Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
16
Gina Stewart (nuotr. Instagram)

Australijoje gyvenanti 50-metė Gina Stewart, žinoma kaip „seksualiausia pasaulio močiutė“. Ji išdavė, kas jai padeda išlaikyti tokią jaunatvišką išvaizdą.

16

Australijoje gyvenanti 50-metė Gina Stewart, žinoma kaip „seksualiausia pasaulio močiutė“. Ji išdavė, kas jai padeda išlaikyti tokią jaunatvišką išvaizdą.

REKLAMA

Gina Stewart daugelį metų buvo modelių pasaulio dalis ir tikrai žino, kaip išlaikyti jaunystę. Modelis dažnai palieka be žado gerbėjus, kai primena, kad ji jau yra ne tik keturių suaugusių vaikų mama, bet turi ir du anūkus.

Gražuolė atvirai pasakojo apie jaunatviškos išvaizdos paslaptis. Viename naujausių „Instagram“ įrašų Gina atskleidė, kad jos jaunatviškos išvaizdos paslaptis yra taurė raudonojo vyno kiekvieną dieną.

„Tai yra Viduržemio jūros dietos dalis. Tai dieta, kuri prailgina gyvenimo trukmę“, – teigė ji.

„Raudonajame vyne esantys polifenoliai užkerta kelią širdies ligoms ir lėtina senėjimo procesą. Gerti visada reikia saikingai“, – priduria ji.

REKLAMA

Nenuostabu, kad gerbėjai liko nustebę, kai modelis pasidalijo šia savo paslaptimi.

Anksčiau Gina atskleidė, kaip dėmesys psichinei sveikatai padėjo jai išlikti jaunai. Ji sakė „Daily Star“: „Aš tikrai tikiu proto galia materijos atžvilgiu. Geras „triukas“ – tai ramybė, suvokimas, kas man kelia įtampą, ir kiek įmanoma labiau sumažina tą stresą. Jei mane suerzina ar patiriu stresą, sukuriu ramią erdvę savyje ir iš naujo įkraunu.“

Naujienų portalas tv3.lt anksčiau rašė, kad moters išvaizda sukėlė daugybę apkalbų. Lygi veido oda, seksualus kūnas, jaunatviškas įvaizdis – sunku būtų pasakyti, kad Gina jau šeštoje dešimtyje ir sėkmingai sūpuoja anūkus. Tačiau pati moteris sako, kad nepriekaištinga jos išvaizda – pasąmonės triukas.

REKLAMA
REKLAMA

„Labai dažnai žmonės manimi netiki, kai sužino mano amžių ar faktą, kad jau esu močiutė. Sulaukiu kaltinimų, kad mano veidas sukurtas chirurgų. Bet tiesa yra šiek tiek kitokia. Aš labai tikiu minties galia.

Geriausias triukas puikiai išvaizdai – ramybė galvoje, jokio streso gyvenime. Aš stengiuosi dėl nieko nestresuoti, nesinervuoti, neapkrauti savęs nereikalingais rūpesčiais. Stresuojančio žmogaus veide viskas labai atsispindi – tik spėk skaičiuoti naujas raukšles.

Labai tikiu, kad kai iš gyvenimo pašalinamos negatyvios mintys ir negatyvias emocijas suteikiantys asmenys – viskas tampa kur kas šviesiau.

Aš gyvenu šalia paplūdimio, jūra, jos ošimas, pasivaikščiojimas paplūdimyje man suteikia daug gerų emocijų. Kasdien stengiuosi nueiti visų apkalbėtus dešimt tūkstančių žingsnių“, – tvirtino G. Stewart.

Žinoma, moteris taip pat laikosi sveikos mitybos režimo, geria daug vandens, vengia žalingų įpročių.

Gina Stewart turi 4 vaikus: dvi dukras ir du sūnus, taip pat du anūkus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų