Princui Harry ir Markle pažerti kaltinimai: išvadino nemandagiais ir nesubrendusiais

Dažnai kritikuojami princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle ir vėl sulaukė kritikos– šįkart jos pažėrė buvęs rūmų darbuotojas, tiesiogiai dirbęs karalienei.

5

Pasirodęs TV laidoje šis negailėjo porai įžeidžiančių žodžių.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princui Harry ir Markle pažerti kaltinimai: išvadino nemandagiais ir nesubrendusiais

Buvęs darbuotojas Dickie Arbiter piktinosi, kad princas Harry ir Meghan Markle patvirtino, jog netaps vyresniaisiais karališkosios šeimos nariais. Praėjusią savaitę pasirodžiusiame rašte pora tvirtino, kad jiedu negrįš kaip „dirbantys“ karališkieji asmenys.

Vėliau rūmai išleido dar vieną raštą, kuriame teigė, kad negalima „tęsti atsakomybės ir pareigų, susijusių su valstybės tarnyba“. Į tai Harry ir Meghan atsakė, kad viskas yra įmanoma, nes mes visi gyvename tarnavimo gyvenimą.

Anot Dickie, kuris karalienei dirbo 12 metų, toks pasisakymas buvo „irzlus, nemandagus ir nebrandus“.

Tai patvirtino ir apie karališkąją šeimą rašęs Robertas Jobsonas. „Tai – be galo nemalonus jų pasisakymas po atsitraukimo. Tiesą sakant, jiems buvo suteikta labai dau laisvės, tačiau jie tapo be galo nemandagūs su karaliene ir visa karališkąja šeima“, – sakė jis.

Tiesa, karališkosios šeimos eskpertai neslepia, kad po to, kai pora patvirtino, jog laukiasi antrojo vaikelio, jų grįžimas tarnauti karališkajai šeimai tapo tik iliuzija. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pPer Valentino dieną princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle pranešė džiugią žinią – pora laukiasi antrojo vaikelio. Tiesa, kaip teigia ekspertai, iš tiesų jie žino jau kur kas daugiau detalių, negu pasidalijo su gerbėjais.

Ne ką didesnė intriga laukia ir dėl kūdikio vardo – ar pora išliks ištikimi karališkosioms taisyklėms, o gal leis sau paeksperimentuoti?

Kaip užsienio žiniasklaidai teigė karališkosios šeimos ekspertė Camilla Tominey, M. Markle laukiasi jau 5-ąjį mėnesį. 

Tuo tarpu kita karališkosios šeimos ekspertė Ingrida Seward įsitikinusi, kad Meghan ir Harry jau žinojo savo antrojo vaikelio lytį, mat šie dalykai sužinomi būtent panašiu metu, kai moteris yra apie 5-ąjį mėnesį nėščia.

REKLAMA

Taip pat I. Seward yra įsitikinusi, kad netekę karališkųjų titulų, Meghan ir Harry nebejaus spaudimo savo antrajam vaikui suteikti standartinį karališką vardą. Anot jos, tikėtina, kad pora gali pasirinkti vardą, kuris sietųsi su spalvomis, mat tai būdinga Viktorijos laikams.

„Berniukui jie galėtų rinktis raudoną spalvą (angl. red), kuri tiktų vardui Redmondas. Taip pat jie gali rinktis pilką ar mėlyną. Mergaitei, manau, jie rinktųsi gėlių pavadinimus – Daisy, Primrose, Violet ar Ivy“, – sakė ekspertė.

Moteris pridėjo, kad nuostabos nekeltų ir tai, jei gimus mergaitei ši būtų pavadinta Diana princo Harry motinos garbei. Remiantis lažybininkų lentelėmis, šie tikina, kad labiausiai tikėtina, jog mergaitė bus pavadinta arba Carol, arba Diana.

Tiesa, nei Harry, nei Meghan, apie tai kol kas nekalbėjo. 

Pranešdami, kad netrukus jų šeima pagausės, Harry ir Meghan pasidalijo nespalvota nuotrauka, kurioje romantiškai laiką leidžia po medžiu. Harry – sėdi, o Meghan laiko ant jo padėjusi galvą. Kartu ji padėjusi ranką sau ant pilvo – šitaip išryškindama suapvalėjusias kūno formas.


Rašyti komentarą...
M
M
2021-02-27 12:35:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai nustebinot ,su kuo sutapsitoks ir pats tapsi ! Palengva dyla princo karališkos manieros.
Atsakyti
-3

J
Jojo
2021-02-28 06:45:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis nebe princas jis gaidys
Atsakyti
-5

l
lzabele
2021-02-28 12:59:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greit 40 kokia nuostabą tokio brandaus amžiaus moteris laukiasi, manau turi dėkoti likimui ,kad gavo jaunesni Harį .
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų