Po sunkumų pakilusi Vasha: viskas dabar kitaip

Žinoma dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha jau kurį laiką savo gerbėjus bei socialinių tinklų sekėjus stebina pokyčiais bei vis nauja veikla, o nuo jos veido nedingsta ir šypsena. 

27

Neseniai praūžusi Valentino diena palietė daugelį įsimylėjėlių. Išvakarėse naujienų portalo tv3.lt kalbinta Gabrielė tikino, kad šios dienos stengiasi nesureikšminti.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po sunkumų pakilusi Vasha: viskas dabar kitaip

„Gyvenu šia diena ir nemanau, kad reikėtų išskirti vieną dieną metuose. Mylėti žmogų reikia kiekvieną dieną, kadangi antros pusės neturiu, tai mano Valentino diena tokia pati, kaip ir kiekviena“, – atviravo mergina.

Gabrielė pripažino, kad per Valentino dieną matyti įsimylėjėlius aplink, ją šiek tiek erzina: „Bet užsimerkiu ir laukiu tos dienos, kai pati vaikščiosiu su kažkuo už rankų susikibusi.

Niekada šios dienos nesureikšminau, neplanavau detalių, tiesiog pasveikindavau savo antrąją pusę. Kelionių ar įspūdingų dovanų neprisimenu, tiesiog pavakarieniaudavome ir skirdavome laiko vienas kitam.“

Atlikėja prisiminė vaikystę: „Mano tėvai klijuodavo man širdeles, dabar ir aš tai darau savo dukrai. Su buvusiu vyru ją pasveikiname, ji labai mėgsta širdeles, neseniai jas išmoko piešti.

Pamenu, mokykloje rašydavome laiškelius, klijuodavome simpatijoms širdeles. Visada gaudavau dėmesio, jo niekada netrūko. Ir dabar jo gaunu, bet pati stengiuosi būti atsargi, taip pat nebeviešinu savo asmeninio gyvenimo taip kaip anksčiau.“

Gabrielė sako, kad šiandien išmoko būti viena: „Žinoma, kartais norisi šilumos, žmogaus šalia. Vienai auginti vaiką nėra taip paprasta, bet mokausi ir šiai dienai neįsivaizduoju, kaip reikėtų gyventi kitaip. 

Sunkiausiu momentu man padėjo knygos, psichologiškai persilaužiau, supratau, kad užtenka verkti ir reikia gyventi toliau. Toks lūžis įvyko prieš metus, viską mečiau, pakilau ir pradėjau gyventi dėl savęs.“

Kiek daugiau nei prieš pusmetį oficialiai su vyru krepšininku Ronaldu Rutkausku išsiskyrusi moteris tarsi pražydo, ir dabar atvirai pripažįsta, kad jaučiasi atradusi save.

REKLAMA

Dar visai neseniai ji pasididino krūtinę bei ir vėl grįžo į sportą. Tiesa, būtent dėl operacijos, ji kurį laiką turėjo padaryti pauzę. Žinoma moteris tvirtina nepamiršusi ir savo muzikinės veiklos ir jau netrukus savo gerbėjams žada pristatyti naujienų.

„Po skyrybų, aš pradėjau užsiiminėti absoliučiai kiekviena veikla, kokia tik yra įmanoma, nes, matyt, skyrybos buvo į naudą ir dėl to, kad susipurtyčiau gyvenime. Juk ir be antrosios pusės gyvenime yra ką veikti. Ir apskritai, moteris, kuri nieko neveikia, yra niekam neįdomi“, – priminė ji.

Dar spalio pradžioje žinoma moteris „Instagram“ pasidalijo jautriu įrašu, kuriame papasakojo, kaip jautėsi išsiskyrusi, ir kokia buvo didžiausia jos padaryta klaida. 

„Manęs, kaip asmenybės, nebeliko, neliko pomėgių, nuoširdžių pokalbių su draugėmis, normalių gyvenimiškų svajonių, siekių ir tobulėjimo. Aš pasisavinau žmogų, atsisakiau visko, nors manęs niekas to neprašė. Aš dabar suvokiu, kad pasidariau nebeįdomi pati sau“, – tąkart rašė ji.

Vasha pridėjo, jog pažiūrėjusi į save tada, ir dabar, nors praėjo tik metai, ji jaučiasi lyg būtų kitas žmogus, todėl dabar ji gyvenimui yra linkusi už tai tik dėkoti. „Tik suteikdami laisvę ir visišką nepriklausomybę, jūs galite padaryti kitą žmogų laimingu. Ir svarbiausia, SAVE. Todėl aš atsiprašau. Ne kažko. Aš atsiprašau savęs, kad buvau save pametusi“, – rašė dainininkė.

Ir dabar Gabrielė visoms merginoms, kurias kankina išsiskyrimo skausmas, siūlo nenukabinti nosies. 

„Taip, tikrai yra tas etapas, kurio metu reikia paliūdėti ir išsiverkti. Bet man viskas išėjo tik į naudą. Iš vienos pusės, galbūt aš kiek nukentėjau, bet iš kitos pusės, matau, kad mano gyvenimas tik gerėja, ir negali žinoti, kaip viskas bus ateityje. Labai džiaugiuosi, kad turiu noro, judu į priekį, turiu veiklos. Tie praradimai kartais atneša labai daug visokiausio gėrio. Svarbiausia, kad nė viena moteris nenuvertintų savęs ir judėtų į priekį, nes kuo daugiau mes veiksime, tuo įdomesnės būsime ne tik vyrams, ne tik sau, bet ir apskritai gyvenimas bus kur kas įdomesnis“, – savo patirtimi dalijosi ji.

REKLAMA

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad G. Rutkauskienė-Vasha ir R. Rutkauskas slapčia susituokė 2016-aisias. Tais pačiais metais porai gimė ir dukrelė Adrija, o oficialią vestuvių puotą jiedu iškėlė praėjusių metų vasarą Kaune. Tačiau jų santuoka iširo.

Po jų vestuvių gan greitai prasidėjo kalbos apie jųdviejų skyrybas. Interneto komentatoriai akylai stebėjo moters paskyras socialiniuose tinkluose ir pastebėjo, kad nebeliko gausybės nuotraukų su vyru, ji taip pat nebemūvėjo vestuvių žiedo, nešventė kartu gražiausių metų švenčių.

Kartu pora buvo matoma vis rečiau, o Vasha pas vyrą į Graikiją skraidyti nustojo.

Kovo viduryje moteris viešai prisipažino, kad su vyru jau visiškai nebendrauja, o pagrindinę yrančios santuokos priežastį Gabrielė įvardijo skirtingą jųdviejų požiūrį į gyvenimą.

Neilgai trukus, instagramo paskyroje atvirai prakalbo ir pati atlikėja: „Dėl savo ir dukros šventos ramybės, norėdama nuraminti kalbas, oficialiai pranešu, kad teismas patvirtino mūsų su Ronaldu prašymą skirtis. Sprendimas įsiteisės per 30 dienų.

Kadangi žinodama situaciją, esu tikra, kad per 30 dienų niekas nepasikeis – oficialiai pranešu, kad esu išsiskyrusi moteris. Ačiū visiems, už jūsų sugaištą laiką griaunant ir taikant mūsų šeimą, deja, visos pastangos buvo bevaisės, nes sprendimą priėmėme patys.

Šiandien verčiu naują gyvenimo lapą. Vakar Ronaldas baigė sezoną Graikijoje, todėl nesistebėkite, jei grįžus Ronaldui į Lietuvą, jį vėl matysite moterų kompanijose, nebesiųskite man nuotraukų su įrodymais, jis oficialiai yra niekam nepriklausomas žmogus ,lygiai taip pat kaip ir aš“, – rėžė moteris.


Rašyti komentarą...
V
Vasas
2020-02-15 11:08:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neidomi
Atsakyti
0

I
Ivan
2020-02-15 11:37:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nei kiek tu neidomi.
Atsakyti
0

J
Jolanta
2020-02-15 12:14:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
O Kas ji po galu tokia. Kazkokia nezinoma. Apsvieskit
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų