Stilistų duetas prabilo apie kitokią madą: to daugelis nežino

Spalio 26 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks stilingiausia metų mugė – „Fashion bazaar. Mada“, rašoma pranešime spaudai. Čia lankytojai galės ne tik atnaujinti savo spintas šaltajam rudens-žiemos sezonui įsigydami išskirtinių drabužių, aksesuarų ar namų interjero detalių, bet ir sudalyvauti unikaliose įvairių specialistų vedamose paskaitose apie stilių, madą ir grožį.

4

Vieni tokių –„ŠaŠa“ stilistų duetas – Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė, kurie renginio metu ves paskaitą apie spintos reviziją ir sąmoningą vartojimą. Artėjant renginiui, stilistai dalijasi mintimis apie tai. 

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stilistų duetas prabilo apie kitokią madą: to daugelis nežino

Viktorija, kodėl mugės lankytojai turėtų apsilankyti Jūsų paskaitoje apie sąmoningą vartojimą? Kuo ji bus naudinga?

Norime paskatinti žmones pirkti drabužius atsakingiau, kad kiekvienas jų apsilankymas parduotuvėje būtų tikslingas, o pirkinys gerai apgalvotas. 

Kaune vyksiančios mugės paskaitos metu kalbėsime apie kasdieniškumą bei savo spintos išnaudojimą ir kitokį požiūrį į ją. Stengsimės perteikti savo patirtį ir įžvalgas tam, kad kiekvieną dieną vis kūrybiškiau pasižiūrėtumėte į savo turimus drabužius ir gebėtumėte susikurti naujus derinius iš to, ką jau turite.

Gal galite papasakoti kas, yra tas sąmoningas vartojimas? Kodėl jis svarbus?

Sąmoningas vartojimas – tai atsakingas požiūris į daiktų ir drabužių pirkimą su tikslu įsigyti tik tai, kas išties būtina, tai ką mylėsite ir kuo rūpinsitės. Tai dėmesys savo pirkinių pasirinkimams.

Kalbant apie sąmoningą drabužių vartojimą labai svarbu atsakingai žvelgti į kiekvieną turimą rūbą ar daiktą savo spintoje. Tik pagalvokite, kokį kelią jis nukeliavo iki tol kol pasiekė jus! Dažnai mes į parduotuves keliaujame tik vedami emocinio momento ir nusiperkame gal dešimtus džinsus ar palaidinę, panašią į tris kitas turimas palaidines, gulinčias spintoje. Svarbu sąmoningai susidraugauti su savo spinta, ją susitvarkyti, kad kiekvienas naujo daikto atkeliavimas į drabužinę būtų naudingas ir nešiojamas. 

REKLAMA

Joringi, papasakokite, kokie yra esminiai sąmoningo vartojimo bruožai?

Esminis bruožas – pirkti tik būtiniausius daiktus ar rūbus, kurie būtų pagaminti iš kokybiškų medžiagų ar audinių tam, kad tarnautų ilgai. Pirkite tai, kas jums išties tinka, o jau nedėvimus drabužius, po savo spintos revizijos, padovanokite ar atiduokite kitiems. Kaip mes sakom – suteikite drabužiams kitą gyvenimą. 

Į ką žmonės turėtų atkreipti dėmesį norėdami pakeisti savo pirkimo įpročius ir šitaip prisidėti prie sąmoningesnio vartojimo? Galbūt turite kokių nors patarimų? 

Pirmiausiai siūlome išbandyti mūsų siūlomą spintos susitvarkymo metodiką. Ji padės geriau suvokti, kokie rūbai dominuoja jūsų garderobe, kokios spalvos, stiliai, kokių drabužių trūksta, o ko turite per akis, kurie apdarai yra išlaikę prekinę išvaizdą, o kuriuos reikėtų perdirbti, padovanoti ar atiduoti. Visa tai įsivertinus ir išsiaiškinus, bus lengviau planuotis naujus savo spintos pirkinius. Apie tai ir kalbėsime savo seminare, todėl nepraleiskite progos apsilankyti ir išgirsti gyvai!

Parduotuvių lentynos lūžta nuo naujausių kolekcijų drabužių, kaip nepasiduoti greitosios mados spaudimui ar impulsyviam pirkimui ir pirkti tik tai, ko labai reikia ir kas derės prie turimo garderobo, kad vėliau netektų gailėtis įsigijus nenešiojamo drabužio?

Prieš perkant siūlome pagalvoti ir mintyse sugalvoti bent 3 derinius, kuriuos padarytumėte su norimu drabužiu. Svarbu, kad jis būtų funkcionalus, o ne tik vieną kartą užsidedamas, nes jei gulės spintoje nei jūs jam, nei jis jums neteiks džiaugsmo.

Kaip manote, ar tokios mugės prisideda prie sąmoningo vartojimo puoselėjimo? Kodėl taip manote?

Tikrai taip, Jos sujungia žmones bei kviečia garsiau kalbėti apie tai, ką dažniausiai tik paskaitome spaudoje ar knygose. Po susitikimų ir seminarų žmonės nori išgirstas žinias ar patarimus išbandyti praktiškai. Mes stengsimės, kad taip ir įvyktų! Todėl džiaugiamės, kad galime būti viso to dalimi ir dalintis patirtimi su kitais. 


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2019-10-24 09:48:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
man nepatinka tas ša-vyras.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų