naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aktorė Brooke Shields pirmą kartą prabilo apie išprievartavimą Holivudo karjeros pradžioje.

REKLAMA

57 metų aktorė ir modelis naujajame dokumentiniamer filme atskleidė, kad dvidešimties ją viešbučio kambaryje išprievartavo neįvardytas kino industrijos atstovas, rašo mirror.co.uk.

Aktorė atskleidžia, kad 1987 m. baigusi Prinstono universitetą ji sunkiai rado aktorinį darbą. Todėl ji paaiškino, kad pasinaudojo galimybe aptarti naują vaidmenį filme, kai pažįstamas žmogus iš šios srities pakvietė ją vakarienės.

„Maniau, kad tai darbo susitikimas, – sako Brooke. –Su šiuo žmogumi buvau susitikusi anksčiau ir jis visada buvo man malonus“.

Tačiau kai jie valgė, jaunoji žvaigždė pastebėjo, kad „jo elgesys pasikeitė ir apie filmą nebuvo jokios kalbos“. Po vakarienės vyras primygtinai reikalavo, kad ji išsikviestų taksi į jo viešbučio kambarį, kuriame jis buvo apsistojęs.

REKLAMA

Grįžęs vyras buvo nuogas ir puolė ant jos.

„Jis puolė tiesiai ant manęs. Tai buvo kaip imtynės“, – sakė ji, braukdama ašaras dokumentiniame filme.

REKLAMA

„Bijojau, kad jis mane pasmaugs. Mintyse suvaidinau tą sceną, todėl taip smarkiai nesipriešinau... Tiesiog visiškai sustingau. Galvojau: „Išlik gyva ir išsivaduok." Aš tiesiog užsidariau. Dievas žino, kad mokėjau atsiriboti nuo savo kūno. Buvau tai praktikavusi.“

Dokumentiniame filme Brooke neįvardija tariamo užpuoliko pavardės. Po to ji sakė išsikvietusi taksi ir „verkusi visą kelią“ iki draugės buto, kur apie incidentą papasakojo savo apsaugos vadovui Gavinui de Bekeriui.

REKLAMA

„Buvau supykęs išgirdęs jos istoriją“, – filme sako G. de Bekeris. „Tai mano mažoji sesutė ir aš norėjau, kad ji žinotų, jog nepadarė nieko blogo“.

Brooke sako, kad daugelį metų nenorėjo susitaikyti su tuo, kas jai nutiko: „Aš gerdavau vyną per vakarienę. Nuėjau į kambarį. Tiesiog buvau tokia patikli...“

Šis incidentas – tik vienas iš daugelio traumuojančių momentų, kuriuos ji prisimena filme „Pretty Baby“ – dviejų dalių dokumentiniame filme, kurį vėliau šiais metais pradės rodyti „Hulu“.

REKLAMA
REKLAMA

Aktorė išgarsėjo 1978 m. filme „Pretty Baby", kuriame vaidino vos 11 metų sulaukusią prostitutę. Filmo metu Brooke turėjo pasirodyti nuoga ekrane ir pabučiuoti 29 metų Keithą Carradine'ą. Brooke gynė filmą, kuriame buvo pasakojama apie Naujojo Orleano raudonųjų žibintų kvartalą, tačiau jis buvo pasmerktas kaip beveik vaikų pornografija.

Jungtinėje Karalystėje filmas buvo prieštaringai vertinamas ir jo išleidimas buvo atidėtas, kol filmas buvo apkarpytas.

REKLAMA

Tačiau naujame dokumentiniame filme Brooke pasakoja apie tai, kaip šis filmas paskatino ją išnaudoti, dėl ko ji buvo išprievartauta būdama vos 20-ies.

Būdama vos 14 metų, B. Shields vaidino paauglių romantiniame filme „Žydroji pakrantė“, kuriame jos herojė turėjo lytinių santykių su tuomet 18 metų Christopheriu Atkinsu.

Jos sekso scenose vaidino dubleris, tačiau, pasak Shields, filmo kūrėjai skatino ją už kadro užmegzti tikrą romaną su Atkinsu.

Kitais metais Brooke vaidino Franco Zeffirelli romantinėje dramoje „Begalinė meilė“ apie dvi vidurinės mokyklos meilužes, kurioms draudžiama matytis, kur buvo daugiau nuogybių. Dokumentiniame filme taip pat nagrinėjami Brooke santykiai su jos motina ir vadybininke Teri Shields.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų