edgaras eidėjus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edgaras eidėjus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edgaras eidėjus“.

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus pademonstravo klasę: už įvaizdį paklojo tūkstančius eurų

Liepos 4-osios vakarą sostinėje į „ELLE Lithuania“ žurnalo pristatymą pakviesti žinomi veidai demonstravo dėmesį traukiančius įvaizdžius. Tarp svečių buvo ir dainininkė Natalija Bunkė, kuriai kompaniją palaikė vyras Edgaras Eidėjus.  Į liepos ir rugpjūčio mėnesių numerio pristatymą atvykę N. Bunkė ir E. Eidėjus prie foto sienelės pozavo suderintomis aprangomis – sutuoktiniai puošėsi tamsios spalvos drabužiais.
2024-07-08

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus džiaugiasi nauju pirkiniu: „Pasveikinkit mus su vyru“

Prieš kelis mėnesius žinoma atlikėja Natalija Bunkė sau pasidovanojo neeilinę dovaną –200 kvadratinių metrų naujus apartamentus Ispanijoje, prabangiame  ir visų pasaulio turtuolių ir žvaigždžių  pamėgtame Marbeljos mieste. Socialiniuose tinkluose moteris pasidalijo ir džiugiu kadru – ji jau gali džiaugtis nauju pirkiniu.  „Pasveikinkit mus su vyru Edgaru Eidėjumi, mes tai padarėm, Don Edgaras, Dona Natalija Ispanijos namai jau mūsų! Dabar ilgas remontų procesas.
81 2024-04-30

Žvaigždžių trenerio Dovydo Stonkaus iššūkiui ryžosi ir Jonas Nainys: „Vienintelė motyvacija ten ateiti“

Dešimtmetis sporto pasaulyje, Lietuvos klasikinės figūros čempiono titulas ir prizinės vietos daugelyje Europos fitneso čempionatų – Dovydas Stonkus garsus ir savo pasiekimais ir ne mažiau –  kuriamu turiniu socialiniuose tinkluose. Daugiau nei dešimties tūkstančių sekėjų armiją turintis vyras ne tik skatina aktyvų gyvenimo būdą, sveiką gyvenimą bei geresnių įpročių formavimą, bet ir sukuria išskirtinę motyvaciją ir vietą tų iššūkių pasiekti.
2024-02-25

41-ąjį gimtadienį švenčianti Natalija Bunkė: „Didžiausią gyvenimo dovaną jau gavau“

Šiandien gimtadienį švenčia viena ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių Natalija Bunkė. 1983-ųjų metų vasario 5-ąją dieną Kaune gimusi dainininkė intensyviai ruošiasi finaliniam grandiozinių gastrolių „Kosmosas“ šou, rašoma pranešime žiniasklaidai. Kosminę šventę gerbėjams žadanti Natalija Bunkė didžiausio karjeroje turo baigiamąjį koncertą surengs jau vasario 10-ąją dieną „Žalgirio“ arenoje Kaune.
215 2024-02-05

Edgaras Eidėjus prisiminė vakarą, kai buvo nušautas Remyga: labai greitai pradėjo rinktis visi „žulikai“

Praėjus beveik 7-eriems metams po kovotojo Remigijaus Morkevičiaus (1982-2016) nužudymo, rašytojas Dailius Dargis nusprendė įamžinti jo gyvenimą, priminti apie nebaigtą tirti bylą, todėl sukūrė dokumentinį serialą „Remyga. Nematytas čempiono gyvenimas“, kurį galima išvysti per „Go3“ televiziją, Naujausias D. Dargio darbas pristatytas lapkričio 16-ąją Kaune.

Trakų Vokės dvare pristatyti Saugirdo Vaitulionio kvepalai: renginyje – prabanga ir garsūs svečiai

Antradienio vakarą ištaigingame Trakų Vokės dvare daugiau nei šimtas kviestinių svečių susirinko į ilgai lauktą pristatymą – ekskliuzyvinių renginių organizatorius, nuomonės formuotojas, žurnalo „L‘officiel Homme“ vyriausiasis redaktorius bei namų kvapų kūrėjas Saugirdas Vaitulionis pristatė savo pirmuosius prabangius kvepalus „Charme d‘Ambre“. Trimis aukso medaliais per paskutinius trejus metus apdovanoti Saugirdo Vaitulionio ir „Natūralios Idėjos“ komandos kurti namų kvapai ant sė...
2023-11-08

Paauglystėje „dratu“ vadintas Edgaras Eidėjus išbandė naują veiklą: čia raumenys trukdo

„Paauglystėje mane vadino dratu, nes buvau liesas kaip špykis“, – pasakojo verslininkas Edgaras Eidėjus. Dabar krepšinio aikštėje Edgaro kūnas – atletiškiausias. Išsiskiria jis tiek žymių žmonių komandoje „Kažkur Matyti“, tiek visame Vilniaus mėgėjų krepšinyje. „Kol tapau tokiu, koks esu, teko ne vieną kilogramą vištienos išgerti“, – kūno pokyčių priežastį laidoje „Šok į profo kedus“ aiškino scenos divos Natalijos Bunkės vyras. Tačiau raumuo valiuta – ne visur.
2023-10-16

Bunkė ir Eidėjus – apie išmoktas pamokas ir santuokos metines: parodė, kokias prabangias dovanas vienas kitam įteikė

Dainininkė Natalija Bunkė su sutuoktiniu Edgaru Eidėjumi „Stiklių“ restorane surengė ištaigingą šventę savo artimiausiems bičiuliams. Garsi pora paminėjo antrąsias savo santuokos metines ir kaip meilės simbolį vienas kitam įteikė deimantų namų“ Marry me by Ribas“ balto aukso žiedus, puoštus deimantais. Ypatingos šventės metu jiedu vienas kitam skyrė jautrius žodžius ir atskleidė kaip jų gyvenimas pasikeitė per pastaruosius metus.
65 2023-09-18

Palangos lenktynėse – ir Natalija Bunkė: aprangą suderino su vyru

Penktadienį prasidėjo antrosios „Aurum 1006 km lenktynių“ dienos renginiai. Rytas prasidėjęs nuo „108 km Moterų iššūkio“ pereina į komandų treniruotes prieš itin svarbų lenktynių etapą – kvalifikaciją. Naujienų portalo tv3.lt skaitytojai kviečiami stebėti visų 23 „Aurum 1006 km lenktynių“ komandų treniruotes, kurios prasidėjo 11.15 val. Po jų, trasoje vyko neįprastas reginys – mechanikų bėgimas, o po jo sekė paskutinis komandų pasiruošimas prieš kvalifikaciją.
2023-07-21

Natalijai Bunkei – dešimtis tūkstančių kainuojantis vyro siurprizas: pamaniau, kad su šia dovana neprašausiu

Vasario 5-ąją dainininkė Natalija Bunkė atšventė keturiasdešimtąjį gimtadienį. Koncertui „Žalgirio“ arenoje besiruošianti moteris jubiliejų pradėjo švęsti su pačiais artimiausiais bičiuliais ir šeimos nariais. Sukvietusi visus į Krikštėnų dvarą, N. Bunkė suruošė ištaigingą šventę, kurios metu dalinosi šilčiausiais prisiminimais. Šventinį vakarą vainikavo sutuoktinio Edgaro Eidėjaus dovana – keliasdešimt tūkstančių eurų kainuojantis žiedas su deimantu.
2023-02-06
REKLAMA
REKLAMA

Natalija Bunkė – apie penkerius sėkmingiausius metus, būsimą jubiliejų ir pažintį su savo vyru

Dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė (39 m.) apsilankė Renatos Šakalytės laidoje „Pasikalbėkim“. Atvirame moterų pokalbyje Natalija atskleidė, kiek kainuoja surengti koncertą didžiausioje Lietuvos arenoje, kokias mintis kelia artėjantis gimtadienis ir koks netikėtas atsitiktinumas nulėmė pažintį su trečiuoju jos vyru. Kitų metų vasario mėnesį Kauno Žalgirio arenoje vyks didžiausias Natalijos Bunkės koncertas per jos visą karjerą.
347 2022-12-12

Natalija Bunkė – apie santykius su vyru, svarbią svajonę ir atskleidė, ar nori didesnės šeimos

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Nataliją Bunkę. Populiari dainininkė, sėkminga verslininkė ir nuomonės formuotoja atvirai sako, kad šiandien yra kaip niekada laiminga, jaučianti pilnatvę ir vidinę ramybę. Natalijos teigimu, pastaruosius penkerius metus jos gyvenimas dėsningai kyla į viršų. Kas turėjo tam didžiausios įtakos? „Jokia paslaptis, kad pagaliau šalia manęs atsirado tinkamas vyras.
2022-11-27

„Aurum 1006 km“ lenktynių užkulisiuose – VIP žvaigždės: prabilo, kas šeimoje geresnis vairuotojas

Liepos 13-16 dienomis Palangoje svyla padangos – vyksta „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės. Penktadienį į renginį susirinko ir būrys garsenybių, tarp kurių – verslininkai Daina ir Antanas Bosai bei atlikėja Natalija Bunkė su vyru Edgaru Eidėjumi. „Power Hit Radio“ vedėjų Sauliaus Baniulio ir Elenos Karalienės kalbinti N.Bunkė ir E.Eidėjus juokėsi, kad renginyje jie pasiruošę padėti kiekvienam vairuotojui.
183 2022-07-15

Natalijai Bunkei mylimasis Edgaras padovanojo įspūdingą dovaną: „Emocijos ėmė veržtis per kraštus“

Viena garsiausių dainininkių Lietuvoje – Natalija Bunkė švenčia savo 39- ąjį gimtadienį. Nors jos tikrasis gimtadienis yra vasario 5-ąją, sutuoktinis Edgaras Eidėjus nusprendė dovaną padovanoti gimtadienio išvakarėse. Staigmeną išvydusi N. Bunkė neslėpė emocijų ir iškart pareiškė – šią dovaną privalės išbandyti visi draugai, rašo pranešime spaudai. Pasak E. Eidėjaus, ilgai galvoti, kaip nustebinti mylimąją nereikėjo: „Natalija labai praktiškas žmogus.
2022-02-05

Prabangiausios metų vestuvės: vienos truko savaitę, kitos nustebino ir visko mačiusius

2021-ieji buvo tikrai neeiliniai metai, privertę sustoti. Dėl to „palaukti“ kartais teko net meilei. Vis dėlto šiais metais įvyko ir daugybė įsimintinų bei gražių vestuvių, sulaukusių daug dėmesio tiek žiniasklaidoje, tiek ir įvairiuose forumuose. Primename jums 2021-aisias įvykusias vestuves, vienos buvo netikėtos, kitos stebino prabanga. Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus Rugsėjo mėnesį susituokė dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė bei jos mylimasis Edgaras Eidėjus.
2021-12-31

Bunkės vestuvių planuotoja – apie darbą su atlikėja ir keisčiausius kitų porų norus: atskleidė, kiek kainuoja vestuvės Maljorkoje

Praėjusį savaitgalį Maljorkoje vestuves antrąjį kartą atšoko Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus. Poros švente saulėtoje saloje rūpinosi įmonė „Idea Mallorca“, kurios įkūrėja Erika Zuikė sutiko tv3.lt portalui papasakoti, kokių norų dažniausiai turi sutuoktiniai, atskleidė, kiek kainuoja tokios vestuvės, ir leido pažvelgti į Natalijos ir Edgaro vestuvių užkulisius.  E. Zuikė atvira: didelės storos lietuviškos vestuvės – nebemadingos. Tiesa, pasak jos, poros vengia ir kito kraštutinumo.
2021-09-20

Natalija Bunkė su mylimuoju vestuvių šventei pasirinko prabanga alsuojančią vilą: atsiveriantis vaizdas gniaužia kvapą

Ketvirtadienį Vilniuje, viešbučio „Stikliai“ kiemelyje susituokė dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė ir jos mylimasis Edgaras Eidėjus. Pora pasirinko kuklią ceremoniją tarp artimiausiu žmonių. Tiesa, jaunavedžiai vestuves nusprendė atšokti Maljorkoje. Šeštadienio rytą su artimiausiais draugais ir šeimos nariais N. Bunkė ir E.Eidėjus išvyko į saulėtą Ispanijos salą. Vestuvių šventėje netrūksta prabangos.
2021-09-19

Už širdies griebianti akimirka: Natalijos Bunkes sūnus prie altoriaus sveikino jaunavedžius

Ketvirtadienį Vilniuje, „Stiklių“ kiemelyje susituokė Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus. Ceremonijoje netrūko šiltų ir jautrių akimirkų, tačiau bene jautriausia – Natalijos sūnaus Kristupo kalba.  Už širdies griebiančią kalbą, kurią pats ir parašė, berniukas sakė ceremonijos pabaigoje.  „Aš žinojau, kad mama nori įsimylėti stiprų vyrą“, – sakė Kristupas. Jautrios kalbos pabaigoje berniukas paskelbė mamą ir Edgarą vyru ir žmona.
2021-09-16

Natalija Bunkė nustebino vestuviniu įvaizdžiu: baltą suknelę iškeitė į raudoną

Ketvirtadienio popietę susituokė dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė bei jos mylimasis Edgaras Eidėjus. Pora nusprendė aukso žiedus sumainyti kiek neįprastoje vietoje – viešbučio „Stikliai“ kiemelyje. Neįprastas buvo ir atlikėjos vestuvinės suknelės pasirinkimas. Moteris į kiemelį žengė pasipuošusi raudonos spalvos suknele. N. Bunkę papauošė mados namai „Inži“. Moteris dar vakar socialiniame tinkle sakė, jog šią suknelę sukurti užtruko vos 1 savaitę.
2021-09-16

Vilniuje susituokė Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus: neslėpė jaudulio

Ketvirtadienį Vilniuje, viešbučio „Stikliai“ kiemelyje tuokiasi dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė ir jos mylimasis Edgaras Eidėjus. Apie tai moteris pranešė socialiniuose tinkluose. Natalija savo „Instagram“ paskyroje kalbėjo, jog prieš ceremoniją neslepia jaudulio ir stengsis nepamiršti priesaikos žodžių mylimajam. Ceremonija vyksta tik pačių artimiausių porai žmonių apsuptyje. Savaitgalį jaunavedžių laukia įspūdinga šventė Maljorkoje.
2021-09-16

Natalija Bunkė su sužadėtiniu surengė privačią šventę: renginio nepraleido žymūs poros bičiuliai

Dainininkė Natalija Bunkė ir jos sužadėtinis Edgaras Eidėjus artimiausius bičiulius pakvietė į išskirtinę šventę. Pora surengė privatų savo parduotuvės Homedecorbynb.lt atidarymą. Pasak N. Bunkės, jos kuriamo verslo sėkmei prireikė ypač daug jėgų ir pastangų, tačiau naujos parduotuvės atidarymas ir klientų lojalumas įrodo, kad jei sieksi savo tikslo nuoširdžiai, pasisekimas garantuotas. „Su Edgaru esame be proto laimingi. Į šį verslą įdėjome labai daug pastangų ir meilės.
2021-09-08

Žymūs žmonės nepraleido naujo baro Vilniuje atidarymo: klientai – lyg šeimos nariai

Prasidėjus rudeniui sostinėje duris atveria ir pasilinksminimo vietos. Viena iš tokių – naujas „lounge“ stiliaus baras „Cosa Nostra“, ketvirtadienio vakarą pakvietęs žinomus svečius į oficialų atidarymą, kurio nepraleido minia garsenybių. „Cosa Nostra“ – puikiai kauniečiams pažįstamas baras, nuo šiol kviesiantis pasilinksminti ir sostinės gyventojus. Baro pavadinimas reiškia „mafijos organizacija“, tačiau tikra mafija bare tikrai nesirenka.
2021-09-03

Bunkė – apie atšauktas planuotas vestuves bei darbus: prabilo apie naują savo verslą

Krantinas Lietuvoje bene labiausiai smogė pramogų pasaulio atstovams. Ne išimtis ir viena populiariausių dainininkių – Natalija Bunkė, rašoma pranešime spaudai. Žinoma moteris atvira, dėl pandemijos ji neteko pagrindinio savo darbo – koncertų, privalėjo atšaukti pradėtas planuoti vestuves, o visas šeimos santaupas investavo į verslą, kuris šiandien stebina kiekvieną, kuris užsuka į jos elektroninę parduotuvę homedecorbynb.lt.
2020-11-09

Bunkė – atvirai apie santykius su sužadėtiniu ir temą, kurioje paskutinįkart deda tašką

Dainininkė Natalija Bunkė vasarą pradėjo su trenksmu – ji ne tik ryžosi išvaizdos pokyčiams, bet ir paskutinę karantino dieną pristatė naują kūrinį, „Lašas po lašo“. O apsilankiusi naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijoje Natalija atsakė ir į daugeliui rūpimus klausimus – tiek apie sužadėtinį, tiek ir apie išvaizdos pokyčius.
2020-06-20

Bunkė supažindino su įspūdingu savo augintiniu: dėl jo Edgaras sulaukė smaikščių replikų

Šeštadienio vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ gerbėjai prie savo televizorių ekranų išvydo specialią laidą iš namų, kurioje apsilankė numylėti pramogų pasaulio veidai, buvo žaidžiami smagūs žaidimai. Tiesioginės transliacijos metu kalbinta Natalija Bunkė su mylimuoju Edgaru Eidėjumi ne tik sulaukė klausimų apie judviejų vestuves, bet ir atviravo, kaip leidžia dienas karantino metu.
2020-04-26

„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“: Bunkė atskleidė, kada ir kur vyks vestuvės 

Žurnalistė Renata Šakalytė kalbina dainininkę Nataliją Bunkę. Išgirsite, kaip scenos divai sekasi gyventi užsidarius namuose. Kokia jos, sužadėtinio Edgaro ir sūnelio kasdienybė?  Natalija taip pat atskleis, kada planuoja kelti vestuvių šventę ir kokią ją įsivaizduoja. Ar tikrai pagal naujausią savo dainą „Aš savo laimę radau“ Natalija ir Edgaras parengs vestuvinį šokį?  Pokalbio pabaigoje išgirsite ir muzikinę Natalijos improvizaciją.
2020-04-02

Bunkės mylimasis atskleidė visas sužadėtuvių detales: Natalija išsigando

Daugiau nei dešimtmetį šou pasaulyje besisukančios atlikėjos Natalijos Bunkės mylimasis Edgaras Eidėjus rado kelią į garsios moters širdį. Prieš kelias savaites pora atostogavo Dubajuje, kuriame Edgaras žengė lemtingą žingsnį ir pasipiršo dainininkei. Neslėpdama laimės, dainininkė „Facebook“ pasidalijo nuotraukomis, po kuriomis rašė: „...Ir aš pasakiau TAIP. Akimirka, kurios mes nepamiršime visą gyvenimą.
2020-02-09

Bunkė – atvirai apie praėjusius metus: vienas pasiūlymas iš laimės privertė šokinėti

Natalija Bunkė neslepia – 2019-ieji metai jai buvo vieni geriausių gyvenime. Žinoma dainininkė atvirauja, kad ir ateinantiems metams turi tikslų, bet svajoja tyliai, o dabar su džiaugsmu išgyvena kiekvieną pergalę. Moteris atskleidė, jog iš tiesų 2019-ieji kai kuriais atvejais kardinaliai pakeitė visą jos gyvenimą. Tiek per Kalėdas, tiek ir per Naujuosius N. Bunkė aktyviai koncertavo.
2020-01-01

Miela akimirka: sporto renginyje Bunkė ir Ivanova pasirodė su antrosiomis pusėmis

Pirmadienį sporto klubas „VS-Fitness“ Vilniuje šventė 7-ąjį gimtadienį. Didelis būrys pramogų pasaulio atstovų, kurie yra nuolatiniai klubo lankytojai, susirinko stebėti pasirodymų, sudalyvauti sportiniuose iššūkiuose ir paragauti milžiniško šventinio torto, rašoma pranešime spaudai. Viename iš Vilniaus prekybos centrų įsikūrusiame sporto klube minimą gimtadienį šiemet vedė viena klubo įžymybių – Jolanta Leonavičiūtė.
2019-11-19

Bunkės mylimasis stebisi buvusiais jos vyrais: išvadino durniais

Daugiau nei dešimtmetį šou pasaulyje besisukanti atlikėja Natalija Bunkė puikiai žino visas populiarumo taisykles, tačiau su kai kuo negali sutikti iki šiol, o klausiama apie savo gyvenimą pakeitusius vyrus išlieka atvira: nusileisti nepavyko nei vienoje santuokoje. Tik dabartinis jos mylimasis Edgaras Eidėjus žino, kaip rasti kelią į garsios moters širdį. „Mano gyvenime buvo tiek dramų, kad knygą būtų galima parašyti. Tik dabar visos jos nurimo“, – šypsodamasi interviu pradeda žinoma moteris.
2019-04-17
Į viršų