Moteris išsitatuiravo mėgstamiausius sūnaus komiksų veikėjus: tokį sprendimą palaiko ne visi

Juliana Foster išleido beveik 50 tūkst. eurų tatuituotėms, tačiau jos turi ypatingą reikšmę. Mamos kūną papuošė sūnaus mėgstamiausi „Marvel“ ir „DC“ komiksų veikėjai – nuo geležinio žmogaus iki Batmano.

9

33-erių mamą Juliane iš Vokietijos tatuiruojasi savo kūną mėgstamais sūnaus personažais. Jos sūnui Konstantinui buvo treji, kai Juliane ant kojos išsitatuiravo Žmogaus-voro, Geležinio žmogaus ir Kapitono Amerikos atvaizdus.

Pirmąją tatuiruotę ji pasidarė būdama 18 metų, o dabar tatuiruočių ji neturi tik ant veido. Jos tatuiruotės jai iš viso kainavo milžiniškus milžiniškus pinigus – maždaug 50 tūkst. eurų. Juliane prisipažino, kad ją visada „žavėjo“ tatuiruotės, ir „praktiškai neįmanoma“ suskaičiuoti, kiek dabar ji pasidarė jų ant savo odos.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Juliane Förster

Ji sakė: „Aš apipiešiau visą kūną tatuiruotėmis. Kai mano sūnui buvo treji metai, jis norėjo, kad ant išsitatuiruočiau jo mėgstamus komiksų herojus.

Man patinka kartu su sūnumi žiūrėti filmus ir nekantrauju supažindinti savo jauniausią sūnų Connorą ir sūnelį Tylerį su visais super herojais, kai jie bus vyresni“.

Juliane pridūrė: „Turėdama sumą, kurią išleidau, tikrai galėčiau nusipirkti gražų automobilį, tačiau mano tatuiruotės man tiek daug reiškia“.

Nors ji mėgsta komplimentus, kuriuos gauna internete, Juliane paaiškino, kad dažnai sulaukia ir daug kritikos, o kai kurie žmonės netradicinę jos išvaizdą vadina „šlykščia“.

Ji su savo šeima gyvena mažame kaime ir sako, kad vietinius gyventojus stebina jos išvaizda.

„Tatuiruotės ten, kur mes gyvename, dar nėra plačiai paplitusios, todėl žmonės dažnai atrodo apstulbę, kai pamato mane, tačiau pasaulis keičiasi ir tikiuosi, kad požiūris į kūno meną taip pat keisis“, – sakė ji.

Juliane tęsė: „Ne visiems tatuiruotės turi būti gražios. Kai kurie žmonės man sako, kad mano tatuiruotės yra per daug ekspresyvios, o kiti sako, kad atrodau puikiai, todėl stengiuosi nekreipti per daug dėmesio į tai, ką kiti žmonės galvoja."

Neapsikentusi kritikų, Juliane sako, kad nesigaili išleidusi tiek pinigų tatuiruotėms. Ji sakė: „Nepaisant to, ką žmonės galvoja, mano spalvingos tatuiruotės tikrai palieka ilgalaikį įspūdį“.


Rašyti komentarą...
M
Manjana
2021-05-08 19:06:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas bus kai baigsis piešimo plotas???
Atsakyti
0

+
+
2021-05-08 17:33:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbu, kad ančiuko lūpos būtų, visa kita - niekis.
Atsakyti
-1

B
Briedis
2021-05-08 18:54:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau pas šią prietrnka ir apatinės lūpos išpūstos, ją nei šernas už maišą bulvių nedulkintu
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų