„Starkus stato“: keliautojas aprodė, kaip atrodo šimtamečio namo vidus

TV3 rudens sezone startuosiančios laidos „Starkus stato“ vedėjas Martynas Starkus pristatė, kaip šiuo metu atrodo įsigyta apleista sodyba. Keliautojas pasakoja, kad šimtamečio pastato būklė itin prasta, tačiau svarbiausia – neprarasti vilties ir pasiryžti naujiems statybų iššūkiams, kuriuos gali įgyvendinti kiekvienas.

Miestietiško šurmulio, mašinų gausmo apsuptyje užaugęs M. Starkus lygiai prieš metus įvykusio nutikimo turbūt nepamirš visą savo likusį gyvenimą – žurnalistas įsigijo apleistą sodybą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Martyno Starkaus sodyba

Nors laidos „Starkus stato“ vedėjui skirtingų iššūkių gyvenimiškame kelyje atsiranda su kaupu, M. Starkus pasiryžo dar vienam išbandymui – kartu su statybų srities specialistų pagalba sieks perstatyti apleistą pastatą. 

„Gali planuoti skirtingus dalykus, tačiau gyvenimas iš tavęs mėgsta pasijuokti. Lygiai prieš metus keliavau apylinkėse ir mano draugas sako: važiuojam, parodysiu tau vieną įdomią sodybą. Sakiau, kad man nereikia, kam man tie papildomi rūpesčiai. Bet, sako, tik žvilgtelėti. Žvilgtelėjau ir štai – aš esu prieš daugiau nei šimtą metų statyto namo savininkas“, – pasakoja keliautojas.

Jeigu nepabandysi – niekada neišmoksi

M. Starkus, aprodydamas itin prastos būklės pastatą, teigė, kad pagrindinis „Starkus stato“ laidos tikslas – ne tik renovuoti namą tam, kad čia būtų galima gyventi kartu su šeima ar laiką praleisti su artimiausiais draugais, bet taip pat ir paskatinti kitus žmones, kurie, nors ir norėtų, tačiau taip ir neišdrįsta griebtis pirmųjų statybos darbų.

„Tam, kad namu būtų galima naudotis, jog čia galėtum pasikviesti žmoną, vaikus, šunį, draugus, artimuosius ir gerai praleisti laiką, jį reikia prikelti naujam gyvenimui.

Aš niekada nemokėjau statyti, esu miesto vaikas, todėl nežinau, kaip atsiranda namai. Vis dėlto, mes ir esame žmonės. Žmonės, kurie mokosi. Jeigu niekada nepabandysi, tai niekada ir neišmoksi. Ir galbūt jūs būsite tie, kurie, pasižiūrėję į mano pasakojimą, nuspręsite, kuo gi aš blogesnis už tą Starkų. Aš juk irgi galiu pasistatyti namą“, – kalbėjo keliautojas.

REKLAMA

„Starkus stato“ laidą televizijos žiūrovai galės stebėti per TV3 ir TV3 Play platformą, o surasti visą svarbiausią informaciją apie statybas taip pat bus galima naujienų portale tv3.lt. 

Būtent tv3.lt  naujienų portale televizijos žiūrovai atras ir dar daugiau straipsnių, padėsiančių atsakyti į daugelį klausimų apie paskolų, kredito kortų galimybes, kokį sklypą vertėtų pirkti, kaip taupiai įsirengti būstą ir ar iš tiesų brangesnės statybinės medžiagos reiškia geresnę kokybę.

Laida „Starkus stato“ žiūrovus pasieks naujame TV3 rudens sezone! Čia turėsite galimybę stebėti apleisto namo statybos darbus, iškylančius iššūkius bei išgirsti patarimus, kaip sutaupyti ir atrasti geriausius sprendimus įsirenginėjant būstą. 

 


Rašyti komentarą...
J
Janina
2021-07-20 15:36:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Langų, kur kairėje pusėje nuo įėjimo labai gražūs apvadai ir rėmai. Restauruokit arba naujus pagal pavyzdį gaminkit.
Atsakyti
0

k
kqwa
2021-07-25 10:38:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
darmaniuka, uz reklama darmeis atresturuos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų