Bunkės mylimasis atskleidė visas sužadėtuvių detales: Natalija išsigando

Daugiau nei dešimtmetį šou pasaulyje besisukančios atlikėjos Natalijos Bunkės mylimasis Edgaras Eidėjus rado kelią į garsios moters širdį.

Prieš kelias savaites pora atostogavo Dubajuje, kuriame Edgaras žengė lemtingą žingsnį ir pasipiršo dainininkei.

Neslėpdama laimės, dainininkė „Facebook“ pasidalijo nuotraukomis, po kuriomis rašė:

„...Ir aš pasakiau TAIP. Akimirka, kurios mes nepamiršime visą gyvenimą. Kelionė taksi su drebančia širdimi, o mano nuojauta, kaip tikros moters raganaitės. Labai tave myliu, Edgarai Eidėjau. Mūsų geriausi draugai tapo liudininkais nuostabios akimirkos“, – turėdama omenyje Simoną Nainę ir Joną Nainį, rašė Natalija.

„Gražesnio žiedo negalėjau įsivaizduoti. Dalinuosi su Jumis savo laime ir noriu rėkti iš džiaugsmo“, – pridėjo Natalija.

Drebėjo rankos

Naujienų portalo tv3.lt kalbintas Edgaras neslėpė, kad jaudinosi dėl piršlybų: „Buvome sutarę su draugais, kuriais važiavome į kelionę, kad kai saulė leisis mes būsime reikiamoje vietoje. Kadangi draugai filmavosi vaizdo klipe nufilmavo ir mūsų sužadėtuves. Mano rankos drebėjo, negaliu apibūdinti savo būsenos, labai mažai, ką pamenu.“

„Ruošiausi sužadėtuvėms, pirkau žiedą, sprendžiau, kurią dieną pasipiršti. Nenorėjau pirštis atostogų pradžioje, suplanavau sužadėtuves atostogų gale, kai jau buvome apsipratę prie vietos ir daug ką pamatę.

Jaudulio per atostogas nejaučiau, buvau ramus, stresas prasidėjo, kai atvažiavome į vietą. Tada pamiršau viską, ką norėjau sakyti, rankos drebėjo, jaudinausi. Natalija labai išsigando ir tikrai nesitikėjo tokio žingsnio“, – juokėsi Edgaras.

Vyras prisipažįsta, kad reikėjo priprasti prie mylimosios populiarumo: „Pradžioje buvo sudėtinga, baisu, nemėgstu fotografuotis ir dabar, manau, mažai rodomės viešumoje, einame tik į renginius, kuriuos tikrai reikia eiti. Žinoma, su laiku prie visko pripranti.“

REKLAMA

„Nelabai sureikšminu gerbėjų dėmesio, gaunu jo, bet viskas proto ribose. Lietuvoje žmonės gan soldus, tikrai negaunu keistų žinučių. Pats esu labai pavydus, mėgstu stebėti aplinką, žinoma, stengiuosi save kontroliuoti. Tikrai nesu įdėjęs sekimo įrangos į telefoną“, – juokavo vyras. 

Edgaras tikino, kad reikėjo laiko ir pažinti Natalijos sūnų Kristupą: „Aš pats vaikų neturiu, reikėjo įdėti pastangų,  kad su juo rasčiau bendrą kalbą. Turime būti su juo draugai, dabar tikrai gerai sutariame, tačiau esu jam ir labai griežtas.“

Vestuvių pora dar neplanuoja: „Čia išsipūtė didelis burbulas, turime daug darbų. Šią vasarą vestuvių tikrai nebus, manau, nebus ir kitą.“

Užbūrė charizma

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad N. Bunkė savo mylimąjį Edgarą gerbėjams pagaliau pristatė 2018 metais, per „M.A.M.A.“ apdovanojimus

„Pasakysiu atvirai, iš pradžių buvome nusprendę eiti atskirai ir tik vėliau susitikti renginyje. Paskui su Edgaru pakalbėjome, kad nebe tas amžius žaisti tą kvailą pelės ir katino žaidimą, kad kažkur žiniasklaida nufotografuos mus besislapstančius. Kam to reikia... Juk ne pirmas mėnesis esame kartu, esam apsisprendę, mums gera drauge ir ko čia slapstytis“, – tąkart tv3.lt pasakojo N. Bunkė.

Tuo tarpu atlikėjos mylimasis buvo kur kas tylesnis. „Jaučiuosi gerai. Pirmas raudonas kilimas, miegojau gerai“, – dėstė vaikinas.

Merginų grupės „Yva“ lyderė išdavė, kad prieš renginį jokių padrąsinančių žodžių savo mylimajam nesakė – užteko duoti šiek tiek erdvės. „Reikėjo pusvalandžio susikaupimui. Jam reikėjo erdvės. Aš jį puikiai suprantu, jam sudėtinga būti su tokiu žmogumi, tačiau kartu esame jau pusę metų, todėl tikiuosi, kad ir toliau būsim“, – tada juokėsi Natalija.

Tiesa, gražių žodžių savo mylimajai niekuomet negailėjo ir Edgaras. „Meilė turi savo kainą. Mano gyvenime per pastaruosius kelis metus pasikeitė miestas, veikla, darbas, tačiau viskas keitėsi tik į gerą.

REKLAMA

Visada yra gerai turėti šalia žmogų, su kuriuo gali veikti bene viską: leisti laisvalaikį, dirbti, ilsėtis... Visa tai ir suteikia malonumą gyvenime, – anksčiau yra sakęs jis, – kalbant apie Nataliją, ji visada yra linksma, pasitempusi. Žinoma, būna įvairių akimirkų, tačiau ji linkusi į gyvenimą žiūrėti tik pozityviai ir yra labai ryžtinga. Jei ji užsibrėžia kokį tikslą – šis jai tampa ranka pasiekiamas. Tokie žmonės pozityviai veikia visus, kurie yra aplink“.

Ne kartą porai teko atsakyti ir į klausimus apie jų amžiaus skirtumą. Nors juos skiria net aštuoneri metai, už mylimąją jaunesnis Edgaras to niekada nejautė. „Man ji visada buvo ir yra graži moteris. Be to, kas ją pažįsta artimiau, vertina ne išvaizdą ar amžių. Tai yra žmogus, kuris turi milžinišką charizmą. Nieko panašaus iki jos gyvenime nebuvau sutikęs“, – ankstesniuose interviu kalbėjo N. Bunkės mylimasis.

Primename, kad N. Bunkė anksčiau buvo ištekėjusi už kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus. Vėliau, 2011-aisiais, moteris tekėjo antrąkart – už verslininko Danieliaus Bunkaus. 2013-aisiais pora išsiskyrė. Kartu jiedu susilaukė sūnaus Kristupo.


Rašyti komentarą...
n
nu
2020-02-09 23:45:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
sužadetuves paprastai pagal tradiciją tesiasi metus,ir jei per metus pora neapsigalvoja būna vestuvės,o čia dar planuoja kad dvejus metus nebus vestuvių,o paskui vėl nežinia,dabar būna susižadėją bent 10 metų o paskui išsiskiria,visai nebeturi prasmės tos sužadetuves,žinoma vyrui patogu,tik ne moteriai
Atsakyti
-5

V
Vida
2020-02-10 08:25:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bus dar daug tokių sužadėtuviu tai Bunkei. Apgailėtina.
Atsakyti
-3

L
Lietuvė
2020-02-10 08:10:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuperka ir tiek. Reikia laukti, o paskui rėkti. Jei aš noriu susižadėti, tai ir pasakysiu. Dabar laukti kaip daiktą kad kas paimtų, kaip baudžiavos laikais.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų