Seksualiausia pasaulio močiutė išdavė savo jaunystės paslaptis: nustebino ne vieną

Australijoje gyvenanti 50-metė Gina Stewart, žinoma kaip „seksualiausia pasaulio močiutė“. Ji išdavė, kas jai padeda išlaikyti tokią jaunatvišką išvaizdą.

16

Gina Stewart daugelį metų buvo modelių pasaulio dalis ir tikrai žino, kaip išlaikyti jaunystę. Modelis dažnai palieka be žado gerbėjus, kai primena, kad ji jau yra ne tik keturių suaugusių vaikų mama, bet turi ir du anūkus.

Gražuolė atvirai pasakojo apie jaunatviškos išvaizdos paslaptis. Viename naujausių „Instagram“ įrašų Gina atskleidė, kad jos jaunatviškos išvaizdos paslaptis yra taurė raudonojo vyno kiekvieną dieną.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gina Stewart

„Tai yra Viduržemio jūros dietos dalis. Tai dieta, kuri prailgina gyvenimo trukmę“, – teigė ji.

„Raudonajame vyne esantys polifenoliai užkerta kelią širdies ligoms ir lėtina senėjimo procesą. Gerti visada reikia saikingai“, – priduria ji.

Nenuostabu, kad gerbėjai liko nustebę, kai modelis pasidalijo šia savo paslaptimi.

Anksčiau Gina atskleidė, kaip dėmesys psichinei sveikatai padėjo jai išlikti jaunai. Ji sakė „Daily Star“: „Aš tikrai tikiu proto galia materijos atžvilgiu. Geras „triukas“ – tai ramybė, suvokimas, kas man kelia įtampą, ir kiek įmanoma labiau sumažina tą stresą. Jei mane suerzina ar patiriu stresą, sukuriu ramią erdvę savyje ir iš naujo įkraunu.“

Naujienų portalas tv3.lt anksčiau rašė, kad moters išvaizda sukėlė daugybę apkalbų. Lygi veido oda, seksualus kūnas, jaunatviškas įvaizdis – sunku būtų pasakyti, kad Gina jau šeštoje dešimtyje ir sėkmingai sūpuoja anūkus. Tačiau pati moteris sako, kad nepriekaištinga jos išvaizda – pasąmonės triukas.

„Labai dažnai žmonės manimi netiki, kai sužino mano amžių ar faktą, kad jau esu močiutė. Sulaukiu kaltinimų, kad mano veidas sukurtas chirurgų. Bet tiesa yra šiek tiek kitokia. Aš labai tikiu minties galia.

Geriausias triukas puikiai išvaizdai – ramybė galvoje, jokio streso gyvenime. Aš stengiuosi dėl nieko nestresuoti, nesinervuoti, neapkrauti savęs nereikalingais rūpesčiais. Stresuojančio žmogaus veide viskas labai atsispindi – tik spėk skaičiuoti naujas raukšles.

REKLAMA

Labai tikiu, kad kai iš gyvenimo pašalinamos negatyvios mintys ir negatyvias emocijas suteikiantys asmenys – viskas tampa kur kas šviesiau.

Aš gyvenu šalia paplūdimio, jūra, jos ošimas, pasivaikščiojimas paplūdimyje man suteikia daug gerų emocijų. Kasdien stengiuosi nueiti visų apkalbėtus dešimt tūkstančių žingsnių“, – tvirtino G. Stewart.

Žinoma, moteris taip pat laikosi sveikos mitybos režimo, geria daug vandens, vengia žalingų įpročių.

Gina Stewart turi 4 vaikus: dvi dukras ir du sūnus, taip pat du anūkus.


Rašyti komentarą...
J
Jega
2021-05-09 12:01:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vat čia tai pyragai geri, ant tokių galima ir vietoi pripučiamos čiužinio panaudot,
Atsakyti
0

O
O
2021-05-16 10:16:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
joooooo;))))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų