Meilė internetinėse pažintyse – garantuota: tik nedarykite šios klaidos

„Kaip elgtis interneto pažinčių svetainėse, kad aplankytų sėkmė?“ – klausia Živilė M.

Internete galima greitai užmegzti naują pažintį. Net drovūs ar uždari žmonės internete pasijunta neturį jokių bendravimo sunkumų. Visgi interneto pažintys daug ką nuvilia, nes nesilaikoma psichologinių bendravimo taisyklių. Aiškinantis, kas veiksminga internete, o kas – ne, buvo apklausti keli šimtai interneto pažinčių svetainės lankytojų moterų. Vienoms iš jų sekėsi, ir jos sutiko gyvenimo draugą. Kitų pažintys apsiribodavo susirašinėjimu ir keliais nevykusiais pasimatymais.

Sėkmė internete lydėjo moteris, kurios suvokė paprastą taisyklę: bendravimas internete tapatus bendravimui bet kur kitur.

Nuoširdus prisistatymas. Kiekvienas vyras nori susipažinti su žavia moterimi. Tačiau ne viena apsirinka spėdama, kokią moterį vyras rinksis gyvenimo drauge. Psichologų Barbaros ir Allano Peas‘ų tyrimai rodo, kad moterys patrauklumą visų pirma sieja su savo išvaizda (dailia figūra, ilgomis kojomis) ir tik sąrašo pabaigoje įrašo asmenybės bruožus, o vyrai, galvodami apie ilgalaikę pažintį, pirmiausia vertina moters asmenybę, išvaizdą, protą ir humoro jausmą.

Kai moters elektroninis slapyvardis yra „aistringoji35“ arba „ieškantiKarštosMeilės41“, ji leidžia vyrams suprasti, kad ieško neįpareigojančių santykių.

Laiko gaišintojai. Visiems patinka atviri ir nuoširdūs žmonės. Bet ar ieškančiam draugo reikia tokių, kurie nori išsipasakoti, pasiguosti? Iš pradžių tai gali būti smagu. Vėliau toks susirašinėjimas virs laiko gaišimu.

Psichologės E.Fein ir Sh.Schneider teigia, kad jei po ketvirto e. laiško vyras vis dar nekviečia moters susitikti, tai jis tik gaišina laiką, ir į jo e. laiškus atsakinėti nebeverta (nebent jis pasiūlytų pasimatymą).

Neverta atsakinėti į laiškus su šypsenėlėmis, paveikslėliais, jei prie jų nėra konkrečiam žmogui skirto teksto. Ir suprantama, netęsti e. pokalbių su tuo, kuris pirmoje e. žinutėje teiraujasi apie seksą arba dalijasi savąja seksualine patirtimi. Tai tik bandymas susikurti nemokamą seksualinių pokalbių liniją.

REKLAMA

Ryšio iliuzija. Realiam pasimatymui reikia skirti laiko ir energijos, interneto pasimatymui kartais nereikia net minimalaus dėmesio, nes galima į visas puses siuntinėti tą patį šiltą, romantišką tekstą, pavyzdžiui: „Aš įsivaizduoju tave ir save prie jūros besileidžiant saulei. Jaučiu, kad po daugelio metų, apsupti anūkų, po žydinčia obelim prisiminsime šį pokalbį.“ Toks laiškas yra tik laiškas. Ar ryšys taps nors kiek panašus į aprašytąjį, priklausys nuo asmeninio bendravimo, pasimatymų, o ne nuo tarsi užkeikimai kartojamų e. žinučių.

Sėkmės formulė. Sėkmės interneto pažinčių svetainėje sulaukė tos, kurios apgalvotai ar pasikliaudamos intuicija laikėsi kelių paprastų internetinio bendravimo taisyklių.

Moterys, kurioms pasisekė, tvirtino: pažinties iniciatyva turi priklausyti vyrui, o moteriai dera leisti jam suprasti, kad gali parodyti tokią iniciatyvą. Jos retai rašė vyrams pirmos. Jos neskubėjo atsakyti į vyrų žinutes, nesusirašinėjo su jais naktimis. Šis bendras principas – perleisti iniciatyvą vyrui, bet nuolat leisti jam suprasti, kad iniciatyva bus sutikta palankiai – joms pravertė ir kiekviename tolesniame bendravimo etape. Jos nepradėjo pažinties nuo buvusio draugo ar vyro aptarimo, nesidalino nuomone apie seksualinius potraukius, intymaus gyvenimo patirtimi, baimėmis ir nelietė įsipareigojimų temos bei nebandė „perauklėti“ joms parašiusio vyro.

Taigi, interneto pažinčių svetainė – tai puiki vieta susipažinti ir maloniai pabendrauti, o sužinoti svarbesnes galimo draugo gyvenimo aplinkybes, jo požiūrį bei pajusti, ar užsimezga šiltesnis jausmas, daug sėkmingiau pavyks realiame pasimatyme. Tokia nuostata ir vadovavosi tos, kurioms pasisekė.


Rašyti komentarą...
L
Laimingas senbernis
2020-02-10 23:22:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamonė. Jos neatrašo net ir po savaitės ar po mėnesio. Moterys ten registruojasi tik dėl dėmesio (lietuvės), kitaip yra su užsenietėmis, jos pirmos parašo ir dėlto nesijaučia mažos savivertės, o lietuvės net joms parašius neatsako. Per daug pasikėlusios ir dar reikalavimus aukštus vyrams kelia. Todėl Lietuvoje ir mažėje gimstamumas.
Atsakyti
-1

B
BettyHaith
2020-10-01 19:56:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dating with sexy girls -
https://clck.ru/QymBn
@46**
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų