Šį moterų veiksmą itin vertina vyrai – susižavi daugelis

„Kaip jaučiasi vyrai, kai mergina padaro pirmąjį žingsnį?“. Toks klausimas buvo užduotas platformoje „Reddit“ ir vos per 6 valandas sulaukė daugiau nei 24 tūkst. reakcijų, rašoma menshealth.com.

Pasirodo, vyrams labai patinka, kai moterys žengia pirmąjį žingsnį.

„Iš tikrųjų kiekvienas vyras bus labai laimingas, kad mergina žengė pirmą žingsnį“, – apibendrino vienas platformos vartotojas.

„Kiekvieną kartą atsakydami į šį klausimą, mes pateikiame tuos pačius atsakymus: nuo „Taip“ iki „Po velnių, taip“, – atsakė kitas vaikinas.

Vienas komentatorius pasakė: „Mes eitume į pasimatymą su medžiu, jei jis padarytų pirmą žingsnį“.

Vienas komentatorius paklausė: „Vaikinai, kurie dėl tam tikros priežasties nenorėtų, kad mergina atliktų pirmąjį žingsnį, ar galėti paaiškinti priežastį?“.

Vienas vyras atsakė: „Jei jūs ieškote tikro atsakymo, tai yra todėl, kad aš paprastai nepasitikiu žmonėmis, todėl kai kas nors pradeda domėtis manimi be jokios akivaizdžios priežasties, pradedu domėtis, koks yra tikrasis jų motyvas... Tai nereiškia, kad neisiu su tuo, kuris padarė pirmą žingsnį, bet mano pradinė reakcija bus atsargi“.

Bet grįžkime prie vaikinų, kuriems patinka moterys, kurios nebijo imtis iniciatyvos: buvo pabrėžiama, kad vyrai apskritai negauna daug komplimentų, todėl jiems tiesiog būtina sulaukti moters dėmesio – tai būtina pasitikėjimo savimi stiprinimo priemonė.

„Manau, kad daugumai vaikinų tai patiktų“, – rašė vienas vyras. „Vyrai paprastai negauna komplimentų. Mergina, kuri ryžtasi žengti pirmą žingsnį, ko gero pasako geriausią komplimentą, kokį tik vyras gali gauti“.

Taigi, kodėl vaikinai taip trokšta komplimentų? Viena mergina pastebėjo, kad vyrai negiria kitų vyrų taip, kaip moterys giria viena kitą. „Vaikinai neskiria tiek komplimentų vienas kitam“, – sakė ji ir pridūrė: „Galite tai pakeisti, daugiau komplimentų pasakydami savo bičiuliams“.

Taigi, moterys, laisvai ženkite pirmą žingsnį. O vyrai, pradėkite sakyti komplimentus savo draugams. Tai greičiausiai nepalengvins simpatijos paieškų, tačiau tai tiesiog gražus dalykas, kurį galite padaryti.


Rašyti komentarą...
N
Nežinomas
2020-02-11 01:15:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam jos tokios moterys išvis reikslingos, juk galima ir be noterų gyvent
Atsakyti
0

K
Kelevsiene
2020-02-14 07:42:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra šlykštu.kai þaip pasielgė
Atsakyti
0

?
???
2020-02-04 22:17:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu nezinau,bet jeigu ryte ateje i darba kolegos vyrai girtu vienas kita,kaip jie puikiai siandien atrodo,tai keistoka butu.Moteru tarpe-visai normalu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų