REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šis savaitgalis ypač svarbus muzikos mylėtojams – penktadienį bus apdovanoti geriausi lietuviškos muzikos atlikėjai ir kūrėjai. Tiems, kurie nesidomi lietuviška muzika, puiki proga apsilankyti kino teatre, mat čia bus rodomos ilgai lauktos filmų premjeros.

Šis savaitgalis ypač svarbus muzikos mylėtojams – penktadienį bus apdovanoti geriausi lietuviškos muzikos atlikėjai ir kūrėjai. Tiems, kurie nesidomi lietuviška muzika, puiki proga apsilankyti kino teatre, mat čia bus rodomos ilgai lauktos filmų premjeros.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Penktadienį Kaune įvyks didžiausias lietuviškos muzikos renginys Lietuvos muzikos apdovanojimaiM.A.M.A. 2012“. „Žalgirio“ arenoje vyksiančiose apdovanojimuose koncertuos tokios muzikos žvaigždės kaip Stasys Povilaitis, „Empti“, „Pinup girls“, „G&G Sindikatas“ ir Marijonas Mikutavičius, BIX, „Gerai Gerai & Miss Sheep“, Donatas Montvydas, „Rondo“ ir Egidijus Sipavičius, Džordana Butkutė, Mantas Jankavičius ir kiti. Žiūrovų lauks bemaž dvi dešimtys muzikinių pasirodymų, mylimiausi pramogų ir sporto pasaulio veidai, ryškiausios žvaigždės, auganti ir kintanti šou scena, įsimintini kaskadininkų triukai, daug gero ir drąsaus humoro, pagerintos arenos garso ir vaizdo galimybės. Renginį ves „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Renginio pradžia 19 val.

REKLAMA

Šiandieną kino teatruose startuoja ilgai laukta premjera „Gangsterių medžiotojai“. Režisierius Rubenas Fleischeris surinko ryškiausius Holivudo aktorius: Seaną Penną, Joshą Broliną, Nicką Nolte, Emmą Stone. Priešaky visų stovi merginų numylėtinis Ryanas Goslingas. Filme vaizduojama įtempto siužeto istoriją apie praėjusio amžiaus vidurio Ameriką. 

REKLAMA
REKLAMA

Kino teatrus taip pat pasiekė prancūzų režisieriaus Francois Ozono filmas "Provokuojantys užrašai“ ("Dans la maison“). Ši filmas sužavės tuos, kurie yra neabejingi europietiškam kinui. Į Lietuvą šis filmas atkeliavo tiesiai po pasaulinės premjeros Toronto kino festivalyje ir San Sebastjano kino festivalio. „Karštas, gražus, ryškus, geismingas, įtemptas ir šiurpinantis  trileris, kuriame nelieka ribų tarp realybės ir prasimanymų“, - taip pristatomas šis filmas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šeštadienį lofte „Gargaras“ vyks šeštasis tarptautinis hip hopo festivalis, vykstantis visą dieną ir visą naktį, kartu su visomis Lietuvos hip hopo žvaigždėmis, tarptautinio lygio šokių kovomis ir seminarais.

Teatro arenoje savo spektaklį „Dvigubu aromatu rožė“ rodys Maskvos teatrų aktoriai. Tiems, kas pasiilgo kokybiškos antreprizės – siūloma puiki komedija, kuria pastatė garsi ir viena iš labiausiai neįprastų ir talentingų mūsų laikų teatro režisierė Nina Čiusova, pagal to paties pavadinimo Emilio Karbalido pjese. Klube „Mojo Lounge” šeštadienio vakarą vyks oficialus „M.A.M.A. 2012“ apdovanojimų uždarymo vakarėlis. Savo autorinį koncertą surengs charizmatiškasis Donatas Montvydas.

REKLAMA

Sekmadienį Raganiukės teatras kviečia į dviejų dalių spektaklio premjerą „Lokys ir mergaitė“. Spektaklis pastatytas pagal vieną iš gražiausių rusų liaudies pasakų. Tai muzikinė istorija apie tai, kaip maža mergaitė pasiklydo miške ir pakliuvo pas lokį, kuris širdies gilumoje visada norėjo būti žmogumi ir gyventi su žmonėmis, tačiau nemokėjo elgtis kaip žmogus. Ateikite ir pamatysite kiek žmogiškos išminties senam lokiui perteikė maža mergaitė. Vaikai spektaklyje atpažins patys save.

REKLAMA

Menų spaustuvė kviečia į festivalio „Kitoks teatras vaikams“ interaktyvus šokio spektaklis „VVV+v“. Šis spektaklis skirtas mažiesiems nuo 6 – 11 metų.  „VVV+v“ (Virvė-Virvelė-Virvytė-Virvogalis) – tai fantastiška vaizduotės kelionė, pilna atrakcijų bei įvairių spendimų paieškų. Šioje kelionėje vaikus lydi  du profesionalūs šokėjai, kurie padės užsimegzti tarpusavio ryšius, padėsiančius ir pramogaujant, ir sprendžiant iškylančius sunkumus. Spektaklio metu vaikai įsitikins, kad ko nors siekiant drauge, galima pakelti, patraukti ir pati didžiausią daiktą (o gyvenime – problemą), supinti tvirtą draugystės saitą, ar iš virvogalio susikurti patį smagiausią žaislą. 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų