasi įspūdingais kadrais.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Daniūtė dalijasi įspūdingais atostogų kadrais: alsuoja prabanga

Neseniai naujienų portalo tv3.lt kalbinta Edita džiaugėsi, kad šie metai jai buvo nuostabūs: „Pagaliau įsikrausčiau į savo naujus namus, ištekėjau ir apsivilkau baltą suknelę, kurios, galvojau, niekada jau neapsivilksiu. Galų gale patys susiorganizavome savo vestuves, nes labai nemėgstu organizuoti švenčių. Dabar labai gera, nes padariau svarbius darbus, net ir medį pasodinau.“

Moteris prasitarė, kad kitus metus ji norėtų sutikti ramiai ir pailsėti, tačiau tenka susidurti su nemalonumais: „Pasirodo, Italijoje negalima pasikeisti pavardės, nežinau, kaip viskas išsispręs, tikriausiai reiks tuoktis ir Lietuvoje.

Labai nustebau, kai po vestuvių niekas manęs neklausė ir nesiteiravo, dėl pavardės, galvojau, galėsiu pasirinkti vyro pavardę. Bet pasirodo Italijoje to padaryti negalima, turi būti labai rimtos priežastys, kad leistų pavardę pakeisti.“

Edita juokėsi, kad pasiekus 40-metį, jau reikėtų sau linkėti sveikatos: „Žinoma, viskas priklauso nuo gyvenimo būdo, kaip žmogus jaučiasi. Aš tikrai nejaučiu, kad man 40 metų, niekada nekompleksavau dėl metų, niekada nebijojau pasakyti, kiek man iš tikrųjų yra.

Jaučiuosi puikiai, kaip sakoma, kaip būni jaunas, tai turi išvaizdą, kokią davė Dievas, o po to viskas priklauso, kokį gyvenimo būdą gyveni ir kaip prisižiūri. Pavyzdžiui, Italijoje žmonių požiūris išvis paprastesnis, jie ir vaikus gimdo labai vėlai, ir tuokiasi.“

Primename, kad šokėja ir Mirko susižadėjo dar 2016 metais, taip pat kartu augina sūnų. Edita savo vestuves atšoko šiemet. Pora susituokė šiaurės vakaruose esančiame Livorno mieste, ant jūros kranto.

Žinoma moteris buvo pasipuošusi specialiai jai kurta, įspūdingo grožio balta suknele. Moteris žada atsisveikinti su savo pavarde ir tapti Edita Gozzoli.

Jai tai – antrosios vedybos. Pirmąkart moteris buvo ištekėjusi už advokato Mindaugo Vasiliausko. Su juo šokėja augina dukrelę Evitą.

 


Rašyti komentarą...
?
????
2020-02-15 19:37:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai kad išsinešdino iš LT.Su tuom ir sveikinu.
Atsakyti
-1

r
refhepa
2020-02-16 02:33:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baltijos com - pаžinčių svetаinė suаugusiеms, nоrintiems susirasti pаrtnеrį, nоrintiеms pasimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų