viktorija šaulytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „viktorija šaulytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „viktorija šaulytė“.

Stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė prabilo apie sveiką gyvenseną: įvardijo svarbiausius dalykus

Žinoma Lietuvos stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė jau ne vienerius metus sukasi pramogų pasaulyje ir mados industrijoje, todėl išvaizdos puoselėjimas jai nėra svetimas dalykas. Tačiau jaunai moteriai svarbus ne tik rūpestis išore, bet ir vidine būsena – stilistė kartu su vyru, buvusiu profesionaliu sportininku Juliumi Mocka aktyviai leidžia laisvalaikį ir propaguoja įvairias sveikatinimo procedūras.
2022-09-28

Veronika Montvydienė – apie užslėptą talentą: išlaisvino savo pojūčius

Ar kada nors mėginote nupiešti savo mėgstamiausią kvapą? Influencerės bei žinomos moterys pabandė užuosti spalvas ir pamatyti kvapus: išlaisvintus pojūčius jos įamžino drobėje. Kalėdinio spalvų ir kvapų vakarėlio metu jo dalyvės derino kvapus, spalvas ir savo jausmus, o visa tai išskleidė ant drobės. Renginio tikslas buvo jaukiam vakarui suburti žinomas moteris ir kartu su menininke pasinerti į tapybos ir meno pasaulį.
2021-12-03

81 metų Danutė padaro špagatą ir stovi ant rankų: sportu išvaro visus skausmus

81 metų Danutė Skeberdienė iš Garliavos įrodo, kad turiningam ir aktyviam gyvenimui amžius yra ne riba. Su sportu dar jaunystėje gyvenimą susiejusi moteris iki šiol dalyvauja gimnastikos klubo veikloje ir savo gebėjimus demonstruoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Ką duoda sportas vyresniame amžiuje, Danutė jau šį šeštadienį papasakos TV3 laidoje „Amžius – ne riba“. D. Skeberdienė sportuoja kone visą gyvenimą.
2021-10-22

Renginių erdvės pristatyme – žinomi svečiai ir įspūdingas Manto Petruškevičiaus dekoras

Vilniaus senamiestyje duris atvėrė nauja renginių erdvė „Somnia“. Šventiniame vakare buvo pristatytos dar dažais kvepiančios patalpos. Renginyje taip pat buvo galima išbandyti pramogas, lengvai pritaikomas kitoms šventėms. Pagrindinės salės dekoravimu pasirūpino garsiausias šalies floristas Mantas Petruškevičius. Jis moderniai, šviesiai patalpai pritaikė džiovintų augalų kompozicijas ir įspūdingo dydžio vazas. Pakeitus apšvietimą, renginių erdvė virto paslaptingomis džiunglėmis.
2021-09-24

Stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė atkreipia dėmesį: „Net ir gražiausias apdaras atrodys nekaip, jei nagai netvarkingi“

Žinoma stilistė ir tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė-Mockė dažnai kalba apie naujausias mados tendencijas bei stilių. Kaip pasakoja žinoma moteris, įvaizdis nėra tik drabužiai, avalynė ar aksesuarai. Viena svarbiausių kiekvieno žmogaus įvaizdžio detalių – gražūs ir tvarkingai nagai, kurių sveikata moterims rūpintis darosi vis sunkiau.
2021-09-24

Viktorija Šaulytė su vyru paminėjo 1-ąsias vestuvių metines: sukaktį paminėjo neįprastai

Prieš metus, rugsėjo 6 d. Lietuvos pajūryje vienas kitam amžiną meilę prisiekę Viktorija Šaulytė–Mockė ir Julius Mocka šią svarbią jiems sukaktį mini neįprastai – išėjo į žygį pėsčiomis. Nuo Klaipėdos į Preilą pasukusi pora ketina niekur neskubėti, mėgautis pokalbiais, trumpais sutojimais pailsėti, geru oru bei vienas kitu, rašoma prnaešime spaudai. Įsimylėjėliai juokauja, jog aplinkiniai jų pasirinkimus retai kada supranta ir vadina keistuoliais. Tačiau jų sprendimų tai neįtakoja.
2021-09-06

Nuomonės formuotojos domėjosi grožio paslaptimis: dalyvavo išskirtinėje pamokoje

Visuomet ištikimas subtiliam estetikos pojūčiui ir neatitrūkdamas nuo šiuolaikinio grožio supratimo, italų dizaineris G. Armani grožio pasaulį papildė nauja filosofija. Jis sukūrė ypač profesionalią, moksliniais tyrimais pagrįstą, mados tendencijas aplenkiančią kosmetiką, kuri moteris iš karto pavergė savo unikalumu.
2021-08-24

Stilisto kėdėje Viktorija Šaulytė papasakojo apie gyvenimo pokyčius ir atskleidė didžiausią svajonę

Šįkart į garsenybių stilistės Gintarės Eimantaitės projekto #stilistokėdėje karštąją kėdę atsisėdo žavingoji Viktorija Šaulytė. Mergina išgarsėjusi realybės šou, dabar sėkmingai savo gyvenimą sieja su nuomonės formuotojos („influencerės“) veikla. Projektas #stilistokėdėje garsėja tuo, kad į garsenybių stilistės Gintarės kėdę atsisėda vis kitas žymus žmogus ir plaukų procedūra yra atliekama „Live“ formatu.
2021-07-29

Vykstate prie jūros? Stilistė patarė, kokių batų porų jums prireiks

Vasara jau persirito į antrąją pusę, tačiau didysis atostogų mėnuo – rugpjūtis – dar tik pakeliui, todėl pats metas ruošti avalynės arsenalą ir pasinaudoti parduotuvėse siaučiančiais išpardavimais. Tinklaraščio autorė ir stilistė Viktorija Šaulytė teigia, kad šią vasarą jums prireiks viso labo trijų batų porų, kurios pasitarnaus atostogų ar savaitgalio išvykų prie jūros metu, rašoma pranešime spaudai.
2021-07-28
REKLAMA
REKLAMA

Stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė: „Šitas gyvenimo etapas man yra baigtas“

„Tai man buvo viską nulėmęs ženklas. Į tris dalis skilęs lęšis, sudėtingas bandymas savarankiškai jį išimti, ištinusi akis, skausmas ir ašaros“, – apie tai, kodėl ryžosi lazerinei regėjimo korekcijos operacijai pasakoja žinoma stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė. Jos matymas silpnėti pradėjo dar besimokant pradinėse klasėse. Iš pradžių medikai Viktorijai parinko akinius, o vėliau, jai ėmus lankyti sportinių šokių treniruotes, ir lęšius, rašo pranešime spaudai.
2021-07-23

Šaulytės gyvenime – pokyčiai: su vyru verčia naują lapą

Žinoma stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė ir jos vyras Julius nuo šiol – Lietuvos pajūrio gyventojai. Įsimylėjėliai kol kas dar nežino, kiek truks šis jų nutrūktgalviškas „projektas“, bet yra įsitikinę – jei ko nors labai nori, delsti nereikia. Apie naują gyvenimo etapą V. Šaulytė-Mockė papasakojo apsilankiusi Palangoje atsidariusiuose lietuviško dizaino namuose „YCHO Studija“. Jų kūrėjas stilistė gerai pažįsta iš bendrų projektų, įgyvendintų Vilniuje, rašo pranešime spaudai.
2021-06-22

Televizija sujungia meilei: vieniems pažintis realybės šou tapo didžiausia dovana, kitiems – santykių išbandymu

Ne veltui sakoma, kad meilė užklumpa netikėtai, o tikri jausmai gali įveikti viską – būtent tai sako poros, kurių šilti santykiai neplanuotai užgimė televizijoje. Kai kas jų meile abejojo, kiti tikino, kad viskas tik dėl kamerų. Vis dėlto daugybė populiariuose TV3 projektuose dalyvavusių žmonių įrodo, kad televizija iš tiesų gali sujungti pačiai tikriausiai, ir, jokiu būdu, nesuvaidintai meilei.
2021-06-17

Metas apnuoginti kojas! Sandalai grįžta – kokios top 3 poros madingiausios?

Šiltėjantys orai ir už kampo jau laukianti vasara reiškia tik viena – metas atsinaujinti garderobą! Namines šlepetes vis dažniau keis balerinos, aukštakulnės basutės ir šio sezono žvaigždė – sandalai. „Patogūs ir išraiškingi sandalai – tai šios vasaros avalynė numeris vienas“, – teigia „Deichmann Shoelove“ tinklaraščio autorė Viktorija Šaulytė-Mockė. Stilistė dalinasi patarimais, kokios sandalų ir basučių poros madingiausios šį sezoną ir kaip jas derinti prie vasariškų įvaizdžių.
2021-06-02

Šaulytė pasiryžo ekstremaliems pokyčiams: apsispręsti padėjo vyras

Artėjant pavasariui pramogų pasaulio žvaigždė Viktorija Šaulytė-Mockė pasiryžo kardinaliai pasikeisti įvaizdį. Juk šiais laikais galimybės leidžia keistis labai greitai.  Ekstremalūs pokyčiai įvyko vos per vieną valandą prestižiniame Kauno salone. Viktorija jau kurį laiką buvo šviesiaplaukė ir, žinoma, šviesūs plaukai neapsiėjo be pasekmių – nutrupėjo merginos taip saugomas plaukų ilgis, rašo pranešime spaudai.
2021-04-29

Neseniai ištekėjusi Šaulytė pasidalijo patarimais, kaip nustebinti antrąją pusę: tinkamą atmosferą sukurti ne taip sunku

Jeigu iki šiol vasario 14-oji reikšdavo tik viena – metas ieškoti naujos suknelės ar aukštakulnių, tai šiemet meilės dieną greičiausiai sutiksime su savo mėgstamiausia pižama... Tačiau tai nereiškia, kad švęsti nereikia – atvirkščiai: neseniai ištekėjusi stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė kviečia pasipuošti ir įžiebti romantikos šioje niūroje karantino kasdienybėje, rašoma pranešime spaudai.
2021-02-11

Žinomi žmonės švenčia tarptautinę cepelinų dieną – dalijasi senolių atskleistomis paslaptimis

„Tai buvo labiausiai nevykę mano ruošti pietūs! Svečiai mandagiai nutylėjo, pavaidino valgantys, o aš, kad jie neliktų alkani, užsakiau picų!“, – juokdamasi atvirai apie prieš nemažai metų vykusį savo pirmąjį bandymą savarankiškai gaminti cepelinus pasakojo televizijos gelbėtoja Gerda Žemaitė.
2021-02-07

2020-ieji skirti meilei: įspūdingiausios Lietuvos garsenybių vestuvės ir iš koto verčiančios nuotakos

2020-ieji buvo tikrai neeiliniai metai, privertę sustoti. Dėl to „palaukti“ kartais teko net meilei. Vis dėlto šiais metais įvyko ir daugybė įsimintinų bei gražių vestuvių, sulaukusių daug dėmesio tiek žiniasklaidoje, tiek ir įvairiuose forumuose. Jei 2019 metus vadinome skyrybų metais, šiuos drąsiai galime vadinti meilės! Vienos daugiausiai dėmesio sulaukusių vestuvių šiais metais buvo nuomonės formuotojos Ingos Žuolytės ir jos mylimojo Adomo. Pora žiedus sumainė vasaros viduryje.
2020-12-25

Stilistė – apie įvaizdį šventėms: sakysite, su aukštakulniais namuose – nesąmonė?

Šiemet didžiosios metų šventės bus kitokios – teks pamiršti apie kalėdinius giminių susibūrimus ar naujametinį draugų šurmulį. Dėl karantino ribojimų šventes sutiksime namuose, tik su pačiais artimiausiais. Tačiau tai nereiškia, kad negalime puoštis! Stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė sako, jog būtent mylimiausia suknelė ir šventiniai bateliai – tai geriausias šventinės nuotaikos užtaisas, rašoma pranešime spaudai.
2020-12-18

Treningai – ne tik į sporto salę: Šaulytė atskleidė karščiausias sportinės mados tendencijas

Sportinis džemperis su gobtuvu ir ilgaauliai? Retro kedai ir klasikinis švarkas? Tai stiliaus deriniai, kurie užduoda šiandien itin aktualų klausimą: ar tikrai treningai – tai tik sporto salės verta apranga? „Jeigu anksčiau sportinės aprangos ar treningų dėvėjimas reiškė ne pačius geriausius santykius su stiliumi ir mada, tai šiandien viskas kardinaliai apsivertė.
2020-10-27

Šaulytė mamai surengė nepamirštamą gimtadienio staigmeną: mama kurį laiką net nekalbėjo

„Mamos nestabdėme, kai ji siuntė mylimiems žmonėms kvietimus į savo gimtadienį, kai pirko produktus pietų gamybai. Jei būtume mėginę atkalbėti, ji išsyk suprastų, kad kažkas ne taip“, – su šypsena apie brangiam žmogui surengtą gimtadienį – staigmeną pasakojo žinoma stilistė Viktorija Šaulytė – Mockė. Jos mamai Gitanai spalio 16 d. suėjo 50 metų. Moteris minėti šventę ketino sekančią dieną, šeštadienį, savo namuose. „Mama nėra didelė švenčių gerbėja ar organizatorė.
2020-10-19

Su vestuvių iššūkiais susidūrę V. ir J. Mockai: „Tai buvo mūsų santykių paskutinis išbandymas

Prieš keletą metų realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ meilę atradę stilistė Viktorija Šaulytė ir sportininkas Julius Mocka prieš mėnesį atšoko vestuves. Kaip teigia mylimieji, organizuoti didžiąją šventę koronaviruso pandemijos akivaizdoje nebuvo lengva, mat kai kuriuos planus teko keisti net ir paskutinę dieną, rašoma pranešime spaudai.
2020-10-09

Stilistės patarimai rudeniui: avalynės madoje vyksta tikras perversmas

Avalynės madoje vyksta tikras perversmas – keletą metų topuose buvusi „bjaurių“ sportinių batelių, ekstravagantiškų aulinukų era baigėsi, jos vietą užima laikui nepavaldi klasika ir praktiškumas, rašoma pranešime spaudai, „Deichmann Shoelove“ tinklaraštininkė ir stilistė Viktorija Šaulytė teigia, jog pandemija padarė negrįžtamą įtaką mūsų stiliui – nuo šiol trumpalaikes madas keičia laiko patikrinti modeliai.
2020-09-24

Ką tik ištekėjusi stilistė Šaulytė-Mockė prabilo apie sveikatos bėdas: kiekvienas skausmelis – signalas

Savaitgalį vestuves atšokę stilistė Viktorija Šaulytė ir boksininkas Julius Mocka džiaugiasi sėkmingai nuo vaikystės prisijaukinę aktyvų gyvenimo būdą ir jo neapleidę net ir pabaigus profesionalias sportininkų karjeras. Viktorija ilgus metus šoko pramoginius sportinius šokius, o Julius – kikbokso čempionas, todėl pora puikiai supranta traumų sukeliamus sunkumus ir liekamuosius reiškinius, neretai pasirodančius jau gerokai po laiko.
2020-09-11

Savaitgalį susituokė stilistė Šaulytė ir jos mylimasis Julius: tuoktuvių vietą privalėjo pakeisti per dieną

Savaitgalį pajūryje žiedus sumainė stilistė Viktorija Šaulytė ir jos mylimasis Julius Mocka. Poros vestuvės išties buvo kitokios, o ir jų medaus mėnuo sukels pavydą ne vienam nuotykiu ieškotojui. „Neturime labai konkretaus plano. Negalime turėti. Juk valstybės sienas dėl viruso tai atidaro, tai uždaro... Nors labai norėtume į Vengriją. Ir į Slovakijos kalnus“, – apie savo ir vyru praėjusį sekmadienį tapusio Juliaus prasidėjusią povestuvinę kelionę sakė žinoma stilistė Viktorija.
2020-09-10

Koronavirusu persirgęs operos solistas J. Sakalauskas kreipėsi į skeptikus: esu gyvas liudininkas, kokia ši liga rimta

Vos prieš mėnesį koronavirusu užsikrėtęs Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas šiandien pagaliau gali lengviau atsikvėpti. Naujausi tyrimai rodo, kad vyrui pavyko įveikti sunkią ligos formą, tačiau abejingiems, anot jo, likti nevalia, mat kova su visą pasaulį kaustančia infekcija dar tikrai nesibaigė.
2020-09-06

Pati vestuves šiais metais planuojanti Šaulytė – apie nuotakos įvaizdį: siūlo laužyti stereotipus

Žinoma stilistė Viktorija Šaulytė ir jos mylimasis Julius Mocka savo vestuves, jei tik leis pasaulyje susiklosčiusi situacija, ketina iškelti dar šiemet. Pati pasiruošimo vestuvėms nuotaikomis gyvenanti Viktorija neslepia, kad kiekvienais metais ši šventė darosi vis laisvesnė, o kai kurie stereotipai visai nebetenka prasmės.
2020-08-30

Retai viešumoje matoma Karaliūnaitė pasirodė renginyje: prakalbo apie pokyčius

Antradienio vakarą Kaune rinkosi būrys Lietuvos įžymybių. Savanorių prospekte įsikūrusi plaukų priauginimo kompanija „Elitera“ į šventę susirinkusius svečius pakvietė ne tik dar dažais kvepiančią naują grožio studiją, bet ir pristatė naujausias plaukų priauginimo tendencijas. Šventės šeimininkė Gintarė Eimantaitė pasidžiaugė, kad prieš šešerius metus įsikūrusi grožio studija užsitarnavo gerą vardą ne tik tarp klienčių, bet ir tarp plaukų priauginimo meistrų, rašoma spaudos pranešime.
2020-07-23

Neseniai išsiskyrusi Siegel pasirodė viešumoje: atlydėjo svarbus asmuo

Atsinaujinusioje prekybos centro „Europa“ lauko terasoje susirinko būrys žinomų pramogų pasaulio atstovų. Renginio programoje – floristo Manto Petruškevičiaus sukurtos vasariškos erdvės pristatymas. Išskirtiniame renginyje buvo galima sudalyvauti zumbos pamokoje. Apsilankė ir būrys žinomų žmonių. Tarp jų – „Instagram“ žvaigždė Viktorija Siegel, stilistai Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė, televizijos laidų vedėja Vaida Skaisgirė ir kiti.
2020-07-16

Žinomos moterys prakalbo apie buitį: namuose svarbi tvarka

„Dėl tvarkos niekada nepanikuoju. Man idealu turi būti dviejose namų vietose – vonioje ir virtuvėje“, – pasakojo renginių planuotoja Kristina Kaikarienė, prieš pusmetį iš buto Kauno centre persikėlusi gyventi į nuosavą namą priemiestyje. Pašnekovė šypsosi – pakeitus gyvenamąją vietą, jos tvarkymosi įpročiai nepasikeitė, rašo pranešime spaudai. „Mūsų būsto plotas išliko panašus, nes gyvenome nemažame bute, o namą įsirengėme ne per didelį – jame erdvės tiek, kiek reikia“, – šypsosi pašnekovė.
2020-07-15

Parduotuvės gimtadienyje – retai matomi pramogų pasaulio veidai

„Tai vienas iš labiausiai legendomis apipintų įrenginių. Džiaugiuosi, kad dalis bauginančių apie jį skleidžiamų mitų šiandien sugriuvo“, – šypsodamasis sakė žinomas dailininkas Gabrielius Vagelis, antradienio popietę nusprendęs praleisti ne garso įrašų studijoje, o „iRobot“ parduotuvės Lietuvoje gimtadienio šventėje.
2020-07-14

Tinklaraštininkė Mūza pasirodė viešumoje su vyru Ryčiu: veidus puošė šypsenos

Ketvirtadienio vakarą žinomi Lietuvos žmonės rinkosi į kokybiško maisto šventę – renginio metu pristatyti mylimiausi grilio ekspertų receptai. Renginiui dirigavo Simona Albavičiūtė-Bandita, o ant žarijų keptų maisto gaminimo paslaptimis dalinosi žymus virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas, rašoma pranešime spaudai. Sveikesnes mėsainių alternatyvas pristatė „Nestoras maistas“ tinklaraščio įkūrėja Ieva Greičiūnaitė.
2020-07-10

Stilistės patarimas: Šaulytė atskleidė, ar verta pirkti akinius nuo saulės, kurių kainos „kandžiojasi“

Vasara – metas demonstruoti pačius gražiausius akinius nuo saulės. Jau seniai šis aksesuaras tapo neatsiejama įvaizdžio detale, leidžiančia susikurti vis skirtingą stilių, rašoma pranešime spaudai. Žinoma stilistė, tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė pasakoja, kad saulės akiniai yra vienas iš tų aksesuarų, kurių niekada nebūna per daug. Mados ekspertė ryškiomis spalvomis nuspalvintoje fotosesijoje pristato karščiausias vasarai skirtas saulės akinių mados tendencijas.
2020-06-23

Stilistai Šaulytė ir Šatas pristato naują veiklą: drabužių pramonė – viena labiausiai teršiančių gamtą

Jau ketverius metus gyvuojantis stilistų Viktorijos Šaulytės ir Joringio Šato duetas „ŠaŠa“ daugelį gelbsti ne tik kuriant išskirtinius raudono kilimo įvaizdžius, bet ir atliekant spintos reviziją. Duetas neslepia – dažnai spintose randa naujų, net su etiketėmis kabančių drabužių, todėl pataria sąmoningai vertinti naujų pirkinių įsigijimą ir neskubėti pirkti, to, kas galbūt bus nešiojama vos vieną kartą. Tvari ir atsakinga mada – vis dažniau girdimas terminas drabužių industrijoje.
2020-06-18

Vilniuje nuaidėjo solinis Paulos koncertas: tarp gausybės klausytojų ir žinomi bičiuliai

Antradienio vakarą, besibaigiant šalyje įvestam karantinui, dainininkė Paula Valentaitė surengė solinį koncertą. Vilniuje, „Vasaros terasoje“ įvykusiame koncerte susirinko gausybė klausytojų, tarp kurių buvo ir ne vienas žinomas atlikėjos bičiulis. Dainininkei tai buvo antrasis solinis pasirodymas, kuriame ji pristatė savo pastarųjų metų kūrybą, rašo pranešime spaudai. Dar prieš lipdama į sceną atlikėja neslėpė džiaugsmo dėl galimybės pasirodyti „Vasaros terasos“ scenoje.
2020-06-17

Stilistė Šaulytė pasidalijo patarimais: nebijokite drabužio vilkėti neįprastai

Vasara – metas kai atrodyti madingai ir stilingai ypač svarbu. Juk tiek daug progų: atostogos, vakarėliai, pasimatymai, šventės, susitikimai su draugais. Stilistė Viktorija Šaulytė parinko keletą išskirtinių derinukų, kurie tiks ir įvairioms progoms, ir kiekvienai dienai, rašoma pranešime spaudai. „Tai jaunatviški, vasariški ir laisvi deriniai. Kurdama juos žaidžiau ne tik spalvomis, bet ir skirtingais stiliais derindama, rodos, nesuderinamus dalykus.
2020-06-12

Baumila viešumoje pasirodė su drauge: užminė mįslę

Nuostabus oras, pikniko nuotaika ir puiki vakarėlio atmosfera – tokiais žodžiais garsenybės apibūdino ketvirtadienį surengtą vakarėlį ant žolės. Jo metu buvo pristatytos atsinaujinusio vilniečių pamilto mėsainių restorano koncepcija bei naujienos. Svečiai turėjo galimybę pirmieji įvertinti naują baro meniu – skirtingų skonių kokteilius su skardinėmis bei naujai suskambusį užkandžius, rašoma pranešime spaudai.
2020-06-12

Sužadėtiniai Šaulytė ir Mocka išbandė naują veiklą: tai darė pirmą kartą

Realybės šou susipažinę ir įsimylėję stilistė Viktorija Šaulytė ir grafikos dizaineris, sportininkas Julius Mocka kartu džiaugiasi jau ne vienerius metus trunkančia draugyste. Praėjusių metų pavasarį susižadėjusi pora jau planuoja vestuvių šventę, tačiau ieškodami ramybės nuo kasdienių rūpesčių, įkvėpimo ir naujų potyrių, visą tai atrado sanatorijoje, rašoma pranešime spaudai.
2020-05-31

Žinomos moterys išbandė naujovę: buvo neįprasta

  Pavasarį būdavo apstu renginių, kurių metu garsenybės susipažindavo su grožio pasaulio naujovėmis. Šįmet pasikeitus situacijai, prancūzų kosmetikos kompanijos atstovai Lietuvoje sumanė vieną gegužės vakarą tinklaraštininkes ir žinomas moteris suburti prie kompiuterių ekranų – pavasariškas grožis sklido virtualiai.
2020-05-11

„Panteros“ pristato naują kūrinį: Gaidan atliko repo partiją

Merginų grupė „Panteros“ pristato naują dainą ir vaizdo klipą „Tik tu“. Kaip sako grupės narės Monika Ostrenkova ir Renata Gaidan, kūrinyje, naujas muzikos stilius, kurį pačios pirmą kartą išbandė. Atlikėjų vertinimu, naujoji daina – puikus startas galvojant apie laiką, kuomet pasibaigs karantinas ir bus galima grįžti į normalų gyvenimo ritmą. „Panteros“ išbandė ne tik naują muzikos stilių. Merginos taip pat pakeitė ir muzikos prodiuserį.
2020-04-29

Iš žmonių sudėliotas rekordinis Vytis: progos sudalyvauti nepraleido ir įžymūs veidai

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio minėjimui, žinomi žmonės kvietė vilniečius ir miesto svečius į unikalią iniciatyvą – susiburti į didžiausią žmonių sudarytą Vytį.  Iniciatyvą palaikė ir prie jos jungėsi Dakaro ralio lenktynininkas ir Vyčio simbolio puoselėtojas Benediktas Vanagas, olimpiečiai Edvinas Krungolcas ir Evaldas Petrauskas, dainininkė Monika Linkytė, stilistės Viktorija Šaulytė ir Lina Survila, tinklaraštininkė Aistė Svarauskaitė ir kiti.
2020-03-11

Žinomi žmonės ruošiasi užfiksuoti naują Lietuvos rekordą: kviečia prisidėti visus tautiečius

Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio minėjimui, žinomi žmonės kviečia vilniečius ir miesto svečius į unikalią iniciatyvą – susiburti į didžiausią žmonių sudarytą Vytį. Iniciatyvą palaiko ir prie jos jungiasi Dakaro ralio lenktynininkas ir Vyčio simbolio puoselėtojas Benediktas Vanagas, olimpiečiai Edvinas Krungolcas ir Evaldas Petrauskas, dainininkė Monika Linkytė, stilistės Viktorija Šaulytė ir Lina Survila, tinklaraštininkė Aistė Svarauskaitė ir kiti.
2020-03-10

Šaulytė sveikina moteris: sukūrė tris netikėtus įvaizdžius

Jeigu dar visai neseniai moteriškumas ir seksualumas buvo siejamas su figūrą pabrėžiančiomis suknelėmis ir aukštakulniais, tai šiandien žengiame į laikotarpį, kuriame moterys drąsiai nešioja vyriško stiliaus kostiumus ar kerzus. Stiprios damos reikalauja lygių teisių ir nesutinka būti vertinamos tik pagal kūno linijas.
2020-03-06

Visi mados mylėtojai prieš apsiperkant turėtų tai žinoti: stilistė įvardijo 2020-ųjų tendencijas

Viena žinomiausių Lietuvos stilisčių bei tinklaraštininkių, Viktorija Šaulytė, tikrai žino, kas madinga – mergina visuomet sugeba nustebinti ryškiais ir nepamirštamais deriniais. Kaip vertėtų puoštis šiemet, ji pasakoja ir naujienų portalo tv3.lt skaitytojams – savo spintoje tai turėtų turėti kiekvienas mados mylėtojas.
2020-03-02

Žmonės kalba: stilistė atskleidė 2020-ųjų tendencijas

Orui vis labiau šylant, o dienoms ilgėjant, daugybė tautiečių pradeda naujų vėjų ieškoti ir savo spintoje. Vis dėlto kas vis dar šiemet madinga, o su kuo jau būtų galima atsisveikinti, ir taip atlaisvinti vietos savo spintoje? Naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijos metu stilistė Viktorija Šaulytė papasakos apie šių metų tendencijas, kada madų vaikytis verta, o kada reikėtų apie tai pamiršti.
2020-02-21

Besilaukianti Martinkėnaitė pasirodė viešumoje: užmaskavo apvalėjantį pilvuką

Trečiadienio rytą kviestinės viešnios rinkosi į Lietuvoje ką tik pasirodžiusio prekės ženklo „Skintsugi“ pristatymą, rašoma pranešime spaudai.  Pristatyti naujienų specialiai į renginį iš Ispanijos atvyko prekės ženklo atstovė Laura Ribera Orts, o oficialių šios kosmetikos platintojų Lietuvoje „Eurovaistinės“ atstovė Aušra Vareikienė aptarė rinkos tendencijas.
2020-02-19

Šaulytė pademonstravo išvaizdos pokyčius: reikia būti tokiu, kokiu nori

Šį trečiadienio vakarą žinomi šalies nuomonės formuotojai bei makiažo meistrai rinkosi į išskirtinę filmo premjerą. Jie ne tik turėjo puikią galimybę patys pirmieji išvysti filmą, tačiau ir naujos kosmetikos liniją. Linksmai nusiteikę žmonės vaišinosi skaniausiasis desertais bei aptarinėjo kosmetikos naujienas. Šio renginio nepraleido atlikėja Iglė Bernotaitytė, vizažistė Deimantė Kazėnaitė bei kiti.
2020-02-05

Šaulytė apsilankė Indijoje: vaizdai – lyg iš atviruko

Pirmąjį 2020 metų mėnesį stilistė bei tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė pradėjo išties įspūdingai – žinoma mergina kartu su savo bei sužadėtinio Juliaus Mockos šeima leidosi į įvairiausių potyrių kupiną kelionę po Indiją. Pirmąkart čia apsilankiusi Viktorija parsivežė daugybę prisiminimų, ir nors iš pradžių kelionė kėlė daug baimių, o ir vietinių elgesys dažnai buvo įdomus, mergina neslepia, kad čia norėtų sugrįžti ir vėl.
2020-01-30

Pavasarį susižadėję Šaulytė ir Mocka prakalbo apie šeimą: norime penkių vaikų

Stilistė Viktorija Šaulytė ir buvęs kovotojas Julius Mocka, susipažinę ir vienas kitą pamilę populiariame realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“, skaičiuoja jau ne vienerius draugystės metus. Praėjusių metų pavasarį susižadėjusi pora tik dabar pradeda planuoti vestuvių šventės detales bei drąsiai kalba apie ateitį ir vaikus.
2020-01-03

Pavydėtinos figūros Ivanova atskleidė, kodėl jau kurį laiką nesportuoja

Neretai ateinantys Naujieji metai tampa ir naujų, sau išsikeltų pažadų ir tikslų pradžia. Vieni sąrašus pasidaro mintyse, kiti susirašo ant popieriaus lapo, tačiau į Naujus metus su viltimi žvelgia tikrai daugelis. Žinomos Lietuvos moterys – ne išimtis.
2019-12-17
Į viršų