Mama tapusios 14-metės gyvenime meilės netrūksta: spėjo ir susižadėti

Apie Dariją Sudnišnikovą iš Krasnojarsko žmonės pirmą kartą sužinojo prieš metus. 13-metė moksleivė tuo metu pasakojo, kad pastojo nuo 11 metų berniuko. Kaip paaiškėjo vėliau, vaikelio tėtis buvo kitas, vyresnis, vaikinas. Per visą šį laiką pasaulis atidžiai seka, kaip sekasi Darijai.

Visą šį laiką padidėjęs visuomenės dėmesys buvo sutelktas į Darijos likimą. Apie nėštumo eigą ji pasakojo „Instagram“. Pirmą kartą mergina motina tapo 2020 m. rugpjūtį. Jauna mama suteikė mergaitei Emilijos vardą.

Darijos ir Ivano santykiai nebuvo lengvi, bet galiausiai jie nusprendė išsiskirti. Mergina apgailestavo, kad Ivanas jos nemylėjo, tačiau „nerado jėgų išsiskirti“. Tiesa, netrukus merginos gyvenime atsirado naujas vaikinas Pavelas, kuris netgi pasipiršo Darijai. Mergina žiedu puikavosi „Instagrame“.

Pagal Rusijos įstatymus santuoką galima registruoti tik nuo 16 metų. Tačiau Darija buvo pasirengusi laukti šios akimirkos. Visgi vestuvės neįvyks – moksleivė pranešė apie išsiskyrimą su Pavelu, rašoma goodhouse.ru.

Tačiau mergina viena ilgai nebuvo ir dabar ji susitikinėja su vaikinu vardu Maximas. Jų bendras nuotraukas galima pamatyti „Instagram“.

„Koks gražus berniukas“, – po viena iš nuotraukų su naujuoju vaikinu rašė moksleivė.

Tiesa, neseniai mergina pakurstė ir internautų kalbas. Ji pasidalijo nuotrauka, kurioje jos pilvas matomai suapvalėjęs, tačiau daugelis merginos sekėjų mano, kad tai tiesiog pokštas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Darijos mažylė pasaulį išvydo rugpjūčio 16-ąją, tačiau iš ligoninės buvo išleista tik po 10 dienų. Mažylė turėjo rimtų sveikatos problemų, todėl teko ligoninėje praleisti kiek daugiau dienų.

Visi patirti sunkumai, rodos, Darijos gyvenime jau praeityje. Dabar ji yra be galo laiminga mama, kuri be galo myli savo vaikelį. Neretai ji socialiniame tinkle dalijasi ir nuotraukomis ar vaizdo įrašais su pirmagime.

REKLAMA

Tiesa, ne visi socialinio tinklo vartotojai palaiko ją. Komentarų skiltyje dažnai atsiranda ir kandžių replikų jaunai mamai.

„Nuotraukos iš vakarykščio susitikimo“, – instagrame rašė mergina.

Netrukus pasirodė ir daugybę komentarų. Vieni gyrė ją, o kiti negailėjo jai replikos.

„Tu atrodai kaip teta“, – rašė vienas iš internautų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Daria prisipažino, jog gimdymas buvo sunkus, tačiau blogiausia buvo tai, kad pirmosiomis gyvenimo dienomis kūdikis turėjo sveikatos problemų, todėl teko pasilikti klinikoje.

Gydytojai mažylei Emilijai diagnozavo geltą, todėl ligoninėje teko pabūti kiek ilgiau. Tik tada, kuomet gydytojai įsitikino, kad vaikelis pasveiko, jas išleido namo.

Daria pasakojo, kad gimdymas jai tapo didele kančia bei patyrė daug streso. 

„Aš nualpau. Net nesupratau. Tarsi užmigau. Taigi gulėjau maždaug tris valandas, tada prabudau nuo alkoholio kvapo po nosimi. Buvau nuvežtas į savo palatą. Negalėjau pakęsti, galva vis dar sukosi. Man susiuvo siūles. Aš buvau ištroškusi, bet negalėjau. atsigerti. Buvau išsigandusi, negalėjau judėti dėl siūlių“, – prisiminimais dalijosi neseniai mama tapusi Daria.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad mergina neslėpė, kad sulaukė daugybės skirtingų reakcijų.

„Mama buvo šokiruota, bet palaikė mane. Tada mokykloje kalbėjome apie viską. Gydytojai į tai reagavo paprastai, bet kai kurie mokytojai reagavo kitaip. Kažkas reikalavo, kad man atliktų abortą, kažkas visą laiką elgėsi grubiai. O kažkas mane tiesiog suprato ir palaikė “, – sakė Daria.

Tiesa, sunkiausias momentas jai buvo gydytojų kabinete: „Vyriausiasis gydytojas atsisakė mane gydyti, reikalavo atlikti abortą“.

Jos nėštumas taip pat buvo sunkus. Vasario mėnesį mergina netgi pateko į ligoninę gresiant persileidimui. Tada ji pasakė, kad labai jaudinasi dėl būsimo kūdikio, tačiau medikams pavyko normalizuoti Sudnišnikovos būklę.


Rašyti komentarą...
N
Neskaičiau
2021-05-09 07:50:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai bl.. šaunuolė... Net visas pasaulis stebi... Imkit seimas pavyzdį pataisoms... K.. lopynas..
Atsakyti
0

L
Liepa
2021-05-09 13:21:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia šaunuolė nuo tokių metų su bernais gulinėti Reikia proto turėti
Atsakyti
0

A
2021-05-09 19:31:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
neveltui rusija, ten normalūs tokie dalykai....ir va kas būna kai jaunos mergaitės pradeda susirašinėti su vyresniais vaikinais jų net nesutikus ir va jokios laisvės dabar, turi dabot vaiką kol kitos bendraamžės mergaitės linksminasi, visur keliauja...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų