REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
16
Holly Madison (nuotr. SCANPIX)

Buvusi Hugh Hefnerio „mergina“ Holly Madison tvirtina, kad ji buvo spaudžiama vartoti narkotikus ir dalyvauti orgijosi bei turėjo laikytis griežtos komendanto valandos, kai gyveno garsiuose „Playboy“ rūmuose.

16

Buvusi Hugh Hefnerio „mergina“ Holly Madison tvirtina, kad ji buvo spaudžiama vartoti narkotikus ir dalyvauti orgijosi bei turėjo laikytis griežtos komendanto valandos, kai gyveno garsiuose „Playboy“ rūmuose.

REKLAMA

Ji taip pat teigė, kad „Playboy“ zuikučiai turėjo miegoti su Hefu, jei jos norėjo pas gyventi rūmuose.

41 metų moteris sakė: „Pirmiausia turėjau miegoti su juo – nesistengiu nieko gėdinti... Bet niekas niekada nebuvo paprašytas įsikelti, nebent būtų miegojęs su juo“.

Nors Holly atrodė gyvenanti nuostabų gyvenimą kaip viena iš Hugh Hefner „pagrindinių merginų“, jos realybė buvo daug tamsesnė.

„Kultą primenančioje“ aplinkoje ji turėjusi laikytis griežtų taisyklių ir dalyvauti sekso orgijose. Čia yra labiausiai šokiruojantys buvusio „Playboy“ zuikučio prisipažinimai.

REKLAMA
REKLAMA

Prieš gaunant pakvietimą į savo pirmąjį „Playboy“ vakarėlį, ji dirbo „Hooters“ padavėja ir fotografavosi reklamose, rašoma „Daily Star“.

REKLAMA

Buvęs zuikutis sakė: „Visos mano kambario draugės atsisakė gyvenimo Los Andžele ir persikėlė namo, mano finansinė padėtis buvo labai bloga, nes aš netaupiau. Aš buvau beviltiškoje padėtyje – miegodavau kažkieno namuose ir eidavau į šiuos vakarėlius „Playboy“ dvare.

Aš mačiau ten bendruomenę ir visa tai atrodė labai malonu – visi jo draugai jį myli, ir jis atrodo toks malonus žmogus“.

Kai kurios Hefo merginos pakvietė Holly praleisti čia naktį, o jai patiko pabendrauti su įžymybėmis, kitais zuikučiais ir modeliais. Tada ji tapo nuolatine „Playboy“ aplinkos dalimi – ir galų gale paklausė, ar būtų įmanoma įsikelti čia gyventi.

REKLAMA
REKLAMA

Prieš gaunant pasiūlymą apsigyventi dvare, tuomet dvidešimtmetė mergina permiegojo su Hefner. Tada, kai ji atsikraustė, spaudimas mylėtis tik sustiprėjo.

Prieš einant į magnato miegamąjį, Holly sako, kad jai buvo pasiūlyti vaistai, kurie buvo vadinami „šlaunų atidarytuvais“.

Holly prisiminė: „Jo kambarys anksčiau buvo tarsi pragaro skylė su vaizdo juostų šūsniais“.

Nors „Playboy“ zuikutis atsisakė narkotikų, ji prisipažįsta, kad užsiimdama grupiniu seksu su Hefneriu, ji „visada buvo vaišinama“ alkoholiu ir kanapėmis. Kas dvi savaites vykstančiose orgijose, kuriose visos merginos buvo raginamos dalyvauti, du ekranai fone rodė pornografinius filmus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Holly prisipažįsta, kad jautė daug „gėdos“ dėl dalyvavimo jose, tačiau „slėpti“ savo jausmus, kad išgyventų. Ji išmoko susigyventi su trikdančia aplinka, kuri, jos teigimu, atrodė kaip „gyvenimo bausmė“.

Ji teigia, kad visos merginos gyvenančios rūmuose turėjo laikytis griežtos komendanto valandos ir į rūmus grįžti iki 21 valandos.

Joms buvo skirta po tūkstantį dolerių, kuriuos galėjo išleisti drabužiams per savaitę, tačiau laikui bėgant ši suma sumažėjo.

Holly nebuvo leista susitikti su niekuo kitu ir jai buvo pasiūlyta nemokama plastinė operacija, kad ji galėtų pritaikyti save pagal Hefnerio skonį. Tačiau mintis išvykti buvo dar baisesnė. Galiausiai dėl šių patirčių Holly, lankėsi pas psichiatrą ir gydėsi antidepresantais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų