Eltono Johno mylimoji atskleidė tikrąjį atlikėjo veidą: paliko prieš vestuves

Šlovė, pinigai, pagarba gali išvaryti ne vieną iš proto. Nesibaigiantys vakarėliai, nuolatinės linksmybės dažnai priveda prie priklausomybių. Dėl jų kentėjo ir popmuzikos superžvaigždė Eltonas Johnas. 

10

Pasaulinė mega muzikos žvaigždė Eltonas Johnas jau kelis dešimtmečius puoselėja jausmus savo mylimajam Deividui Furnishui, tačiau vyrui teko išgyventi ne vieną meilės dramą, kol rado tą vienintelį.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eltono Johno mylimoji atskleidė tikrąjį atlikėjo veidą: paliko prieš vestuves

Paliko prieš vestuves

Buvusi atlikėjo sužadėtinė Linda Hannon atvėrė savo širdį ir papasakojo, kad Eltonas ją paliko prieš pat vestuves.

Portalui „Mirror“ Linda atskleidė, kad likus vos kelioms savaitėms iki vestuvių, atlikėjas pranešė, kad jos neves. Po dviejų metų draugystės, jai pasipiršęs Eltonas suprato, kad jos nebemyli.

Moterį toks vyro sprendimas šokiravo, tačiau ji prisipažino, kad visgi kažką nujautė: „Jis tapo labai tylus ir irzlus, artėjant vestuvėms buvo lyg nesavas.“

Buvusi sužadėtinė pasakojo, kad atlikėjas bandė pasitraukti iš gyvenimo: „Jis prigėrė migdomųjų ir atsuko virtuvėje dujų čiaupą, gerai, kad buvo praviras langas ir viskas baigėsi laimingai.“

Kovodamas su savimi, po kelerių metų Eltonas vedė kitą moterį – inžinierę Renate Blauel. Po ketverių metų sutuoktiniai išsiskyrė, o atlikėjas viešai prisipažino, kad yra homoseksualus.

Po 24-erių metų draugystės su D.Furnishu, 2014-aisiais pora oficialiai įteisino savo santykius.

Barniai su motina

Nors Eltonas Johnas yra vienas sėkmingiausių atlikėjų, kurio dainas moka įvairiausių kartų atstovai, jo asmeniniame gyvenime buvo gausu iššūkių.

Vienas jų – nesibaigiantys barniai su motina, 2017 metais mirusia Sheila Farebrother.

Pasirodo, kad barniai tarp Sheilos ir Eltono vyko daugybę metų, todėl moteris mirė taip ir neišvydusi savo anūkų – aštuonmečio Zachary ir šešerių Elijah.

Apie tai užsienio žiniasklaidai prabilo buvęs Eltono vadybininkas Johnas Reidas.

Pasirodo, kad legendinis dainininkas susipyko su savo motina tada, kai šis atleido savo vadybininką Johną, o ji atsisakė su juo nutraukti ryšius. Johnas atleistas buvo todėl, kad neva nutekino slaptą informaciją.

REKLAMA

Tiesa, Johnas lankėsi net 90-ajame Sheilos gimtadienyje, kuris nepraėjo be skandalų – kadangi Eltonas šventėje taip ir nepasirodė, moteris nusprendė pasamdyti į jį panašų vaikiną.

Vis dėlto net ir toks motinos akibrokštas ryšių su sūnumi nesugadino, mat būtent tada jiedu susitaikė.

Pasirinko blaivybės kelią

Garsus atlikėjas jau 29-erius metus yra blaivus. Socialiniame tinkle žinomas pasaulio atlikėjas pasidalijo nuotrauka bei prierašu, kurioje jis didžiuojasi savimi.

„Prieš 29 metus buvau sulaužytas vyras. Pagaliau išsiugdžiau drąsą pasakyti 3 žodžius, kurie pakeis mano gyvenimą: „Man reikia pagalbos“. Ačiū visiems nesavanaudiškiems žmonėms, kurie padėjo man mano kelionėje į blaivumą. Esu amžinai dėkingas“, – rašė Eltonas.

Anot portalo people.com, popmuzikos superžvaigždė kentėjo nuo alkoholio bei narkotikų priklausomybės. Atlikėjas pasakoja, jog šios priklausomybės trukdė jam laisvai bendrauti su žmonėmis. Tačiau dabar, kuomet jis yra blaivus, jis išmoko kaip reikia bendrauti su žmonėmis.

2004 metais jis sakė: „Mano blaivumas atnešė man visko, ko galėčiau norėti.“

Eltonas taip pat pasakojo, jog šios priklausomybės sukėlė ir rimtų sveikatos problemų. Jam dažnai skaudėdavo krūtinę, užklupdavo netikėti spazmai, dėl kurių jis dažnai būdavo rastas gulintis ant grindų.

Dėl šių skausmų, bendravimo stokos bei artimo draugo netekties, jis suprato, kad metas keistis. Todėl nuvyko į ligoninę gydytis. Šiuo metu jis džiaugiasi, kad jau 29-erius metus yra blaivus.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų