Miesto komandai šiandien buvo itin vyriška. Vienas iš narių – Mantas Katleris, kuris lygiai pusę savo gyvenimo gyveno Panevėžyje ir lygiai kitą pusę praleido Vilniuje. Ir jei kada nors persikeltų gyventi į kaimą, tikino, jog taptų kaimiečiu ir virtų nealkoholinius gėrimus.
Dar vienas miesto komandos narys laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis, pasirodo, iš prigimties yra kaimietis ir gimė nepaprastame kaime, o Pupinių – kuriame gyvena vos 90 žmonių. Tačiau prisipažino, kad pabėgęs į Vilnių, jautėsi tarsi pabėgęs iš vergijos.
Stasiulis prisiminė, kaip atrodydavo penkiolikmečio–šešiolikmečio vaikino įšventinimas į vyrus gimtinėje – rudenį, susirinkus tik vyrams, tekdavo kabinti mėšlą. Na, o kvapo šleifas lydėdavo dar bent keletą dienų.
„Mokykloj po šito proceso kokias 3 dienas, nesvarbu, kiek kartų ėjai į dušą, vis dar smirdi“, – prisimindamas juokėsi Mindaugas.
Visgi su metais grįžo prie kaimietiškų šaknų – pradėjo domėtis sodininkyste ir dabar aplink savo namą sodina augalus. Didžiavosi, mat dabar jau žino, kas yra lendrūnas ir soruolė.
Štai komandos narys aktorius Simonas Storpirštis – tikras Vilnietis, kuris nuo miesto triukšmo toliausiai bėga tik iki Antakalnio sodų. Aktorius sakė, kad geriausiai pasiilsi, grožėdamasis prie namo vešančia neprižiūrėta gamta.
Neklijuoja stereotipinio kaimiečio etiketės
Na, o atstovauti kaimo komandai iš Gelgaudiškio sugužėjo visa Urbanavičių šeimyna. Šeima, atrodo, visur keliauja tarsi kumštis, mat kartu atvyko ne tik į laidą, bet visi draugiškai dar ir muzikuoja mamos Nijolės vadovaujamoje kapeloje.
Tėtis Saulius Urbanavičius sakė, kad taip dievina vietinius Gelgaudiškio žmones, miestelio gamtą bei aplinką, kad savo malonumui dirba Gelgaudiškio dvaro gidu.
Žmona Nijolė Urbanavičienė taip pat džiaugiasi gyvendama nedideliame miestelyje, nes visur gali nusigauti pėstute, tad automobilis nėra būtinybė.
Sauliaus ir Nijolės atžala Dovydas atviravo, kad labai mėgsta pietauti ir vakarieniauti pas mamą. Tai, pasak vaikino, didžiulis privalumas. Ir visgi sau neklijuoja stereotipinio kaimiečio etiketės, mat mėšlo mėžimu ar šienapjūtės darbais neužsiima.
Vadina šlagbaumu
Etape, kuriame viena iš užduočių buvo įkvėpta miesto gyvenimo, susirungė du vyrukai – Saulius ir Simonas. Jiems atiteko vyriška užduotis – kaklaraiščio rišimas. Tačiau, kaip vėliau paaiškėjo, gal, vsigi, ji geriau būtų pasisekusi moteriškos lyties atstovėms. Vaikinams teko surišti po kaklaraištį, tačiau nei vienas profesionaliais gebėjimais nepasižymėjo, tad teko improvizuoti.
Dainų etape, kuriame komandoms teko spėlioti dainas vos iš keletos pagrotų natų, dainingesnė pasirodė vyriškoji miestiečių komanda. Šiems puikiai sekėsi spėlioti tiek lietuvišką, tiek užsienio atlikėjų muziką. Lietuviams puikiai žinomo atlikėjo Vaido Baumilos dainą miesto komanda atspėjo vos iš pirmųjų akordų, o žaidimo vedėja Nijolė Pareigytė prasitarė, kaip artimame rate vadina šį atlikėją.
„Mes jį šlagbaumu vadinam“, – juokėsi Pareigytė.
Iš viso žaidėjų laukia 4 nuotaikingi etapai ir super finalas, kurių metu įtampos tikrai netrūks.
Kaip Simonui ir Sauliui sekėsi rišti kaklaraiščius, pamatykite aukščiau esančiame straipsnio pradžioje.
Kuri komanda įrodys savo pranašumą ir nugalės, sužinokite laidoje „Miestas ar kaimas“ šiandien 19:30 val. per TV3!
„Miestas ar kaimas“ – antradieniais 19.30 val. per TV3!
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!