Modelis atskleidė, kas slypi už tobulų „Instagram“ kadrų: realybė kiek kitokia

24 metų Clara Guillem, kylanti socialinių tinklų žvaigždė, padėjo merginoms jaustis pozityviau pasidalijus vaizdo įrašais su išsipūtusiu skrandžiu pavalgius, kad „normalizuotų“ pilvuką.

11

„Instagram“ modelis tapo išpopuliarėjo pasidalijęs vaizdais, kaip jos kūnas atrodo prieš ir po valgio, kad paskatintų moteris mylėti savo kūną.

Clara Guillem, 24 m., „TikTok“ paskyroje @claraandherself skelbia vaizdo įrašus kaip atrodo prieš ir po valgio.

Kūno pasitikėjimą propaguojanti turinio kūrėja taip pat dalijasi „Instagram“ įrašais, kurie „laužo“ grožio standartus, parodydama, kad dėl pozavimo ji atrodo labai skirtingai vos per kelias sekundes.

Vaizdo įrašų serijoje Clara savo sekėjams demonstruoja stilingus drabužius, rodančius, kaip jos kūnas atrodo ryte ir lygina su tuo, kaip atrodo po pietų ar vakarienės.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Clara Guillem

Ji aiškina, kad pilvo pūtimas yra „normalu ir turėtų būti švenčiamas“. Claros vaizdo įrašai tūkstančiams padėjo suvokti, kad pilvo išsipūtimas po valgio yra visiškai normalus.

„Instagram“ modelis taip pat skatina savo sekėjus mąstyti pozityviai savo vaizdo įrašuose.

Viename ji pasakė: „Mano išvaizda yra mažiausiai įdomi man. Aš turiu tiek daug kitų nuostabių savybių, bet jos yra slopinamos, kai aš esu alkana!"

Kiekvienas Claros paskelbtas vaizdo įrašas tampa virusiniu, kai kurie sulaukė daugiau nei 5 milijonų peržiūrų. Komentaruose gausu žmonių, daugiausia moterų ir mergaičių, dėkojančių merginai už šio natūralaus žmogaus kūno pokyčio normalizavimą.

Vienas žmogus sakė: „Aš verkiu, nes dėl to jaučiuosi tokia nesaugi, o kažkas man sako, kad tai yra visiškai gerai. Tai verčia mane jaustis daug geriau“.

„Labai džiaugiuosi, kad darai, nes nuoširdžiai niekada nemačiau, kad kas nors anksčiau atkreiptų į tai dėmesį“, – pridūrė kita.

Kalbėdama su „Buzzfeed“, Clara sakė, kad sukūrė šiuos įrašus norėdama pradėti „teigiamą pokalbį apie pokyčius, kuriuos patiria mūsų kūnas, kai valgome“.

REKLAMA

Ji sakė: „Taip dažnai žiniasklaidoje matote, kad pilvo pūtimas yra neigiamas dalykas, nes mūsų visuomenėje yra tokia giliai įsišaknijusi storumosobija. Iš tikrųjų, nesvarbu, kokio dydžio esate, jis turėti neigiamos reikšmės.“

„TikTok“ kūrėja taip pat atskleidė, kad praeityje ją kankino anoreksija, kurią sustiprino baimė atrodyti išsipūtus.

Ji pridūrė: „Prireikė tikrai daug laiko, kol pradėjau gerbti savo kūną. Iš pradžių buvau tokia: Gerai, mano kūnas nusipelno maitinimo ir priežiūros“, bet tik po kurio laiko mintys virto: „Oho, mano kūnas atrodo ir jaučiasi nuostabiai!“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų