Su keiksmais palikusi „Spotify“ muzikos platformą – Taylor Swift ir vėl čia

Viena garsiausių „Spotify“ kritikų popmuzikos žvaigždė Taylor Swift penktadienį sugrąžino savo kūrybą į šią muzikos transliavimo internetu platformą, tirpstant švedų kompaniją boikotuojančių muzikantų skaičiui.

25

Visa 27 metų atlikėjos muzika, įskaitant ir populiariausią jos paskutinį albumą „1989“, nuo vidurnakčio (7 val. Lietuvos laiku) atsirado „Spotify“ ir kitose platformose.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Taylor Swift pasidalino 10 metų senumo nuotrauka: sunku atpažinti

Pasak T.Swift vadybininkų, šitaip paminėtas naujausio albumo „1989“ daugiau nei 10 mln. egzempliorių paradavimas visame pasaulyje ir tai, kad iš kantri muzikos stebuklo popmuzikos superžvaigžde virtusi atlikėja Jungtinėse Valstijose pardavė daugiau nei 10 mln. savo singlų.

„Taylor nori padėkoti savo gerbėjams, paskelbdama visą savo muzikos katalogą visose muzikos transliavimo platformose“, – sakoma jų pareiškime.

2014 metais išleidusi savo albumą „1989“ T.Swift atsisakė jį įkelti į „Spotify“ ir iš platformos išėmė visą ankstesnę savo kūrybą.

T.Swift apkaltino „Spotify“ nesąžiningu elgesiu su atlikėjais, nemokamai dalinantis muzika savo klausytojais.

REKLAMA

Tačiau „Spotify“ atkirto, kad švedų kompanija nuo įsteigimo 2008-aisiais iki 2016 metų rugsėjo artistams ir dainų kūrėjams sumokėjo 5 mlrd. dolerių, sukurdama retą naujų pajamų šaltinį sunkumų prislėgtoje muzikos industrijoje.

Nuostabą kelia T.Swift pasirinktas laikas sugrįžti į muzikos platformas. Keista, kad jos muzika internete pasirodė tą pačią akimirką, kai buvo pristatytas jos varžovės Katy Perry naujas albumas „Witness“.

Tai, kad šios dvi atlikėjos varžosi tarpusavyje, nesunku pastebėti. Paskutinio K.Perry albumo dainoje „Swish Swish“ ji giriasi savo privalumais prieš savo varžovę – kaip manoma, T.Swift – ir kaltina ją liežuvavimu.

Dėl šio T.Swift žingsnio gali nukentėti aidžiai stebimi naujojo K.Perry albumo pirmųjų savaičių pardavimai.

Kadangi abi atlikėjos patinka beveik tai pačiai klausytojų grupei, dalis K.Perry gerbėjų, planavusių be sustojimo klausytis jos naujo albumo „Witness“, dabar gali nuspręsti daugiau laiko praleisti „Spotify“ ir susipažinti su visa T.Swift kūryba.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų