Su atžalomis pasirodžiusios garsios mamos atskleidė, su kokiais rūpesčiais susiduria

Sekmadienį tinklaraštininkės, nuomonės formuotojos ir žinomos mamos praleido kartu su mada. Saulėtą ir šiltą rytą įvyko oficialus vaikų drabužių, aksesuarų ir žaislų parduotuvės „Little goose“ atidarymas.

95

„Norime, kad ši parduotuvė nebūtų tik vieta, kur apsiperki ir uždarai duris. Norime suburti šeimų bendruomenę. Parduotuvės durys yra atviros visiems – nebūtina kažką pirkti. Galima tiesiog užsukti, pasisveikinti, pasidairyti po asortimentą. Planuojame daryti renginius, įvairius seminarus apie vaikų madą“, – pasakoja parduotuvės įkūrėja Greta Kundrotienė.

(95 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaikiškų drabužių parduotuvės atidaryme – žinomos mamos ir jų atžalos

Į Vilniuje, „Ogmios mieste“ įsikūrusią parduotuvę atvyko buvusi dainininkė Ingrida Kolytė. Moteris šiuo metu laukiasi antrosios atžalos. Kaip juokėsi pati, šios žinios ji neskelbė socialiniuose tinkluose, todėl daugeliui tai buvo naujiena. Šventėje taip pat pasirodė „Mamų radijo“ įkūrėja ir vaflių restorano bendraturtė Laura Mazalienė, dviejų mergaičių mama Julija Žižė, sveikos mitybos konsultantė Indrė Trusovė, tinklaraštininkė Sotera Šveikauskaitė, režisieriaus Aleksandro Broko žmona Gretė Smičiūtė-Brokienė su pirmagimiu ir kitos.

Renginyje kalbinta L. Mazalienė pasakojo, kad šiuo metu gyvena ypač įtemptą gyvenimą. Namų ruoša, dukrų auginimas, sūnaus laukimas, Laura pasakojo, kad norėtų daugiau laiko skirti mintims apie būsimą atžalą, koncentruotis į nėštumą.

Septintą mėnesį besilaukianti moteris teigė, kad turėti sūnų buvo jos svajonė. Verslininkė juokėsi, kad vyras, sužinojęs būsimo vaikelio lytį, šiek tiek pavydėjo. Jis teigė, kad dabar žmona turės labiau, ką mylėti ir kam skirti daugiau dėmesio.

„Vyras sakė, kad neprieštarautų, jei tai būtų trečia dukra. Aš labai norėjau sūnaus, garsiai apie tai kalbėjau. Manau, kad tai paskutinis mūsų vaikas. Džiaugiuosi, kad tai sūnus. Noriu patirti, ką reiškia auginti berniuką“, – atviravo moteris. Dviejų dukrų – Aurėjos ir Deimilės – mama pasakojo, kad labai mėgsta puošti dukras. Todėl šio butiko atidarymas jai dar viena vieta, kur ji galės rasti išskirtinių drabužių.

„Esu impulsyvi pirkėja, mėgstu pirkti savo mergaitėms gražius drabužius. Kartais vyras dėl to priekaištauja, sako, kad išlaidauju be reikalo. Bandau jam paaiškinti, kad vaiko skonį reikia ugdyti nuo mažų dienų. Be to, jei suknelę perkam vyresnei dukrai, vėliau ją nešios jaunesnioji. Maišau drabužius – vienus perku masinės gamybos parduotuvėse, o kitą – išskirtinių drabužių butikuose. Juk per šventes vaikams taip smagu pasipuošti“, – pasakojo renginio viešnia.

REKLAMA

Parduotuvės lentynose – lietuvių ir užsienio gamintojų prekės ženklai. Su parduodamais žaislai vaikai gali žaisti ir gerai leisti laiką. Parduotuvės interjeras buvo kuriamas vadovaujantis skandinaviško minimalizmo dizaino principais. Spalvos – pastelinės, ramios ir jaukios, vyrauja natūralios medžiagos.


Rašyti komentarą...
V
Vaivava
2019-04-07 17:11:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek jos "besiskleistų'' , susiduria su tokiais rūpesčiais, kaip ir visos.Na, gal mažesniais :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų