Rusų milijardierius Abramovičius įsigijo pirkinį už beveik 500 milijonų eurų: tokios jachtos pasaulis dar nematė

Rusų milijardierius Romanas Abramovičius gali pasigirti įspūdingais turtais, o paskutinis jo pirkinys išties atima žadą.

5

Šįkart milijardierius įsigijo 495 milijonus kainuojančią jachtą.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rusų milijardierius Abramovičius įsigijo pirkinį už beveik 500 milijonų eurų: tokios jachtos pasaulis dar nematė

„Solaris“ jachta, kuri šiuo metu yra statoma Vokietijoje, turės net 8 denius, taip pat aikštelę, skirtą nusileisti sraigtasparniui. Vasara ji pagaliau bus užbaigta ir turėtų atitekti Abramovičiui.

Taip pat jachtoje bus net 48 kajutes, kuriose tilps 36 svečiai ir 60 įgulos narių.

Šiai jachtai lėšų išties nepagailėta – užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad tai bus galingiausia pasaulio jachta. „Kai ši jachta bus baigta, ji taps metų jachta“, – sakė artimas šaltinis.

Tiesa, tai – ne vienintelė įspūdinga R. Abramovičiaus jachta. Milujardierius jau turi 547 mln. eurų kainuojančią „Eclypse“. Deja, su ja plaukti į Didžiąją Britaniją negali, nes milijardierius turi dažnų problemų su savo viza dėl savo stiprių ryšių Rusijoje.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai R. Abramovičiaus šeimoje įvyko ir kita maloni staigmena – susižadėjo jo dukra Sofia.

Tiesa, sužadėtuves gaubia daug paslapčių…

Viena jų – pats merginos sužadėtinis. Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad tai – paslaptingas vaikinas, vardu Jamie.

Jamie pasipiršo merginai sausio mėnesį, jiems beatostogaujant Šv. Barto saloje. Mergina netrukus parodė savo didžiulį deimantą socialiniuose tinkluose. „Praėjusi naktis buvo ta, kurios niekuomet nepamiršiu. Tai puiki Naujųjų metų pradžia“, – rašė ji.

Tiesa, pasirodo, kad dar 2020-aisiais per Valentino dieną mergina skundėsi, jog neturi antrosios pusės, o štai jau 10 mėnesių ji ne tik rado meilę, bet ir tapo sužadėtine. 

Sofios tėvui Romanui priklauso „Chelsea“ futbolo klubas, o ji yra trečiasis milijardieriaus vaikas nuo antrosios jo žmonos Irinos. 2003 metais visa šeima persikėlė į Jungtinę Karalystę.

Kai mergina mokėsi karališkajame Holloway universitete, mergina į universitetą būdavo arba skraidinama sraigtasparniu, arba vežama neperšaunamu „Range Rover“ automobiliu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų