naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
15
Simona Milinytė (nuotr. Instagram)

JAV gyvenimą kurianti dainininkė bei aktorė Simona Milinytė-Simonna  (27 m.) yra žinoma tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Moteris neslėpė, kad neretai sulaukia neigiamų komentarų, tačiau stengiasi į juos nekreipti dėmesio. 

15

JAV gyvenimą kurianti dainininkė bei aktorė Simona Milinytė-Simonna  (27 m.) yra žinoma tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Moteris neslėpė, kad neretai sulaukia neigiamų komentarų, tačiau stengiasi į juos nekreipti dėmesio. 

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Simona Milinytė atvirai prabilo apie gaunamas replikas ir tai, kaip rūpinasi savo išvaizda.

Neigiami komentarai

Simona neslėpė, kad Lietuvoje žmonės yra linkę labiau komentuoti bei replikuoti kitus: „Pažiūrėkite, kad ir į „Grammy“ raudonąjį kilimą – užsienyje žmonės daug laisvesni, lengviau į viską žiūri. Todėl automatiškai gyvenant svetur – tampi nebetoks susikaustęs. Gali daug laisviau save išreikšti, rengtis, elgtis, todėl komentatoriai irgi skiriasi. Kai Lietuvoje įvyksta kažkas skandalingo, tuomet JAV – gana paprasta. Čia jie nesigėdija eiti su permatomais rūbais. Žmonės, o  ypač artistai, nebijo save išreikšti.“

Paklausta, kaip reaguoja į neigiamus komentarus, pašnekovė atviravo, kad į juos nė kiek nekreipia dėmesio. „Žmonės kritikuos bet ką ir bet kur. Niekada nebus visiems viskas gerai. Mes dažniausiai apie viską kalbame su kritika: restoranai, filmai, raudonieji kilimai. Mes apie viską kalbame pirmiausiai akcentuodami tai, kas mums asmeniškai nepatinka. Kiek žmonių – tiek nuomonių. Ir super. Aš nepakeisiu visuomenės. Bet galiu pakeist savo reakciją į tai. Jei žmogus nemėgsta paprikos, o aš mėgstu, tai ar reaguoju į tai? Ne. Jei man gerai, jei man skanu – mano reikalas“, – šyptelėjo ji ir pabrėžė, kad komentarų neskaito, o rūpinasi savo reikalais.

REKLAMA

Atskleidė, kaip rūpinasi savo išvaizda

Nepaisant to, kad aktorė bei dainininkė sulaukia piktų komentarų, tačiau yra ir tokių žmonių, kurie žavisi jos išvaizda. S. Milinytė teigė, kad būtent jai skiria daug dėmesio ir laiko.

REKLAMA

„Aš turiu problemų su skydliauke. Nuo pat mažens geriu vaistus dėl autoimuninės ligos, todėl mano išvaizda daug priklauso nuo to. Deja, neturiu galimybės kontroliuoti skydliaukės, apart hormonų, kuriuos vartoju kasdien nuo pat mažens. Neslėpsiu, labai sunku dėl išvaizdos. Žmonės dažnai kalba, nors realios situacijos nežino. Daug įtakos plaukams, odai, savijautai daro skydliaukė. Jei tik patiriu didelį stresą, tuomet tai iškart atsiliepia išvaizdai. 

REKLAMA

Tačiau nesiveliant į asmeniškumus, kurių neviešinu per daug, turiu trenerius, kurie sudaro mitybos planus. Aišku, kad tai neišgydo mano problemų dėl ligos. Dėl autoimuninės ligos turiu kas 3 mėnesius darytis kraujo tyrimus, tuomet treneriai keičia mitybos planą pagal vitaminus, hormonus. Turiu režimą, kurio metu valgau 5 kartus per dieną, su 2 užkandžiais. Kasdien vartoju vitaminus: biotiną, hialuroną, kitokius papildus grožiui“, – pasakojo pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA

Tęsdama pokalbį apie tai, kaip rūpinasi savo išvaizda, dainininkė tikino, kad per mažai laiko skiria sportui, tačiau viliasi, kad vieną dieną vėl pradės sportuoti.

„Labai išgyvenu, kad dėl gyvenimo tempo nėra laiko nueiti į sportą, tačiau prisipažinsiu, turėčiau. Tikrai norėtųsi sutvirtėti, turėti raumenų. Tikiuosi, kad bus kada.

Tvarkaraštis tik intensyvėja, todėl gaila, bet nebūna laiko dažnai ir išsimiegoti. Tačiau kai tik įmanoma, stengiuosi neiškrypti iš režimo. Reikia suprasti vieną: nebus režimo, taisyklingos mitybos, nebus ir jėgų darbus pasidaryti. O šiuo metu dirbu du pilno etato darbus, pagal universiteto specialybę, o kiek laiko lieka, dažiausiai tik savaitgaliais – dar ir šou verslas, fotosesijos, filmavimai, įrašai, socialiniai tinklai“, – sakė ji.

 

 

Patraukit šitą raudonųjų žibinto kvartalo plaštakę iš eterio.
kažkokia paleistukė iš morazzia. com
Pasakykit kas nors,kas ši mergina? Rašo,kad žinoma...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų