Apie anoreksiją prakalbęs plius dydžio modelis sulaukė netikėtos reakcijos: žmonės kaltina ją melu

Plius dydžio modelis Tess Holliday neseniai prisipažino, kad serga nervine anoreksija ir šiuo metu jai taikomas gydymas po ilgų metų kovos su savo kūnu. Tačiau ji sulaukė kitokios visuomenės reakcijos nei tikėjosi – žmonės netiki, kad ji gali sirgti anoreksija.

10

Modelis ir kūno aktyvistė (35 m.) teigia, kad jos valgymo sutrikimas yra „kultūros, kuri garbina lieknumą ir pagal jį matuoja savo vertė, rezultatas“.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tess Holliday

„Aš sergu anoreksija ir gydausi. Man nebegėda tai pasakyti garsiai. Aš esu liekno kūno kulto rezultatas, tačiau dabar galiu rašyti savo pačios naratyvą. Dabar pagaliau galiu pasirūpinti savo kūnu, kurį baudžiau visą gyvenimą“, – „Twitter“ rašė ji.

Holliday nusprendė prabilti apie savo valgymo sutrikimus, gavusi kelis komentarus apie savo svorį. Dviejų vaikų mama sakė, kad ji prarado šiek tiek svorio: „Aš gydausi valgymo sutrikimą ir reguliariai maitinu savo kūną pirmą kartą per visą gyvenimą“. Tačiau ji paaiškino, kad jos besikeičiantis kūnas nėra tai, ką žmonės turėtų komentuoti, rašoma „People“.

Tačiau po šio prisipažinimo modelis sulaukė dar daugiau neigiamų žinučių. Kitos anoreksija sergančios merginos netgi rašė, kad ji meluoja apie savo patirtį, o kiti žmonės klausė, kaip antsvorio turintis žmogus gali sirgti anoreksija,

„Aš esu plius dydžio modelis, bet pasisakau už didesnių kūnų įvairovę, todėl manau, kad žmonės, išgirdę mane sakančią, jog esu anoreksiška, iš tikrųjų sutriko.

Aš visada maniau, kad nuolat persivalgau. Bet žmonės mano gyvenime sakydavo: „Taip, aš valgau daugiau nei Tess“, ir tai man būdavo didžiulė garbė, kad valgau mažiau nei kiti“, – sakė ji.

Modelis šiuo metu dirba su dietologu, kuris prižiūri, kad ji kasdien valgytų bent tris kartus, lanko pilatesą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų