• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Du JAV popmuzikos superžvaigždės Lady Gagos prancūzų buldogai, pagrobti užpuolikams pašovus juos vedžiojusį vyrą, penktadienį buvo atgauti nenukentėję, pranešė Los Andželo policija.

4

Du JAV popmuzikos superžvaigždės Lady Gagos prancūzų buldogai, pagrobti užpuolikams pašovus juos vedžiojusį vyrą, penktadienį buvo atgauti nenukentėję, pranešė Los Andželo policija.

REKLAMA

Į policijos nuovadą, esančią į šiaurės vakarus nuo miesto centro, šunis maždaug 18 val. vietos laiku atvedė viena moteris, sakė kapitonas Jonathanas Tippetas, vadovaujantis elitiniam plėšimų ir nužudymų tyrimų skyriui.

Lady Gagos atstovas ir detektyvai nuvyko į nuovadą ir patvirtino, kad atvesti šunys priklauso dainininkei.

Pati atlikėja šiuo metu yra išvykusi į Romą filmuotis.

Šunis atvedusi moteris, kaip atrodo, „nėra susijusi“ su trečiadienio vakaro užpuolimu, sakė J. Tippetas.

Penktadienį vakare Los Andželo policijos departamentas socialiniame tinkle „Twitter“ parašė, kad moteris rado šunis „ir susisiekė su Lady Gagos darbuotojais norėdama juos sugrąžinti“.

REKLAMA
REKLAMA

Jos tapatybė ir vieta, kur buvo rasti šunys, neskelbiamos dėl moters saugumo, taip pat dėl to, kad tyrimas dar nebaigtas, nurodė policija.

REKLAMA

Trečiadienį vakare tris dainininkės šunis Holivude vedžiojęs Ryanas Fischeris buvo pašautas ginkluotų užpuolikų.

Buvo nufilmuota, kaip du nusikaltėliai privažiavo baltu automobiliu „Nissan Altima“ ir mėgino pagrobti keturkojus.

„Du įtariamieji išlipo iš automobilio ir, grasindami ginklu, pareikalavo, kad auka atiduotų šunis. Auka susigrūmė su įtariamaisiais ir buvo vieno iš įtariamųjų pašautas“, – sakoma policijos pranešime.

Užpuolikai pačiupo du iš trijų šunų ir nuvažiavo. Trečias šuo per užpuolimą pabėgo ir vėliau buvo sugautas bei saugiai grąžintas šeimininkės atstovams.

REKLAMA
REKLAMA

Vaizdo įraše girdėti, kaip R. Fischeris sako, jog buvo pašautas į krūtinę. J. Tippettas nurodė, kad pašautam šunų vedžiotojui gydytojai prognozuoja pasveikti.

Lady Gaga penktadienį pakartojo savo pasiūlymą sumokėti 500 tūkst. dolerių atlygį už pagrobtus šunis, vardu Kodži ir Gustavas. Ji taip pat žadėjo, kad šunis grąžinusiems asmenims nebus keliama jokių klausimų.

J. Tippetas vėliau sakė, kad policija su pasiūlytu atlygiu nesusijusi ir kad jis nežino, ar šunis atvedusi moteris gaus pinigus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Ir toliau myliu tave, Ryanai Fischeri, tu rizikavai savo gyvybe kovodamas dėl mūsų šeimos. Tu – didvyris amžiams“, – socialiniame tinkle „Instagram“ parašė Lady Gaga.

Kol kas neaišku, ar šis užpuolimas buvo įvykdytas būtent dėl to, kad šunys priklausė popmuzikos žvaigždei, nurodė J. Tippetas.

Grynaveisliai prancūzų buldogai Jungtinėse Valstijose gali kainuoti tūkstančius dolerių. Sausį viena moteris buvo sumušta ginkluotų užpuolikų, pagrobusių iš jos šios veislės pilkos spalvos kalytę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų