REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
11
Stanislavas Stavickis-Stano ir V. Putinas (tv3.lt fotomontažas)

Trečidienio naktį Rusijai pradėjus atakuoti Ukrainą, įvairiuose šalies miestuose – Kijeve, Charkove, Odesoje – girdėti sprogimai. Apie tai socialiniame tinkle pasisakė ir dainininkas, kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano.

11

Trečidienio naktį Rusijai pradėjus atakuoti Ukrainą, įvairiuose šalies miestuose – Kijeve, Charkove, Odesoje – girdėti sprogimai. Apie tai socialiniame tinkle pasisakė ir dainininkas, kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano.

REKLAMA

Žinomas vyras nevyniojo žodžių į vatą ir išreiškė savo nuomonę bei palaikymą

„Kaip norisi dabar paklausti - na tai kur jūs dabar? Tie kur kalbėjot, kad karas, tai tik vakarų propaganda, kad tankai per tokius orus nevažiuos, kad niekas nesiruošia pulti Ukrainos...

Norisi paklausti, bet aš suprantu, kur jūs dabar. Juk ir aš slaptai tikėjai, kad nieko nenutiks. Negali nutikti. Tik ne taip arti mūsų. Bet nutiko. Ne laikas žiūrėti atgal ir bandyti prisiminti, kas ką galvojo anksčiau. Viskas pasikeitė. Jau bet kuris skeptikas realiai supranta, kokiame pavojuje ir Lietuva atsidūrė.

Pamirškime nuoskaudas, arba bent atidėkime į šalį. Balkonėlius, kaukes, skiepus, valdžios arogancija, protestuojančių įniršį, nesusikalbėjimą. Aš atsimerkiau šįryt ir supratau, kad pasaulis negrįžtamai pasikeitė. Atsimerkime kartu. Nes dabar privalome būti kartu. Kartu su savo tauta. Kartu su Ukraina“, – instagrame rašė Stanislavas Stavickis-Stano.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad neseniai rašėme apie Rusijos pradėtą karą.

CNN, remdamasi savo kontaktu Ukrainos vidaus reikalų ministerijoje, praneša apie „šimtus aukų“ dėl raketų smūgių, kurie šiandien fiksuojami įvairiose Ukrainos vietose. Kanalo korespondentas Matthew Chance'as teigia, kad dar neaišku, kiek iš šių žmonių buvo sužeista ir kiek mirė.

REKLAMA

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį paskelbė karinę operaciją Ukrainoje jos separatistams ginti ir provakarietiškai savo kaimynei „demilitarizuoti ir denacifikuoti“.

„Priėmiau sprendimą dėl specialios karinės operacijos“, – sakoma netikėtame jo pareiškime per televiziją, paskelbtame kelios minutės prieš 6 val. ryto (5 val. Lietuvos laiku).

Ketvirtadienio rytą iš televizijos ekranų į Ukrainą kreipėsi jos prezidentas Volodymyras Zelenskis, ragindamas rusus nutraukti agresiją, kad pavyktų išvengti nekaltų civilių aukų. Vis dėlto prezidentas patikino, kad ukrainiečiai ginsis. „Puldami mus, jūs matysite mūsų veidus, o ne nugaras“, – sakė V. Zelenskis, įspėdamas, kad karas gali nusinešti dešimtis tūkstančių nekaltų civilių gyvybių Ukrainoje.

REKLAMA
REKLAMA

Ukrainos sostinėje Kijeve ir rytiniame Mariupolio uostamiestyje ketvirtadienį prieš aušrą, netrukus po to, kai Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas paskelbė operaciją kaimynei „demilitarizuoti“, girdėjosi sprogimai.

Naujienų agentūros AFP korespondentai abiejuose miestuose girdėjo galingų sprogimų. Netoli fronto linijos ir Rusijos sienos esančiame Mariupolyje gyventojai pranešė girdėję artilerijos ugnį rytiniuose priemiesčiuose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų