Svajonė apie putlesnes lūpas pavirto į tragediją: prireikė net 25 švirkštų, kad merginos veidas ir vėl taptų normalus

Šiais laikais daugybė moterų svajoja apie putlias ir prisirpusias lūpas. Deja, ne visada jų svajonės tampa realybe ir, atrodo, nesudėtinga lūpų putlinimo procedūra gali pavirsti į pačią tikriausią katastrofą.

Būtent taip nutiko „Tik Tok“ vartotojai Paige Roberts iš Vašingtono.

Minėtame socialiniame tinkle Paige pasidalijo savo istorija. Paige pasakojo, kad prieš kelias dienas ji nusprendė pasiputlinti lūpas injekcijų pagalba. Deja, jau po 5 dienų, kai jai buvo atlikta procedūra, lūpos ir vėl buvo tokios, kaip anksčiau, mat dėl nepageidautinos reakcijos visą hialuroną reikėjo ištraukti.

Mergina neslėpė – ji iš tiesų patyrė rimtą traumą.

„Kadangi mano lūpos tiesiog neegzistuojančios, nusprendžiau jas pasiputlinti“, – sakė mergina pripažindama, kad dėl savo lūpų kompleksavo visą gyvenimą.

Tiesa, kadangi merginai yra mažakraujystė, iškart buvo nutarta, kad prireiks net kelių procedūrų, taip pat nuspręsta jos viršutinę lūpą kiek pakelti.

Po kurio laiko jos virštuinė lūpa ėmė kiek mėlynuoti, tinti ir vaizdas ėmė darytis gana šiurpokas – dėl šios priežasties Paige nusprendė kurį laiką padaryti pauzę tarp injekcijų, o likusią injekcijos dalį suleisti į smakrą. 

Vos po apsilankymo pas meistrę, iškart buvo matyti rezultatas ir Paige negalėjo atsidžiaugti vaizu, kurį matė veidrodyje. Deja, pasirodo, kad toks džiaugsmas tebuvo trumpalaikis.

Jau po kurio laiko didžiulės mėlynės atsirado ant viso merginos veido. Netrukus tai Paige parodė ir meistrei, kuri jai atliko procedūrą. Moteris neslėpė išgąsčio ir liepė jai atlikti procedūrą, kuri visus užpildus staigiai pašalintų. 

Deja, situacija negerėjo ir po to – merginos veidas ir toliau buvo nusėtas mėlynėmis, kurių atsirado dar daugiau. Sunku patikėti, bet Paige ir vėl teko kartoti minėtą užpildo pašalinimo procedūrą – tam šįkart prireikė net 25 švirkštų.

Kaip vėliau paaiškėjo, Paige smakre arterijos ir nervai buvo toje vietoje, kurioje būti neturėjo – dėl to mėlynės ilgą laiką nedingo. Taip pat visa tai netiko ir jos lūpoms.

„Tai reiškia, kad meistrė nebuvo padariusi nieko blogo. Tiesiog tokie dalykai – ne man, ir man teks turėti mažas lūpas visą likusį gyvenimą“, – vaizdo įraše guodėsi mergina.

Visą istoriją galite pamatyti čia.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-02-28 19:11:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo DURNUMO vaistų nėra
Atsakyti
-1

P
Pilnas Vilnius
2021-03-01 05:32:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiu pustalūpių jau metus laiko nesulaukia užseniečių!
Atsakyti
0

M
Mari
2021-03-15 17:02:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai žmonės nebežino kaip beisidirbinėt,už tai taip ir gaunasi.Sveikata tada jau visai nerūpi.Bus jei pamoka visam gyvenimui,kad nereikia isidirbinėt.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų